Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta fleksibile
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Porta fleksibile

Kategoritë e produkteve të Porta fleksibile , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Porta fleksibile , furnizuesit Fluturues Pvc Aircraft Folding Up Door / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pëlhurë e strukturës së çelikut Derë fleksibël R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Porta fleksibile furnizuesit

Porta fleksibile e heqjes është një derë fleksibël e perdes, brenda dhe jashtë dy perde, perde të përdorura midis trarëve të aluminit të lidhur me një hekurudhor të lëvizshëm vertikalisht, trarët e kulmit kanë nivele jo në të njëjtën vijë të drejtë dhe bimët e mëdha të hangarëve në veçanti janë të zbatueshme. Instalimi fleksibël i derës nuk ka hapësirë ​​të brendshme brenda vrimës. Kur fiest lëviz për të hapur derën, dhe më në fund mbivendosur mbi vrimë. Aktivizoni shiritin e perdes së ngjarjes së parë dhe pastaj bini poshtë derisa të jetë plotësisht i mbyllur.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim