Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta elektrike e tërhequr > Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
 • Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
 • Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
 • Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
 • Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm
 • Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm

Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J 111

Open Style: Sliding

Position: Interior

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim:  kartona druri

prodhimtari: 500 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: SHENZHEN

përshkrim i produktit

Çeliku elektrik i çelikut i palosshëm i palosshëm

Dera elektrike e nxehtë elektrike është një lloj derës që mund të lëvizë dhe të tërheqë lirshëm për të kontrolluar madhësinë e hapjes së derës për të kontrolluar përgjimin dhe lëshimin e këmbësorëve ose automjeteve. Dera teleskopike përbëhet kryesisht nga një trup i derës, një motor ngarje, një hekurudhë rrëshqitëse dhe një sistem kontrolli. Trupi i derës është bërë nga profilet me cilësi të lartë prej çeliku inox dhe aliazh alumini dhe është mbështetur nga parimi i paralelogramit. Makineria nxitet nga ngadalësim i veçantë i motorëve, rra dhe rra, dhe ka tufë automatike ose tufë manuale.electrical retractable gate


Mund të pajiset me një ekran scrolling që tregon 300-500 fjalë të përmbajtjes së ekranit. Gjithashtu mund të pajiset me pajisje anti-përplasje me sonda inteligjente infra të kuqe, e cila automatikisht mund të kthehet në punë kur njerëzit ose objektet e huaja janë 20-30 cm, duke siguruar sigurinë e automjeteve dhe këmbësorëve. Mund të hapet dhe të mbyllet automatikisht kur tufja automatike është prerë. Hapni manualisht dhe mbyllni manualisht kur tufja manuale hiqet. Sistemi i kontrollit ka panelin e kontrollit, kaloni butonin e shtypit, dhe kërkesat e tjera. Pajisur me telekomandë.


1. Porta e anulohet e palosshme e zgjerimit Përshkrimi:


Item NO: HF--J1379
Color: Silvery
Size: L10000mm*W660mm*H1600mm.can be adjustable as yours
Material: 201SS (304SS option)
Brand: SSCL or as yours
Applications: Factory/enterprise , School/institute/university , Government/residential ,etc.
Style: Modern and fashionable
Fob price Gate body:USD69-120/m  Motor:Get latest price
MOQ: 1PCS / Customized 100meters
Trade Term: FOB
Payment Term: T/T,PAYPAL,MONEYGRAM,WESTERN UNION ,CREDICT CARD
Freight: Sea
Sample Lead Time: 5-7days
Production Lead Time: Usually 10-15days (depends your quantity)
Packing: 1pcs/Ctn 

898936430566126518

retractable gate
2. Rreth motorrit porta:


Motor style: 4-wheel trackless 
Power: 370 / 550 / 750W
Engine voltage & frequency: 220V ± 10%  , 50HZ
Operation current: ≤2.5A x 2
Working temperature: -45 °C - +75 °C
Moving speed: 17-19m/min


retractable gate

retractable gate


3. Për tela elektrike të kësaj porta:

HF electric wire:

32 core cable ,in -45 °C condition it can be bent ,straight back

and forth 200 hundred thousands times ,the cable won't be cracked or broken.

Other's electric wire: 16 core cable , in -40 °C condition it will be frozen stiff and be easy cracked ,broken.


4. Paketimi:


Packing:

1.Inside is foam plastic board , paper carton . outside is strong wooden case.

2.We can aslo make the packing as yours.


Tjetra janë udhëzimet e instalimit për derën elektrike të anulohet.


Retractable Gate2


retractable gate

retractable gate

retractable gate

retractable gate

retractable gate

RETRACTABLE GATE

RETRACTABLE GATERetractable gate Retractable gate2 (1)certificates


Package

Photobank 14

FAQ


Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor ?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit ?
A: Zakonisht është 7 ditë, varësisht nga sa urdhra para jush.
Q8. Cila është afati i pagesës ?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?

A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe është i mbështetur

nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi të kontaktoni me mirësi.

Contact Information


Kategoritë e Produktit : Porta elektrike e tërhequr

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim