Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Porta Me Shpejtësi Të Lartë - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Porta Me Shpejtësi Të Lartë)

 • Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë

  Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë Flijoni derën me shpejtësi të lartë vlen për derën e jashtme dhe të brendshme të vendit të punës, të tilla si ushqimi, mjekësia, elektronika, automjeti, logjistika dhe makineria. Ky lloj zotërimi i rezistencës së mirë të erës dhe izolimit të nxehtësisë....

  Kontaktoni Tani

 • dera me shpejtësi të lartë me zinxhir

  dera me shpejtësi të lartë me zinxhir

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  dera me shpejtësi të lartë me zinxhir Dyert e brendshme dhe të jashtme të të gjitha llojeve të fabrikave veçanërisht të përshtatshme për fabrikën e ushqimit, magazinimin e ftohtë, industrinë kimike të shpeshta . Shpejtësia e shpejtë, siguria dhe amart mund të përshtaten me kërkesat tuaja. shpejtësia më e lartë e hapur...

  Kontaktoni Tani

 • ndikimi i forklift mbrapa derën pvc derë

  ndikimi i forklift mbrapa derën pvc derë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  ndikimi i forklift mbrapa derën pvc derë Kur ndodh derën nga ndikimi dhe zhvendosja, përsëritja e teknologjisë mozaikike të patentuar që është duke prishur sistemin e përsëritjes automatikisht, pa asnjë rivendosje manuale dhe automatike është forca origjinale e shtetit për të zvogëluar në mënyrë efektive koston e...

  Kontaktoni Tani

 • Riparim auto auto PVC derën e rregulluar

  Riparim auto auto PVC derën e rregulluar

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  rikthim automatik pvc automatik Mënyra e hapur: Loop magnetik + telekomandë + shtytje Button për forklift përmes; Sensor Radar + butonin e shtypit për njerëzit përmes. kimi i ushqimit elektronik i tekstilit supemarket logjistika ftohje, magazinimi dhe vende të tjera. Cila është detajet e derës sonë të shpejtësisë?...

  Kontaktoni Tani

 • vetë riparimi rrokulliset derë

  vetë riparimi rrokulliset derë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  vetë riparimi rrokulliset derë kimi i ushqimit elektronik i tekstilit supemarket logjistika ftohje, magazinimi dhe vende të tjera. Kur ndodh derën nga ndikimi dhe zhvendosja, përsëritja e teknologjisë mozaikike të patentuar që është duke prishur sistemin e përsëritjes automatikisht, pa asnjë rivendosje manuale dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Rivendos automatikisht derën e shpejtë të pistave

  Rivendos automatikisht derën e shpejtë të pistave

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Rivendos automatikisht derën e shpejtë të pistave Dera e zinxhirit ka person të paparashikueshëm dhe makina mund të shkaktojë prishjen e perdes në përdorim, por dizajni i patentave mund të arrijë funksionin e rikthimit automatik. Nuk do të shkaktojë dëmtimin e hekurudhës udhëzuese dhe mirëmbajtjen e produktit me kosto...

  Kontaktoni Tani

 • Perdja PVC Rrotullohet derën me shpejtësi të lartë

  Perdja PVC Rrotullohet derën me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Ju lutem kontrolloni me kujdes detajet "PVC Roll Up Curtain Up High Speed ​​Door". Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg sipas procesit të prodhimit specifik të vendit Perde ngjyre: E kuqe, portokalli, jeshile, jeshile, blu, e zeze, gri, transparente Teknologjia Kategoria:...

  Kontaktoni Tani

 • Derë të Vazhdueshme Ultra-High-Speed ​​Security Full Vision

  Derë të Vazhdueshme Ultra-High-Speed ​​Security Full Vision

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Dera sektorial, ajo është trajtuar me nxehtësi për performancë të përmirësuar për rreth 50.000 cikle. e përdorur gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një udhë të kthyeshme të kthyeshme, këto dyer seksionet vertikalisht të hapura mund të instalohen në zonat me...

  Kontaktoni Tani

 • 2018 Derë e sigurtë me alumin të sigurt me shpejtësi të lartë

  2018 Derë e sigurtë me alumin të sigurt me shpejtësi të lartë

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit. Dera më seksion që përdoret gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një...

  Kontaktoni Tani

 • Derën me shpejtësi të lartë spirale alumini prej alumini

  Derën me shpejtësi të lartë spirale alumini prej alumini

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Dyert sektoriale industriale janë dyert më të qëndrueshme dhe më të gjata për të siguruar qarkullim në zonat e hyrjes dhe daljes së fabrikës, mallrave, zonave të ngarkimit dhe shkarkimit. Trupi i derës së seksionit formohet me panele sanduiç prej 40 mm. Këto panele sigurojnë izolim të shëndoshë dhe të nxehtësisë për...

  Kontaktoni Tani

 • Porta me shpejtësi të lartë Rolling me Metal Hard

  Porta me shpejtësi të lartë Rolling me Metal Hard

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit. Dera më seksion që përdoret gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një...

  Kontaktoni Tani

 • Stacking Up Hapja e dyerve të mëdha të PVC me shpejtësi të lartë

  Stacking Up Hapja e dyerve të mëdha të PVC me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Stacking Up Large PVC Stainless Steel Tube me shpejtësi të lartë Door Hapja e rrugës: grumbullimi Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W9000 * H8000mm, e tejkalon këtë varg sipas procesit të...

  Kontaktoni Tani

 • Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme

  Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme

  • markë: Hongfa

  • paketim: Kuti kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 1000 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Porta me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Informacioni i detajuar i servomotivës me frekuencë të ndryshueshme është si vijon: 1. Saktësia: përdorimi i systermit të plotë të servo kontrollit të mbyllur dhe dizajn i dyfishtë encoder, kjo është për të siguruar jetëgjatësi të gjatë dhe për të parandaluar tejkalimin gjatë...

  Kontaktoni Tani

 • Motor servo & kontrollues për derën me shpejtësi të lartë

  Motor servo & kontrollues për derën me shpejtësi të lartë

  • paketim: kuti kartoni

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: HF-016

  • transport: Ocean,Land,Air

  Servo motor dhe kontrollues për derën me shpejtësi të lartë: Motori sinkron i magnete i përhershëm i rrallë i tokës Kontroll i plotë i mbyllur i lakut Paketa Motor + Reducer Përdorni dizajn të integruar, të lehtë për t'u lidhur me sistemin tjetër dhe nuk kanë nevojë për instalime elektrike të brendshme Funksionimi...

  Kontaktoni Tani

 • Pvc me shpejtësi të lartë Derën e perdes si modele ritehite

  Pvc me shpejtësi të lartë Derën e perdes si modele ritehite

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Hongfa derë me shpejtësi të lartë I aftë për të lëvizur në 100 inç për sekondë, koha e ciklit të dyerve të shpejtësisë së lartë të Hongfa maksimizon kursimet e energjisë duke minimizuar sasinë e shkëmbimit të ajrit që mund të shpëtojë sa herë që dyert të hapen dhe të mbyllen. Ndryshe nga dyert tradicionale të...

  Kontaktoni Tani

 • Dera me shpejtësi të lartë me pvc Curtain like Chasedoors

  Dera me shpejtësi të lartë me pvc Curtain like Chasedoors

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Hongfa derë me shpejtësi të lartë Me shpejtësi të shpejtë të hapjes dhe një sistem të avancuar të sigurisë, Controls by Hongfa dyert me shpejtësi të lartë janë të dizajnuara për performancë të lartë dhe siguri afatgjatë. Karakteristikat përfshijnë guidën tonë ekskluzive të patentuar të kornizës dhe sistemin e...

  Kontaktoni Tani

 • Logjistika depo porta me shpejtësi të lartë

  Logjistika depo porta me shpejtësi të lartë

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Vendi i origjinës: Kinë

  Choince e mirë për logjistikën dhe derën me shpejtësi të lartë depo, ju lutem shihni më poshtë për më shumë informacion: Dyert me shpejtësi të lartë për dhomën e ftohtë janë sistemet e derës, kryesisht të përdorura në aplikime industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi,...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit

  Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dera e dyerve të çelikut me zjarr Dyert e çelikut me çelik janë të përshtatshme për ndërtesa banimi, ndërtesa publike dhe ndërtesa industriale. Ato përdoren zakonisht në garazhe nëntokësore dhe qendra tregtare të mëdha ku kërkohet ndarja e zjarrit, ndarjet e zjarrit dhe zjarrfikësit. Dyert e zjarrit mund të përdoren...

  Kontaktoni Tani

 • Dritare elektrike me shpejtësi të lartë

  Dritare elektrike me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Foam + Carton + qese flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dritare elektrike me shpejtësi të lartë Rapid PVC door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Dizenjo Moderne Pvc Rolling Door

  Dizenjo Moderne Pvc Rolling Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dera e Shutter Door me veprim të shpejtë I aftë për të lëvizur në 100 inç për sekondë, koha e ciklit të dyerve të shpejtësisë së lartë të Hongfa maksimizon kursimet e energjisë duke minimizuar sasinë e shkëmbimit të ajrit që mund të shpëtojë sa herë që dyert të hapen dhe të mbyllen. Ndryshe nga dyert tradicionale të...

  Kontaktoni Tani

 • Pëlhurë PVC Rolling Door

  Pëlhurë PVC Rolling Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pëlhurë PVC Rolling Door I aftë për të lëvizur në 100 inç për sekondë, koha e ciklit të dyerve të shpejtësisë së lartë të Hongfa maksimizon kursimet e energjisë duke minimizuar sasinë e shkëmbimit të ajrit që mund të shpëtojë sa herë që dyert të hapen dhe të mbyllen. Ndryshe nga dyert tradicionale të dyfishtë, dyert...

  Kontaktoni Tani

 • Industriale me shpejtësi të lartë PVC Roll up Dyer

  Industriale me shpejtësi të lartë PVC Roll up Dyer

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Industriale me shpejtësi të lartë PVC Roll up Dyer I aftë për të lëvizur me 100 inç për sekondë, koha e ciklit të dyerve të lartë të shpejtësisë së Hongfa PVC maksimizojnë kursimet e energjisë duke minimizuar sasinë e shkëmbimit ajror që mund të shpëtojë sa herë që dyert të hapen dhe të mbyllen. Ndryshe nga dyert...

  Kontaktoni Tani

 • Pëlhurë e Shpejtë PVC Rolling Shutter Door

  Pëlhurë e Shpejtë PVC Rolling Shutter Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pëlhurë e Shpejtë PVC Rolling Shutter Door Porta me shpejtësi të lartë Hong Fa: Aftësia për të lëvizur në 100 inç për sekondë, koha e ciklit të dyerve me shpejtësi të lartë Hongfa maksimizon kursimet e energjisë duke minimizuar sasinë e shkëmbimit ajror që mund të shpëtojë sa herë që dyert të hapen dhe të mbyllen....

  Kontaktoni Tani

 • Vrima me shpejtësi të lartë PVC Shutter Rolling Door

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC Shutter Rolling Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC Shutter Rolling Door Dyert me shpejtësi të lartë të Hongfa PVC maksimizojnë kursimet e energjisë duke minimizuar sasinë e shkëmbimit të ajrit që mund të shpëtojë sa herë që dyert të hapen dhe të mbyllen. Ndryshe nga dyert tradicionale të dyfishtë, dyert fleksibël dhe dyert e tjera të...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • dera me shpejtësi të lartë me zinxhir
 • Rivendos automatikisht derën e shpejtë të pistave
 • Stacking Up Hapja e dyerve të mëdha të PVC me shpejtësi të lartë
 • Dritare elektrike me shpejtësi të lartë
 • Vrima me shpejtësi të lartë PVC Shutter Rolling Door

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim