Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta elektrike e tërhequr
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Porta elektrike e tërhequr

Kategoritë e produkteve të Porta elektrike e tërhequr , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Porta elektrike e anulueshme , furnizuesit Kontrolli i Hyrjes Porta Elektrike Hidraulike Stainless Steel Porta Automatike E Mbyllur / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Porta elektrike e tërhequr furnizuesit

Mund të pajiset me një ekran scrolling që tregon 300-500 fjalë të përmbajtjes së ekranit. Gjithashtu mund të pajiset me pajisje anti-përplasje me sonda inteligjente infra të kuqe, e cila automatikisht mund të kthehet në punë kur njerëzit ose objektet e huaja janë 20-30CM, duke siguruar kështu sigurinë e automjeteve dhe këmbësorëve. Mund të hapet dhe mbyllet automatikisht kur tufë automatike të pritet off. Hapni manualisht dhe mbyllni manualisht kur tufja manuale hiqet. Sistemi i kontrollit ka panelin e kontrollit, kaloni butonin e shtypit, dhe kërkesat e tjera. E pajisur me telekomandë. Trupi i derës është bërë me cilësi të lartë çeliku inox dhe profilet aliazh alumini, dhe është mbështetur nga parimi paralelogram. Makineria nxitet nga ngadalësim i veçantë i motorëve, rra dhe rra, dhe ka tufë automatike ose tufë manuale.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim