Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta elektrike e tërhequr > Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
 • Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
 • Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
 • Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
 • Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme
 • Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme

Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W4537

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Silver

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Exterior

Surface Finishing: Finished

Size Available: Color Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 6000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 600 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Porta Automatike Rrëshqitëse e Rrëshqitshme

gate


electrical retractable gate

Mund të pajiset me një ekran scrolling që tregon 300-500 fjalë të përmbajtjes së ekranit. Gjithashtu mund të pajiset me pajisje anti-përplasje me sonda inteligjente infra të kuqe, e cila automatikisht mund të kthehet në punë kur njerëzit ose objektet e huaja janë 20-30 cm, duke siguruar sigurinë e automjeteve dhe këmbësorëve. Mund të hapet dhe të mbyllet automatikisht kur tufja automatike është prerë. Hapni manualisht dhe mbyllni manualisht kur tufja manuale hiqet. Sistemi i kontrollit ka panelin e kontrollit, kaloni butonin e shtypit, dhe kërkesat e tjera. Pajisur me telekomandë.


gate


1. Porta e anulohet e palosshme e zgjerimit Përshkrimi:


Item NO: HF-W4537
Color: Silvery
Size: L10000mm*W660mm*H1600mm.can be adjustable as yours
Material: 201SS (304SS option)
Brand: SSCL or as yours
Applications: Factory/enterprise , School/institute/university , Government/residential ,etc.
Style: Modern and fashionable
Fob price Gate body:USD69-120/m  Motor:Get latest price
MOQ: 1PCS / Customized 100meters
Trade Term: FOB
Payment Term: T/T,PAYPAL,MONEYGRAM,WESTERN UNION ,CREDICT CARD
Freight: Sea
Sample Lead Time: 5-7days
Production Lead Time: Usually 10-15days (depends your quantity)
Packing: 1pcs/Ctn 


gate


2. Rreth motorrit porta:


Motor style: 4-wheel trackless 
Power: 370 / 550 / 750W
Engine voltage & frequency: 220V ± 10%  , 50HZ
Operation current: ≤2.5A x 2
Working temperature: -45 °C - +75 °C
Moving speed: 17-19m/minretractable gate


3. Për tela elektrike të kësaj porta:

HF electric wire:

32 core cable ,in -45 °C condition it can be bent ,straight back

and forth 200 hundred thousands times ,the cable won't be cracked or broken.

Other's electric wire: 16 core cable , in -40 °C condition it will be frozen stiff and be easy cracked ,broken.


retractable gate

retractable gate

retractable gate

retractable gate

retractable gate


certificates

Production

Package

Kategoritë e Produktit : Porta elektrike e tërhequr

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim