Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit > Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
 • Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
 • Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
 • Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
 • Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm
 • Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm

Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W8525

Material: Glass

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: Induced

Special Function: Security

Color: White

Certification: ISO9001, CE

Position: Commercial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Polifonik kartoni

prodhimtari: 10000 sets/Year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen, China

përshkrim i produktit

Seria me dyer rrëshqitëse automatike të brendshëm

Veturat Automatike Dyert rrëshqitëse janë të adaptueshme për kërkesat e ndryshme të instalimit. Është projektuar për situata të trafikut të rënda si për vendet e vëllimit të rënda të këmbësorëve (tregjet e darkës, aeroportet, spitalet etj.) Dhe përdoruesit e vegjël dhe të mesëm (zyra, kimistë, restorante, etj) .


Glass Sliding Door


Model

HF-W8525

Operating Voltage

DC 24V

Input Voltage

AC110V~AC240V  

Electronic Controller

Microprocessor Controller

Opening/closing Speed

0.7m/s (adjustable)

Safety Detection

Automatic stop/ reverse during opening or closing

Door leaf max weight

200kg*2pcs

Aluminum profile 

Powder coating, anodized, electrophoreses

Glass type

10mm,12mm thick tempered glass


KARAKTERISTIKAT DHE PRANIMET

(1) Siguria: Operohet me marrjen e sinjaleve nga sensorë, dera lëviz automatikisht dhe do të kthehet prapa mbasi të ketë ndonjë objekt midis gjetheve dhe me sensorin e sigurisë të instaluar në të dy anët për të rritur sigurinë;
(2) Lehtë për tu instaluar: Dizajni i modularizimit e bën instalimin mjaft të lehtë, vetëm duhet të rregulloni secilën pjesë në rrugën dhe të lidhni telat, ajo do të funksionojë në përputhje me rrethanat;
(3) Besueshmëria: Adoptoni me motor DC të vogël brushless dhe kuti të ulët të zhurmës me shpejtësi të lartë dhe hyrje me pajisje sigurie, gjë që mundëson që ajo të jetë e hapur dhe e afërt shpesh në një afat të gjatë. Dhe rrota rrip në motor është bërë prej metali i cili shmang ndryshimin pas instalimit;
(4) Wide-Adaptability: Ajo mund të përdoret si për kornizat e dyerve ose dyert e xhamit pa korniza; janë në dispozicion në konfigurimin e vetme të rrëshqitjes, dy-ndarjes ose teleskopike.


Glass Sliding Door


Advantage:
1. 100% inspektim QC para dërgesës.

2. Alibaba vlerësoi 5 vjet Furnizuesi Gold.

3. Cilësia më e mirë dhe shërbimi i ngrohtë me çmim konkurrues.

4. Ne jemi Kina kryesorë Prodhuesi Hardware Glass.

5. Inspektuar nga Institucioni i Inspektimit të Bureau Veritas Certification.


Certificates

Packing For Grass Sliding Door


Çfarë shërbimi mund të merrni prej nesh?

1) shërbim OEM për ju dhe klientët tuaj.
2) Organizoni dërgesën për ju kudo.
3) Certifikimi CE / ISO-9001 / SGS
4) Video instalimi ose udhëzim për ju.
5) Sugjerim i disponueshëm për dyert e sakta.
6) Shërbime profesionale që mbështesin me gjuhë të ndryshme, email ose thirrje telefonike.
7) Udhëzimet dhe udhëzimet operative pas instalimit.
8) Shërbimi profesional / pa u lodhur pas shitjes.
9) 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim