Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Push Button Kalo - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 1 Produkte për Push Button Kalo)

 • Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike

  Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike

  • markë: Hofic

  • paketim: Kutia e ngjyrave

  • Aftësia e Furnizimit: 6000 per month

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  Aksesore Aksesore Manual Elektrike Push Botton Switch Detaje rreth butonit të shtytjes Ky buton i kalimit të daljes është bërë nga ABS dhe ka dritën e ndriçuar të ndërtuar që të duket më elegant dhe elegant. Mund të përdoret gjerësisht në dyert e hyrjes publike, derën publike, shtëpinë, zyrën, hotelin etj. Butoni i...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim