Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Paneli I Shkumëzuar I Panelit - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 9 Produkte për Paneli I Shkumëzuar I Panelit)

 • Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door

  Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dock Seksionet me Shkumë Paneli i heqjes së dyerve Detajet si më poshtë: Paneli i derës: çeliku e galvanizuar me shkumë brenda Materiali: stelel me shtresë të dyfishtë me PU brenda Hardware dhe udhë: çeliku e galvanizuar me trashësi 2.5 mm Pajisja e sigurisë: pajisjet mbrojtëse të ajrit Parandaloni pajisjen në rënie:...

  Kontaktoni Tani

 • Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door

  Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door

  • markë: HongFa

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door Shutter Rapid Shutter Door ka funksione të ndryshme të tilla si ruajtja e ngrohjes, ruajtja e ftohtë, prova e insekteve, era e papërshkueshme nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga zëri. Përdoret gjerësisht në parkingje...

  Kontaktoni Tani

 • Porta e panelit të izoluar me telekomandë

  Porta e panelit të izoluar me telekomandë

  • markë: HongFa

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer garazhi për përmirësimin industrial Dera industriale përmirësimit garazh, i përbërë nga një seri e sipër derës, të heqë përgjatë gjurmët. Me dizajnin elegant të pamjes, dizajn të thjeshtë dhe të butë të linjës, na jep një ndjenjë të këndshme. Funksionimi i qëndrueshëm dhe spektakolar i prodhimeve më të mëdha...

  Kontaktoni Tani

 • Paneli i aluminit me turbinë Rapid Roller Security Door

  Paneli i aluminit me turbinë Rapid Roller Security Door

  • markë: HongFa

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Paneli i aluminit me turbinë Rapid Roller Security Door Cila është tipari i derës spirale me shpejtësi të lartë?

  Kontaktoni Tani

 • Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë

  Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë

  • markë: HongFa

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Paneli i shkallëzuar me shpejtësi të lartë Xhamat e Shpejtë për hapjen e rulut , importuan teknikën e avancuar të prodhimit nga Shenzhen Hongfa Automatic Door Company, të pajisura me funksione të gjithanshme të izolimit termik dhe ftohës, anti-insekteve, anti-era, anti-pluhuri, anti-zjarri, anti-erë dhe natual...

  Kontaktoni Tani

 • Paneli i thjeshtë alumini Derë e fortë e shpejtë

  Paneli i thjeshtë alumini Derë e fortë e shpejtë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rasti prej druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Paneli i thjeshtë alumini Paneli i shpejtë i derës së shpejtë Parametrat teknike Emri i produktit: Paneli i thjeshtë alumini Derë e fortë e shpejtë Materiali i derës: Stainless Steel Ngjyra e panelit të derës: E zezë Hapja e derës dhe shpejtësia e klodimit: Adjustable Standardi: CE, ISO, SGS Sistemi i Komandës: Radar...

  Kontaktoni Tani

 • Paneli i Lartë i Sigurt Alumini Rapid Door Spiral

  Paneli i Lartë i Sigurt Alumini Rapid Door Spiral

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  "Paneli i lartë i sigurt i panelit të derdhjes me spirale të shpejtë" është si më poshtë Emri i Produktit: Door me spirale me shpejtësi të lartë Materiali i derës: Stainless Steel Ngjyra e panelit të derës: Gri Paneli i derës: Alumini me shkumë Standardi: CE, ISO, SGS Sistemi i komandës: Radar / Remote /...

  Kontaktoni Tani

 • Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja

  Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Paneli i Foamit Sigurt Industriale Seksionale Kapak lart Door Detajet si vijon: Paneli i derës: çeliku e galvanizuar me shkumë brenda Materiali: stelel me shtresë të dyfishtë me PU brenda Hardware dhe udhë: çeliku e galvanizuar me trashësi 2.5 mm Pajisja e sigurisë: pajisjet mbrojtëse të ajrit Parandaloni pajisjen në...

  Kontaktoni Tani

 • Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door

  Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Alumini ynë alumini panel i thjeshtë Rapid Roll Up Door parametrat teknike Emri i Produktit: Paneli I thjeshtë Alumini Rapid Rapid Roll Up Door Materiali i derës: Stainless Steel Ngjyra e panelit të derës: E zezë Hapja e derës dhe shpejtësia e klodimit: Adjustable Standardi: CE, ISO, SGS Sistemi i komandës: Radar /...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim