Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Shiko Përmes Dritares - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 3 Produkte për Shiko Përmes Dritares)

 • Shkumë poliuretani të shihni përmes derës së dritares

  Shkumë poliuretani të shihni përmes derës së dritares

  • markë: HONGFA

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Shkumë poliuretani të shihni përmes derës së dritares E bukur dhe e qëndrueshme: Të jetë me materiale të cilësisë së lartë dhe të jetë i përpunuar; I sigurt: hartimi i mbrojtjes së dorës dhe parandalimi i frakturës; Automatik: telekomandë pa

  Kontaktoni Tani

 • Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door

  Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Shutter Komercial Crystal Rolling Up Door Dera e mbyllëseve kristal elektrik përbëhet nga qindra pjesë prej derës PVC që kalojnë përmes tubit të çelikut. Ajo ka avantazhet e transparencës, anti-vjedhje, anti-shi, pluhur dhe i papërshkueshëm nga pluhuri. Dyert e hapjes së kristalit përdoren gjerësisht në supermarkete....

  Kontaktoni Tani

 • 220V PVC shihni përmes derës së rrokullisjes

  220V PVC shihni përmes derës së rrokullisjes

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  220V PVC shihni përmes derës së rrokullisjes Sistemi i pavarur i kontrollit të frekuencave të derës, me stabilitet të lartë dhe besueshmëri. Përdorur gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistikës ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Saldim me cilësi të lartë pjatë çeliku, sipërfaqe...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim