Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Dera e galvanizuar e rulit > Kapak automatik i galvanizuar me rul
Kapak automatik i galvanizuar me rul
Kapak automatik i galvanizuar me rul
Kapak automatik i galvanizuar me rul
Kapak automatik i galvanizuar me rul
Kapak automatik i galvanizuar me rul
 • Kapak automatik i galvanizuar me rul
 • Kapak automatik i galvanizuar me rul
 • Kapak automatik i galvanizuar me rul
 • Kapak automatik i galvanizuar me rul
 • Kapak automatik i galvanizuar me rul

Kapak automatik i galvanizuar me rul

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: RS-01

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Kapak automatik i galvanizuar me rul


1. Kjo slat rul është formuar nga nxjerrja e nxehtë, e cila më e fortë dhe me funksionin e prying rezistente.
2. Ky mbyllës i ri është i ndryshëm nga llojet e vjetra të mbylljes për materiale dhe ndërtim. Shtylla e re
mund të parandalojë në mënyrë efektive rrezatimin e fortë të dritës dhe radion e shtimit të rrezeve.
3. Drejtimi i mbyllësit është mjaft. Zhurma e punës është më pak se 58.
4. Shutter rolling projektuar me pajisje anti-hajdut. Sapo të mbyllet, nuk mund të hapësh nga jashtë. dhe
mund të hapen me dorë nëse nuk ka energji elektrike. Shpejtësia e hapjes mund të jetë deri në 0.1m / s.
5. Desins ndryshme dhe ngjyra për zgjedhjen tuaj.
Ne mund të Prodhojnë ndonjë dyer rondele stil rul për ju.
Ju lutemi të ndiheni të lirë të na tregoni nëse keni ndonjë pyetje.


Qq 20180329151311

gavanized steel slat

Detajet e motoritpunishte


Photobank

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatike Co.Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, dyert e akumulimit industriale, dyer industriale kodrina, dyer kodrina PVC, dyer të shpejtë kodrina, dyer kodrina rrotullues, derë industriale heqjen, derë automatike induksion, derën automatike vertikale varet , derë mjekësore automatike, çelik inox automatike dera, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, rulja elektrike e materialeve të ndryshme dhe parkimi.

Futja e kompanisë


FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.Kategoritë e Produktit : Dyer me rrokullisje > Dera e galvanizuar e rulit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim