Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta elektrike e tërhequr > Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
 • Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
 • Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
 • Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
 • Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje
 • Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje

Porta elektrike e vetme e dyfishtë elektrike me rrëshqitje

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q5653

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Silver

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Exterior

Surface Finishing: Finished

Size: Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 6000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 600 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Porta Automatike Elektrike Vetme e Dyfishte Rrëshqitëse


Derën e tërhequr është bërë kryesisht prej çeliku inox. Dizajni me hark është miratuar për pjesën e sipërme të derës dhe dera është e bukur në modelim dhe është konciz dhe elegant në formë; dhe është miratuar një shufër e gjatë e kryqëzuar, e cila siguron që një trup i derës të ketë një strukturë kompakte.


gate


electrical retractable gate

Dera klasike elektrike e anulueshme në 2 është prodhimet klasike të kompanisë, pamja e thjeshtë dhe elegante, filmi i dyerve që përdor tub 38 × 25 (1 mm të trasha) prej çeliku inox me anë të një mulli të posaçëm në, shufër të dyfishtë me përkulës mbështetës, duke e bërë derën më të qëndrueshme të qëndrueshme.


gate


1. Porta e anulohet e palosshme e zgjerimit Përshkrimi:


Item NO: HF-W4537
Color: Silvery
Size: L10000mm*W660mm*H1600mm.can be adjustable as yours
Material: 201SS (304SS option)
Brand: SSCL or as yours
Applications: Factory/enterprise , School/institute/university , Government/residential ,etc.
Style: Modern and fashionable
Fob price Gate body:USD69-120/m  Motor:Get latest price
MOQ: 1PCS / Customized 100meters
Trade Term: FOB
Payment Term: T/T,PAYPAL,MONEYGRAM,WESTERN UNION ,CREDICT CARD
Freight: Sea
Sample Lead Time: 5-7days
Production Lead Time: Usually 10-15days (depends your quantity)
Packing: 1pcs/Ctn 


gate


2. Rreth motorrit porta:


Motor style: 4-wheel trackless 
Power: 370 / 550 / 750W
Engine voltage & frequency: 220V ± 10%  , 50HZ
Operation current: ≤2.5A x 2
Working temperature: -45 °C - +75 °C
Moving speed: 17-19m/minretractable gate


3. Për tela elektrike të kësaj porta:

HF electric wire:

32 core cable ,in -45 °C condition it can be bent ,straight back

and forth 200 hundred thousands times ,the cable won't be cracked or broken.

Other's electric wire: 16 core cable , in -40 °C condition it will be frozen stiff and be easy cracked ,broken.


Electric Retractable Gate

certificates


Package


FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Porta elektrike e tërhequr

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim