Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Fotocel I Sensorit Optik - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 2 Produkte për Fotocel I Sensorit Optik)

 • Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell

  Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell

  • markë: Hongfa

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 sets per month

  • certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

  • Numri i modelit.: HF-JA-28

  Aksesorët e Aksesorëve Autorit Seria Sensor Fiber Optic Informacioni detaj i fotokelës është si më poshtë: 1. Lloji i vlerësimit: Retroreflektiv (Lloji standard) 2.Sensimi i distancës: 0.1 deri në 5m 3. Objektivi i vlerësimit: Materialet e errët të Min. ø60mm 4. Koha e kthimit: Maks. 20ms Konsumi i energjisë: Max. 4VA...

  Kontaktoni Tani

 • Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Dera e Rrumbullakët e Rrumbullakët

  Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Dera e Rrumbullakët e Rrumbullakët

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Informacioni i detajuar i derës së shpejtë të derës PVC është si më poshtë: Teknologjia Kategoria: Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 *...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim