Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Dera e galvanizuar e rulit
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Dera e galvanizuar e rulit

Kategoritë e produkteve të Dera e galvanizuar e rulit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dera e galvanizuar e rulit , furnizuesit Dera standarde e galvanizuar e rulit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dera automatike e galvanizuar me rul R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Dera e galvanizuar e rulit furnizuesit

Përdorimi i materialit të avancuar me nxehtësi të galvanizuar, procesi i prodhimit të rrotullimit të precizionit, shkumë poliuretani, pa hidrofluorokarbon brenda derës, pesha të lehta, forcë të lartë, pamjen e mirë. Dyert kanë përparësi të anti-vjedhjes, izolimit të zhurmës izolimit termik dhe rezistencës korrozioni, dyert janë përdorur gjerësisht në dyqane, garazhe, shtëpi, supermarkete, depo dhe bimë industriale, etj.

Në varësi të karakteristikave të ndërtesave, ne mund të zgjedhim tre mënyra të ndryshme të instalimit të brendshëm, të jashtëm dhe të ndërmjetëm, dyert qëndrojnë në pjesën e sipërme të derës pas rrokullisjes, kjo mund të ruajë hapësirën e garazhit dhe gjithashtu mund ta mbajë garën e pastër dhe të bukur duke parandaluar baltën, shiun dhe borën, etj, duke shkuar në garazh.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim