Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit > Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
 • Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
 • Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
 • Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
 • Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës
 • Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës

Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GS-02

Material: Stainless Steel, PVC And Steel Frame

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Projekti modern i projektimit të zërit me dyer rrëshqitës


Operatorët automatikë me rrëshqitje automatike për dy dyert e famshme dhe dyert e xhamit pa korniza
motor
Motori është 24 volt DC pa brushless me sensor optik të integruar për lëvizje të saktë, funksionimi është i heshtur dhe mirëmbajtja e lirë, duke dhënë çift rrotullues të lartë dhe shpejtësi të lartë operative.
kontrollues
Njësia inteligjente e kontrolluesit mund të programohet për lidhje me ndonjë sistem sigurie / alarmi, është monitorimi dhe kalibrimi i vetë, ka kujtesë për të gjitha të dhënat në pozicionet e derës dhe pozicionet e frenave.
UPS
Operatori ka ndërtuar në furnizimin me energji të pandërprerë (Bateria mbështetur) dhe sigurinë gjatë dështimit të rrymës.
Brez Drive
Makina është me anë të rripit të dhëmbëzuar, i cili është i përforcuar me elementë elastik të tekstil me fije qelqi dhe ka sipërfaqe të përballet me najloni për mbrojtjen e dhëmbëve në makina. Ky kombinim prodhon punë të heshtur.
Ndjekja Rruga është vetë-pastrimi i duelit linear. Pika e sipërme është bërë nga aliazhi më i fortë 6351T6, dhe mund të zëvendësohet pa lëvizur mbrapa. Karroca e rrotave është e pajisur me rrota anti-rritëse, duke rezultuar në dyer të pajisura fort me funksionim pa ndonjë kollitje.
mbyllje
Bllokimi elektro-mekanik: Një opsion i kyçjes elektrike është në dispozicion për të dhënë siguri të plotë dhe mund të përshtatet kur mbyllja manuale nuk mund të arrihet, i. E. Dyert e Qëndisura të paefektuara të qelqit. Lock është sistemi i mbylljes elektrike të kontrolluar nga mikroprocesori. Mikroprocesori monitoron të gjitha aspektet e funksioneve të kyçjes. EG Për të siguruar mbylljen e plotë të derës kur bllokimi është 100% i angazhuar. Prodhimet e terminalit janë në dispozicion për të sinjalizuar në sistemin e sigurisë dy pozicionet e derës dhe statusin e kyçjes.
siguri
Operacioni i derës do të kthehet automatikisht në të dy drejtimet nëse pengohet lëvizja, ndarja e ndjeshmërisë është programueshëm.

Detajet e dyerve

DC-150A-square motor

Glass sliding door accesories


sliding glass door


punishte

Photobank

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatike Co.Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, dyert e akumulimit industriale, dyer industriale kodrina, dyer kodrina PVC, dyer të shpejtë kodrina, dera kundërvihet zjarrdurues, dyer industriale heqjen, derë automatike induksion, derën automatike vertikale varet , derë mjekësore automatike, çelik inox automatike dera, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, rulja elektrike e materialeve të ndryshme dhe parkimi.

Futja e kompanisë


company detailes

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim