Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Servo Motor - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Servo Motor)

 • Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme

  Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme

  • markë: Hongfa

  • paketim: Kuti kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 1000 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Porta me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Informacioni i detajuar i servomotivës me frekuencë të ndryshueshme është si vijon: 1. Saktësia: përdorimi i systermit të plotë të servo kontrollit të mbyllur dhe dizajn i dyfishtë encoder, kjo është për të siguruar jetëgjatësi të gjatë dhe për të parandaluar tejkalimin gjatë...

  Kontaktoni Tani

 • Motor servo & kontrollues për derën me shpejtësi të lartë

  Motor servo & kontrollues për derën me shpejtësi të lartë

  • paketim: kuti kartoni

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: HF-016

  • transport: Ocean,Land,Air

  Servo motor dhe kontrollues për derën me shpejtësi të lartë: Motori sinkron i magnete i përhershëm i rrallë i tokës Kontroll i plotë i mbyllur i lakut Paketa Motor + Reducer Përdorni dizajn të integruar, të lehtë për t'u lidhur me sistemin tjetër dhe nuk kanë nevojë për instalime elektrike të brendshme Funksionimi...

  Kontaktoni Tani

 • 220V 50Hz / 60Hz IP65 Sistem servo me shpejtësi të lartë Motor dhe servo kontrollues

  220V 50Hz / 60Hz IP65 Sistem servo me shpejtësi të lartë Motor dhe servo kontrollues

  • paketim: kuti kartoni

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: PE200B

  • transport: Ocean,Land,Air

  220V 50Hz / 60Hz IP65 Sistem servo me dyer të shpejtësisë Motor dhe servo kontrollues (PE200B) shpejtësia e re me shpejtësi të lartë dhe sistemi i kontrollit të servout Udhëzimet: saktësi the systerm use full closed-loop servo control and double encoder design ,this is to ensure long operating life and to prevent...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e shpejtë e rikuperimit automatik

  Dera e shpejtë e rikuperimit automatik

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dera e shpejtë e rikuperimit automatik Dera e shpejtë fleksibël e zinxhirit të Hongfa është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksionin e ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar....

  Kontaktoni Tani

 • Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo

  Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo

  • markë: Hongfa

  • paketim: Pako kuti kompensatë

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo 1) Përshkrimi i produktit: Sistemi i përdorimit të sistemit të plotë kontrollon sero me lak të mbyllur dhe modelimin e kodifikimit të dyfishtë, kjo është për të siguruar një jetë të gjatë operative dhe për të parandaluar mbingarkimin gjatë operimit 220V 50Hz / 60Hz IP65 me...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door

  Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i kontrollit...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë riparimi i derës me shpejtësi të lartë

  Vetë riparimi i derës me shpejtësi të lartë

  • markë: HongFa

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Vetë riparimi i derës me shpejtësi të lartë Vetë korrigjimi i portës me shpejtësi të lartë të HongFa është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të...

  Kontaktoni Tani

 • Riparimi automatik i PVC Roll Up Door Door

  Riparimi automatik i PVC Roll Up Door Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Riparimi automatik i PVC Roll Up Door Door Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i...

  Kontaktoni Tani

 • Rrotulloj automatikisht derën e shpejtë

  Rrotulloj automatikisht derën e shpejtë

  • markë: HongFa

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Rrotulloj automatikisht derën e shpejtë ( HF-J023) Përdorimi i produktit: Dera e jashtme e jashtme e brendshme / e jashtme, e përdorur në kanalin e logjistikës me frekuencë të lartë. Shufra rezistente ndaj erës nga perde ishte formuar nga tubi çeliku rezistues ndaj erës (pole rezistente ndaj erës: është në kërkesën...

  Kontaktoni Tani

 • Vrima me vetë-riparim me shpejtësi të lartë PVC

  Vrima me vetë-riparim me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rasti prej druri

  • Aftësia e Furnizimit: 600 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Vrima me vetë-riparim me shpejtësi të lartë PVC Advantage: 1.Guide Rail Zipper Designed Funksioni i vetë-riparimit: për të shmangur kohën e mbetur për ta rregulluar atë. 2.Soft: perde është e lehtë. 3. Siguria: qeliza foto dhe airbag për të garantuar

  Kontaktoni Tani

 • Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door

  Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rasti prej druri

  • Aftësia e Furnizimit: 600 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door Advantage: 1.Guide Rail Zipper Designed Funksioni i vetë-riparimit: për të shmangur kohën e mbetur për ta rregulluar atë. 2.Soft: perde është e lehtë. 3. Siguria: qeliza foto dhe airbag për të garantuar

  Kontaktoni Tani

 • Vetë Riparimi me shpejtësi të lartë Roll Up Door

  Vetë Riparimi me shpejtësi të lartë Roll Up Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Vetë Riparimi me shpejtësi të lartë Roll Up Door Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi...

  Kontaktoni Tani

 • Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor

  Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor

  • markë: Hongfa

  • paketim: Kartoni / lëndë druri

  • Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme 1. Saktësia: përdorimi i systermit të plotë të servo kontrollit të mbyllur dhe dizajn i dyfishtë encoder, kjo është për të siguruar jetëgjatësi të gjatë dhe për të parandaluar tejkalimin gjatë operimit 2.Shtueshmëria: systerm përdor...

  Kontaktoni Tani

 • Aliazh alumini Industriale Derë e thjeshtë e shpejtë

  Aliazh alumini Industriale Derë e thjeshtë e shpejtë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Aliazh alumini Industriale Derë e thjeshtë e shpejtë Dera e thjeshtë e vështirë e përcakton mbrojtjen e mjedisit, kursimin e energjisë, nënshkrimin, efikasitetin e lartë, rezistencën ndaj erës, qëndrueshmërinë, anti-vjedhje në një. Dera e re metalike e derës industriale me ndarje me shpejtësi të lartë, dera miraton...

  Kontaktoni Tani

 • Derë e Vetë Riparimi me shpejtësi të lartë PVC

  Derë e Vetë Riparimi me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derë e Vetë Riparimi me shpejtësi të lartë PVC Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i...

  Kontaktoni Tani

 • Riparimi me shpejtësi automatike me shpejtësi të lartë PVC

  Riparimi me shpejtësi automatike me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Riparimi me shpejtësi automatike me shpejtësi të lartë PVC Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit

  Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit

  • markë: HongFa

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit HongFa Vetë-shërim Door me shpejtësi të lartë është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi...

  Kontaktoni Tani

 • Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Door i Ulët Mirëmbajtje

  Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Door i Ulët Mirëmbajtje

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Riparimi me shpejtësi automatike me shpejtësi të lartë PVC Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave

  Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i...

  Kontaktoni Tani

 • Alumini elektrik Aliazh Metal me shpejtësi të lartë derë

  Alumini elektrik Aliazh Metal me shpejtësi të lartë derë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Alumini elektrik Aliazh Metal me shpejtësi të lartë derë Dera e thjeshtë e vështirë e përcakton mbrojtjen e mjedisit, kursimin e energjisë, nënshkrimin, efikasitetin e lartë, rezistencën ndaj erës, qëndrueshmërinë, anti-vjedhje në një. Dera e re metalike e derës industriale me ndarje me shpejtësi të lartë, dera...

  Kontaktoni Tani

 • Alumini alumini me performancë të lartë

  Alumini alumini me performancë të lartë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Alumini elektrik Aliazh Metal me shpejtësi të lartë derë Dera e thjeshtë e vështirë e përcakton mbrojtjen e mjedisit, kursimin e energjisë, nënshkrimin, efikasitetin e lartë, rezistencën ndaj erës, qëndrueshmërinë, anti-vjedhje në një. Dera e re metalike e derës industriale me ndarje me shpejtësi të lartë, dera...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e shpejtë 50HZ-60HZ Servo Motor

  Dera e shpejtë 50HZ-60HZ Servo Motor

  • markë: Hongfa

  • paketim: Kartoni / lëndë druri

  • Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme 1. Precizioni: sistemi përdor kontrollin e plotë të servofontës së mbyllur dhe dizajnin e dyfishtë të encoder, kjo është për të siguruar jetëgjatësi të gjatë dhe për të parandaluar tejkalimin gjatë operimit 2.Shtueshmëria: sistemi përdor...

  Kontaktoni Tani

 • Motor Automatik Door Servo

  Motor Automatik Door Servo

  • markë: Hongfa

  • paketim: Kartoni / lëndë druri

  • Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Motor Automatik Door Servo 1. Precizioni: sistemi përdor kontrollin e plotë të servofontës së mbyllur dhe dizajnin e dyfishtë të encoder, kjo është për të siguruar jetëgjatësi të gjatë dhe për të parandaluar tejkalimin gjatë operimit 2.Shtueshmëria: sistemi përdor konceptin e integruar të projektimit, në mënyrë që të...

  Kontaktoni Tani

 • Kontrollues me motor servo

  Kontrollues me motor servo

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rasti prej druri

  • Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kontrollues me motor

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Vetë Riparimi me shpejtësi të lartë Roll Up Door
 • Aliazh alumini Industriale Derë e thjeshtë e shpejtë
 • Derë e Vetë Riparimi me shpejtësi të lartë PVC
 • Riparimi me shpejtësi automatike me shpejtësi të lartë PVC
 • Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Door i Ulët Mirëmbajtje
 • Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave
 • Alumini elektrik Aliazh Metal me shpejtësi të lartë derë
 • Alumini alumini me performancë të lartë

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim