Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

High Speed Door - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për High Speed Door)

 • Vrima me shpejtësi të lartë PVC

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC Dera e Lartë Seed pvc është e lehtë dhe e bukur, e qëndrueshme, me çmim të ulët, performancë me kosto të lartë, mund të ndihmojë konsumatorët për të maksimizuar kursimet e kostos. Modeli i shërbimeve është i përshtatshëm gjerësisht për punëtori të ndryshme nën kushtet e presionit të...

  Kontaktoni Tani

 • Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë

  Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë Flijoni derën me shpejtësi të lartë vlen për derën e jashtme dhe të brendshme të vendit të punës, të tilla si ushqimi, mjekësia, elektronika, automjeti, logjistika dhe makineria. Ky lloj zotërimi i rezistencës së mirë të erës dhe izolimit të nxehtësisë....

  Kontaktoni Tani

 • Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar

  Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar Kompania Hongfa e specializuar në derën e shpejtë të rulit, dyert e shpejtësisë së lartë, dyert industriale, derën e shpejtë dhe dyert tjera të rrotullimit. Dera me shpejtësi të lartë, dera e shpejtë e rul mund të punojë me sensor Radar & Loop dhe sistem...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door

  Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door Avantazhet e Dera Automatike e Vetë-rikuperimit me shpejtësi të lartë Avantazhi i Vetë Reparimi Dyer me shpejtësi të lartë janë vetë-reparing, lehtë për të pastruar, të plotë të sigurt, kursimit të energjisë dhe kështu me radhë. Nëse perdja e derës del nga...

  Kontaktoni Tani

 • Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër

  Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Riparimi automatik me shpejtësi të lartë Roll-up Doorja e pastër e dhomave të rimëkëmbjes industriale janë të vetë-reparing, të lehtë për të pastruar, të plotë të sigurt, të kursimit të energjisë dhe mund të përdorni çdo vend. Cila është më e rëndësishmja është se nëse perdja e derës del nga udhëzuesit e saj (për...

  Kontaktoni Tani

 • Vrima me shpejtësi të lartë

  Vrima me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vrima me shpejtësi të lartë Vrima me shpejtësi të lartë PVC janë të dizajnuara për hapje të shpejtë dhe të afërt, duke lejuar njerëzit dhe / ose pajisjet të lëvizin shpejt përmes hapjes. Dyerja jonë automatike e rimëkëmbjes me shpejtësi të lartë mban trafikun që rrjedh në mënyrë të përsosur dhe madje edhe dyert tona...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes Dera me shpejtësi të lartë mund të jetë shumë e plotësojnë kërkesën e performancës së lartë Logistic dhe vendin e pastër të lartë, mund të kursyer energji, shpejtësi të lartë auto mbyllë, të përmirësuar efikasitetin e operacionit. Specifikimi kryesor (1) Njësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë-riparueshëm Auto Recovery Door me shpejtësi të lartë Door

  Vetë-riparueshëm Auto Recovery Door me shpejtësi të lartë Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Perde e vetë-riparimit të dyerve: E bërë nga PVC të përforcuar, me buzë të buta të butë të ponderuar fleksibël. Buzë e perdes ka dhëmbë të vazhdueshëm të injektuar me injeksion që pastaj lëvizin lart e poshtë në një vetë-lubricating shtegu i polietilenit i bashkangjitur me kornizat anësore të galvanizuara. punishte...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën

  Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-001

  Dyert me shpejtësi të lartë janë sistemet e derës, të përdorura kryesisht në aplikime industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një shpejtësi më të lartë operimi dhe ata...

  Kontaktoni Tani

 • dera me shpejtësi të lartë me zinxhir

  dera me shpejtësi të lartë me zinxhir

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  dera me shpejtësi të lartë me zinxhir Dyert e brendshme dhe të jashtme të të gjitha llojeve të fabrikave veçanërisht të përshtatshme për fabrikën e ushqimit, magazinimin e ftohtë, industrinë kimike të shpeshta . Shpejtësia e shpejtë, siguria dhe amart mund të përshtaten me kërkesat tuaja. shpejtësia më e lartë e hapur...

  Kontaktoni Tani

 • ndikimi i forklift mbrapa derën pvc derë

  ndikimi i forklift mbrapa derën pvc derë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  ndikimi i forklift mbrapa derën pvc derë Kur ndodh derën nga ndikimi dhe zhvendosja, përsëritja e teknologjisë mozaikike të patentuar që është duke prishur sistemin e përsëritjes automatikisht, pa asnjë rivendosje manuale dhe automatike është forca origjinale e shtetit për të zvogëluar në mënyrë efektive koston e...

  Kontaktoni Tani

 • Riparim auto auto PVC derën e rregulluar

  Riparim auto auto PVC derën e rregulluar

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  rikthim automatik pvc automatik Mënyra e hapur: Loop magnetik + telekomandë + shtytje Button për forklift përmes; Sensor Radar + butonin e shtypit për njerëzit përmes. kimi i ushqimit elektronik i tekstilit supemarket logjistika ftohje, magazinimi dhe vende të tjera. Cila është detajet e derës sonë të shpejtësisë?...

  Kontaktoni Tani

 • vetë riparimi rrokulliset derë

  vetë riparimi rrokulliset derë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  vetë riparimi rrokulliset derë kimi i ushqimit elektronik i tekstilit supemarket logjistika ftohje, magazinimi dhe vende të tjera. Kur ndodh derën nga ndikimi dhe zhvendosja, përsëritja e teknologjisë mozaikike të patentuar që është duke prishur sistemin e përsëritjes automatikisht, pa asnjë rivendosje manuale dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Rivendos automatikisht derën e shpejtë të pistave

  Rivendos automatikisht derën e shpejtë të pistave

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Rivendos automatikisht derën e shpejtë të pistave Dera e zinxhirit ka person të paparashikueshëm dhe makina mund të shkaktojë prishjen e perdes në përdorim, por dizajni i patentave mund të arrijë funksionin e rikthimit automatik. Nuk do të shkaktojë dëmtimin e hekurudhës udhëzuese dhe mirëmbajtjen e produktit me kosto...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale me shpejtësi të lartë

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale me shpejtësi të lartë Industriale shpejtësi të lartë Rolling Doorcan ues për ushqim kimi elektronikë tekstile supemarket logjistikës ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Dyert e kodit të shpejtë me shpejtësi të lartë na mbrojnë nga dëmtimi, kursejnë energji dhe na ndihmojnë të...

  Kontaktoni Tani

 • Perdja PVC Rrotullohet derën me shpejtësi të lartë

  Perdja PVC Rrotullohet derën me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Ju lutem kontrolloni me kujdes detajet "PVC Roll Up Curtain Up High Speed ​​Door". Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg sipas procesit të prodhimit specifik të vendit Perde ngjyre: E kuqe, portokalli, jeshile, jeshile, blu, e zeze, gri, transparente Teknologjia Kategoria:...

  Kontaktoni Tani

 • Komercial Aluminum Alloy Roller Shutter Door

  Komercial Aluminum Alloy Roller Shutter Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Alumini Alloy Roller Shutter Door Alumini Alloy Roller Shutter Door janë hapje dhe mbyllje të shpejtë, forcë të mirë, rezistente ndaj erës, mbrojtje kundër vjedhjes, e bukur dhe duke bërë pak zhurmë.Kjo kombinon automatike dhe me dorë. Ajo mund të përdoret në derën e jashtme dhe të brendshme të të gjitha llojeve të...

  Kontaktoni Tani

 • Dera me shpejtësi të lartë për dhomë të pastër

  Dera me shpejtësi të lartë për dhomë të pastër

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-007

  Dyert me shpejtësi të lartë për dhomën e ftohtë janë sistemet e derës, kryesisht të përdorura në aplikime industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një shpejtësi më të lartë...

  Kontaktoni Tani

 • Dera me shpejtësi të lartë PVC për bankën e të akuzuarve

  Dera me shpejtësi të lartë PVC për bankën e të akuzuarve

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-008

  Dock me shpejtësi të lartë, kryesisht për përdorim industrial. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një shpejtësi më të lartë operimi dhe ata janë në gjendje të mbajnë një numër më...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer Industriale Industriale Dysheme Dysheme të Shpejta

  Dyer Industriale Industriale Dysheme Dysheme të Shpejta

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Një sistem kundërpeshimi është përfshirë në derën e sipërme të seksionit për të siguruar operim efikas dhe pa punë. Kontrabandimi përbëhet nga burime të montuara në një bosht çeliku që janë çeliku me spirale të lartë elastike. Është trajtuar me nxehtësi për një performancë më të mirë për rreth 50.000 cikle. Dera më...

  Kontaktoni Tani

 • Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door

  Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Kontrabanda dhe sistemi kabllor ofrojnë një operacion të qetë dhe të drejtë përpara për dyert manuale. Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit. Dera më seksion që përdoret...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door

  Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 400 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Cilat janë Detajet e Riparimit të Veturës së Dyerve të Lëvizjes së Lartë me Përfundim të PVC? Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg sipas procesit të prodhimit...

  Kontaktoni Tani

 • Alumini Spiral izoluar Roll up Door

  Alumini Spiral izoluar Roll up Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Alumini Spiral izoluar Roll up Door Shenzhen Hongfa Automatike Co.Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Me më shumë se 13 vjet përvojë në këto fusha, produktet Blueprint me cilësi të lartë janë eksportuar në më shumë se 40 vende....

  Kontaktoni Tani

 • Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë

  Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Alumini Spiral izoluar Roll up Door Aliminum Spiral Insulated Roll up dyert e përdorura në fusha të ndryshme, kimike, farmaceutike, automotive dhe të përpunimit të ushqimit. Ajo mund të rezistojë 3.5kpa, 12 grade wind. Hongfa është një prodhues profesional dhe eksportues për sistemin e kontrollit të derës, Me më shumë...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
 • Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën
 • dera me shpejtësi të lartë me zinxhir
 • Rivendos automatikisht derën e shpejtë të pistave

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim