Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit > Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
 • Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
 • Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
 • Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
 • Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin
 • Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin

Dizajni modern i xhami i papërshkueshëm nga zëri rrëshqitje për hotelin

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-362

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Chemical Plant Automatic PVC Door

Door Frame: Stainless Steel, Aluminum, Galvanize Steel

Curtain Color: Red , Orange , Yellow , Green , Blue , Black , Gray ,transparent

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 500 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Dera e rrëshqitjes së qelqit të papërshkueshëm nga zëri

Prezantimi i kompanisë:

Shenzhen Hongfa Automation Co, Ltd, është një kompani të teknologjisë së lartë të përkushtuar për zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë roll, derë industriale stacking, dyer industriale kodrina, derë PVC kodrina, derë të shpejtë kodrina, dyer zjarri derë, derë industriale heqjen, derë automatike induksion, derë automatike vertikale varen, derë mjekësore automatike, dyer elektrike kanate, dyert e hapjes kristal, dyert elektrike qepen e materialeve te ndryshme dhe parkingjet.Operator i dyerve automatike me dyer rrëshqitës për dyer dhe dyer qelqi pa kornizë
(1) Motor:
Motori është 24 VDC pa brushless me sensor optik të integruar për lëvizje të saktë, funksionim të qetë, mirëmbajtje të lirë, çift rrotullues të lartë dhe shpejtësi të lartë operative.
(2) Kontrolluesi:
Njësia inteligjente e kontrolluesit mund të programohet për t'u lidhur me çdo sistem sigurie / alarmi, vetë-monitoruar dhe kalibruar, dhe të ruajë të gjitha të dhënat për udhëtimin e derës dhe pozicionin e frenimit.
(3) Ups
Operatori ka ndërtuar në punë të pandërprerë (bateri) funksionimin dhe sigurinë gjatë një dështimi të rrymës.
(4) Drejtimi i rripave
Makineria është nëpërmjet një rrip të dhëmbëzuar që është përforcuar nga një element elastik i tekstil me fije qelqi dhe ka një sipërfaqe të përballet me najloni për mbrojtjen e dhëmbëve në rrotull. Ky kombinim prodhon një operacion të heshtur dhe të saktë.
Gjurmët e ndjekjes janë cues bilinearë vetë-pastrues. Hekuri i sipërm është bërë nga një aliazh më i fortë, më i fortë 6351T6 që mund të zëvendësohet pa lëvizur rreze. Karroca me rrota është e pajisur me një rrotë anti-heqëse për ta bërë derën shumë të fortë dhe funksionon pa rafte.
(5) mbyllje
Mbyllja elektromekanike: Ofron një mundësi mbylljeje elektronike për siguri të plotë dhe mund të rregullohet pa mbyllje manuale, domethënë: E. Dyert e xhamit të rrumbullakosura pa korniza. Kyçi është një sistem elektrik i kontrolluar me mikroprocesor. Mikroprocesori monitoron të gjitha aspektet e funksionit të kyçjes. EG Kur bllokohet 100% e angazhuar, sigurohuni që dera të jetë plotësisht e mbyllur. Dalja e terminalit mund të përdoret për të sinjalizuar pozitën e derës dhe statusin e kyçjes në sistemin e sigurisë. Nëse lëvizja është e bllokuar,
(6) Siguria
Operacioni i derës do të kthehet automatikisht në të dy drejtimet dhe ndarja e ndjeshmërisë do të jetë e programueshme.


Kyçi i dyerve :

DOOR LATCH
Këto pajisje

Accessories


Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem kontaktoni me mirësi.

contact me

production process

packing & logistics


FAQ i pajisjes së sigurisëfotoceleve Door me rrëshqitje të shpejtë PVC


Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të japim mostër.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht është 7 ditë, në varësi të sa urdhrave para jush.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim