Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta fleksibile > Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
 • Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
 • Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
 • Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
 • Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve
 • Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve

Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 2000 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J543

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Open Style: Automatic

Thickness of door leaf: 50mm

Infilling Material: Fire Proof Board, Foam

Color: Grey

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Pranvera e jashtme dhe e jashtme e pëlhurës së hangareve


Porta fleksibile e ngritjes është një derë fleksibël e perdes, brenda dhe jashtë dy perde, perde të përdorura midis trarëve të aluminit të lidhur me një lëvizje vertikalisht të lëvizshme; trarët e kulmit kanë nivele jo në të njëjtën vijë të drejtë dhe bimët e mëdha të hangarëve në veçanti janë të zbatueshme . Instalimi fleksibël i derës së ashensorit nuk merr hapësirë ​​të brendshme në vrimë brenda. Kur lëvizja e parë për të hapur derën, dhe përfundimisht mbivendosur mbi vrimë. Aktivizoni shiritin e perdes së ngjarjes së parë dhe pastaj bini poshtë derisa të jetë plotësisht i mbyllur.


flexible gate


--Karakteristikat kryesore:
Madhësia e darkës, e fortë dhe e qëndrueshme, e kursimit të energjisë, rezistencës ndaj ngarkesës së erës, funksionimit të besueshëm.


- Fushëveprimi Zbatimi:
Dera super e madhe është projektuar posaçërisht për aeroshet, bankën e të akuzuarve, industrinë e çelikut, industrinë minerare, peshkimin dhe industritë e tjera të veçanta me mjedis të ashpër si lagështirë, pluhur, mjedis me temperaturë të lartë ose të ulët e kështu me radhë.


- Ka disa detaje rreth portës fleksibël të ashensorit:

Technical data  Performance
Opening and Closing speed:
0.2-0.3 m/s
aximum size :
 50 m X 40 m
Wind load:
 0.7 kN/m2
Protection form:
 IP 65.
Power supply:
3-phase 380 V 50 Hz
Control voltage:
24 V DC
Motor ratings:
3.0 KW, 4.5 KW, 5.5 KW
Temperature Range:
-35 ℃~70 ℃
Resistance to light:
6-8( 8 denotes the highest value in the scale).
Fire rating: 
Self-extinguishing.
Resistance to UV-rays, mildew, corrosion, to ensure that the curtain 10 years without fading


- Udhëzim teknik:


1. Dimensionet e trupit: W60 X H40 (M) ose më shumë se
2. Shpejtësia: Hapja / mbyllja (M / S) 0.3-0.6 / 0.3-0.6
3. Trashësia e perdes së derës (mm): Shtresë e dyfishtë 0.8
4. Dritarja transparente: Opsionale
5. Udhëzues hekurudhor: çeliku seksion 15mmH
6. Sistemi i kontrollit: Sistemi i kontrollit të konvertimit të frekuencës
7. Sistemi i mbrojtjes: Sistemi i mbrojtjes kundër rënies Sistemi i vetë-kontrollit të dështimit


flexible door

flexible gate


- Pjesët e tjera:


 • Mbrojtja me mbrojtje të lirë nga rëniet aksidentale të derës, aktivizohet duke ajrosur secilin hapje dhe mbyllje dhe gjithashtu mbyllin derën në pozitë të mbyllur.
 • Motori është i pajisur me një lëshim të frenave të drejtuar nga ana e dorës dhe një bosht shtesë që del për operim emergjent nëpërmjet një fiksime.
 • Kur mbyllet dera, pesha e tij totale shpërndahet midis pikave të fiksimit. Distanca ndërmjet pikave të fiksimit është rreth 1000mm. vetë fleta e derës nuk peshon më shumë se 40 deri në 80 kg për gjerësi të njehsorit, por, duke pasur parasysh ngarkesën shtesë që mund të rezultojë në rast të përplasjes.
 • Ngarkesa e erës transferohet në shinat udhëzuese vertikale nga pjesët e aluminit horizontal të fletës së derës. Pëlhura poliestër e veshur plotësisht me vinyl parandalon seksionet e ndërmjetme nga flopping ose gjarpërues.
 • Rollers udhëzues pa lubrifikim, të cilat udhëtojnë në binarët udhëzues, janë dhënë në secilin fund të seksioneve të fletëve të derës. Rripin e ngritjes është plagë mbi një daulle rrip për të ngritur pjesën e poshtme. Tamburi i rripit është montuar ngarkesa totale në ndërtesë duhet të llogaritet në 1.5 KN / m.

flexible door


- Ngarkesës në ndërtesë me derë të hapur

Ngarkesa e fletës së derës, nëse transferohet në skajet e kutisë së makinës derisa hapet dera. Në këtë situatë pesha e kutisë së makinës mbështetet vetëm nga pikat e mbetura të fiksimit.


- Siguria operative

Përveç pajisjeve të sigurisë të ofruara si tipare standarde, ndarjet e palosshme mund të pajisen me sensorë të veçantë të ndikimit në buzën e poshtme të derës, si dhe detektorë lëvizjeje që ndalojnë derën zbritëse. Sensori i ndikimit është një tipar standard kur një derë e impulsit, radios, lakut të induksionit ose sensorit të lëvizjes është zgjedhur. Një qelizë fotoelektrike e disponueshme si një aksesor opsional ndalon derën kur dikush hyn në zonën e tij.


flexible door4

flexible door2


Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem kontaktoni me mirësi.


contact information


hongfa

Certifikatat tona

 certificate

Paketimi dhe logjistika

packing


FAQ
Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta fleksibile

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim