Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta elektrike e tërhequr > Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
 • Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
 • Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
 • Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
 • Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike
 • Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike

Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-L9627

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Silver

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Exterior

Surface Finishing: Finished

Size: Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 6000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 600 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Porta automatike me rrëshqitje të rrëshqitshme elektrike


Derën e tërhequr është bërë kryesisht prej çeliku inox. Dizajni me hark është miratuar për pjesën e sipërme të derës dhe dera është e bukur në modelim dhe është konciz dhe elegant në formë; dhe është miratuar një shufër e gjatë e kryqëzuar, e cila siguron që një trup i derës të ketë një strukturë kompakte.


gate


electrical retractable gate

Dera klasike elektrike e anulueshme në 2 është prodhimet klasike të kompanisë, pamja e thjeshtë dhe elegante, filmi i dyerve që përdor tub 38 × 25 (1 mm të trasha) prej çeliku inox me anë të një mulli të posaçëm në, shufër të dyfishtë kryq me kumbues mbështetës, duke e bërë derën më të qëndrueshme të qëndrueshme.


gate


1. Porta e anulohet e palosshme e zgjerimit Përshkrimi:


Item NO: HF-W4537
Color: Silvery
Size: L10000mm*W660mm*H1600mm.can be adjustable as yours
Material: 201SS (304SS option)
Brand: SSCL or as yours
Applications: Factory/enterprise , School/institute/university , Government/residential ,etc.
Style: Modern and fashionable
Fob price Gate body:USD69-120/m  Motor:Get latest price
MOQ: 1PCS / Customized 100meters
Trade Term: FOB
Payment Term: T/T,PAYPAL,MONEYGRAM,WESTERN UNION ,CREDICT CARD
Freight: Sea
Sample Lead Time: 5-7days
Production Lead Time: Usually 10-15days (depends your quantity)
Packing: 1pcs/Ctn 


gate


2. Rreth motorrit porta:


Motor style: 4-wheel trackless 
Power: 370 / 550 / 750W
Engine voltage & frequency: 220V ± 10%  , 50HZ
Operation current: ≤2.5A x 2
Working temperature: -45 °C - +75 °C
Moving speed: 17-19m/minretractable gate


3. Për tela elektrike të kësaj porta:

HF electric wire:

32 core cable ,in -45 °C condition it can be bent ,straight back

and forth 200 hundred thousands times ,the cable won't be cracked or broken.

Other's electric wire: 16 core cable , in -40 °C condition it will be frozen stiff and be easy cracked ,broken.


retractable gate

retractable gate

retractable gate

retractable gate

retractable gate


certificates


Package


FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Porta elektrike e tërhequr

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim