Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Porta e rrëshqitjes së xhamit

Kategoritë e produkteve të Porta e rrëshqitjes së xhamit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Porta e rrëshqitjes së xhamit , furnizuesit Rrëshqitur Glass Door rrëshqitëse / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dyert e Rrëshqitjes së Dyerve të Rrjetit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Porta e rrëshqitjes së xhamit furnizuesit

Personazhet e produkteve

1.Të gjitha produktet e prodhuara nga fabrika e materialeve të ndërtimit të cilësisë së mirë duhet të kalojnë nëpër tre inspektime të rrepta para paketimit: Prova e prerjes së lëndëve të para, Inspektimi i procesit të prodhimit, Debugging përfunduar.

2.Providing shërbim të përshtatur për të aplikuar çdo kërkesë të konsumatorëve, ne do të përpiqemi të mira tona për të arritur kënaqësinë 100% të konsumatorëve.


profil

1.Profilet me aliazh alumini me cilësi të lartë, 1.2-2.0mm trashësi

2.Përshkrime të shkëlqyera termike alumini me cilësi të shkëlqyera, trashësi 1.4-3.0mm

3.PVC / UPVC materiale (duhet të urdhërohet)Ngjyrë

Bardhë / Sliver / Grey / Shampanjë / Zi / kokërr Druri / ngjyrë të veçantë mund të porositen


Lloji i xhamit

1.Single lyerje të ashpra: 6mm / 8mm / 10mm / 12mm ...

2.Lamping dyfishtë ashpërsuar: 5 + 12A + 5mm / 6 + 12A + 6mm ...

3.Lamping laminuara: 5 + 0.38PVB + 5mm / 6 + 0.76PVB + 6mm ...

4.Low-E lustrim: Green / Blue / Brown / Golden ...

Lustrim tjetër: xham i mbuluar me brymë / xhami kristali / xhami arti ...


rrjetë

Rrjetë sigurie 1.Alumini

Rrjetin e sigurisë 2.Stainless çeliku

3. Rrjet i sigurt i hekurit të hekurit

4.Mosquito neto (najlon, çelik inox, Diamond)


Hardware

Markë 1.Germany

2. Markë japoneze

3.Komena kineze e lartë


Trajtim sipërfaqësor

1.Anodizing

Veshje me pluhur

3.Electrophoresis

4.Fluorocarbon bojë

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim