Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Ngrini Shërbimin E Portës - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 2 Produkte për Ngrini Shërbimin E Portës)

 • Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh

  Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh

  • markë: HongFa

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh Avantazh i tejdukshëm, i tejdukshëm, i tejdukshëm , izolues termik, nënshkrimi, korrozioni, ndriçimi dhe kërkesa të tjera për të hapur rrugën për kërkesë të kualitetit të lartë. Alumini transparent (imitim çelik inox ) është përdorur gjerësisht për aplikim komercial,...

  Kontaktoni Tani

 • Sensori i ajrit të sigurisë për përdorimin e portës me shpejtësi të lartë

  Sensori i ajrit të sigurisë për përdorimin e portës me shpejtësi të lartë

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: B21L

  Sensori i ajrit të sigurisë për përdorimin e portës me shpejtësi të lartë marrës: 1. Tensioni: AC / DC 24V 2. Fuqia: 1.5W 3. Mënyra e daljes: rele (JO NC) 4. Ngarkesa aktuale: 1A 5. Koha e përgjigjes: <0.3s 6. Distanca e kontrollit:> 15m Sender: 1. Bateria: CR2032 2. Jeta e baterisë:> 1 vit 3. Frekuenca...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim