Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Dyer Me Shpejtësi Të Lartë - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Dyer Me Shpejtësi Të Lartë)

 • Vrima me shpejtësi të lartë PVC

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC Dera e Lartë Seed pvc është e lehtë dhe e bukur, e qëndrueshme, me çmim të ulët, performancë me kosto të lartë, mund të ndihmojë konsumatorët për të maksimizuar kursimet e kostos. Modeli i shërbimeve është i përshtatshëm gjerësisht për punëtori të ndryshme nën kushtet e presionit të...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale PVC

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale PVC

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë automatike automatike me shpejtësi të lartë PVC Nëse po kërkoni një derë me shpejtësi të lartë, sigurohuni që të merrni atë nga ekspertët. Ne jo vetëm prodhojmë dhe instalojmë dyer dhe perde me shpejtësi të lartë, por ne e bëjmë të gjithëve në mënyrë të rregullt. Ekipi ynë i projektimit në shtëpi mund të marrë...

  Kontaktoni Tani

 • Dhoma e Lartë e PVC me shpejtësi të lartë

  Dhoma e Lartë e PVC me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC 1. Dyert me shpejtësi të lartë Siguron një barrierë izoluese me kosto efektive që ruan temperaturën e preferuar, duke zvogëluar humbjen e nxehtësisë në mjedisin e punës dhe mbajtjen e ajrit të ftohtë është kushti i dyqanit të ftohtë. 2. Dyert me shpejtësi të lartë PVC sigurojnë kursime...

  Kontaktoni Tani

 • Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë

  Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë Flijoni derën me shpejtësi të lartë vlen për derën e jashtme dhe të brendshme të vendit të punës, të tilla si ushqimi, mjekësia, elektronika, automjeti, logjistika dhe makineria. Ky lloj zotërimi i rezistencës së mirë të erës dhe izolimit të nxehtësisë....

  Kontaktoni Tani

 • Malajzi Tregtare Soft Door me shpejtësi të lartë PVC

  Malajzi Tregtare Soft Door me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Komercial PVC të butë PVC me shpejtësi të lartë për Malajzi Dyert me shpejtësi të lartë janë sistemet e derës , të përdorura kryesisht në aplikime industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul . Dallimi kryesor është se ndërtimi i...

  Kontaktoni Tani

 • PVC Industriale Roll up derë me shpejtësi të lartë

  PVC Industriale Roll up derë me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  PVC Industriale Automatike Roll up derë me shpejtësi të lartë Arritja e kontrollit dhe ndarjes maksimale mjedisore në hapjen e derës me dyert e shpejtësisë së lartë hongfa. Funksioni kryesor i një derë me shpejtësi të lartë është të veprojë si pengesë. Dyert me shpejtësi të lartë na mbrojnë nga dëmet, kursejnë energji...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të lartë pëlhurë PVC me sensor radar

  Dyer me shpejtësi të lartë pëlhurë PVC me sensor radar

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer me shpejtësi të lartë pëlhurë PVC me sensor radar Hoghfa ka një koleksion të madh të performancës me performancë të lartë, me shpejtësi të lartë për dyer në dizajne roll-up dhe bi-parting, të disponueshme në konfigurime të shumëllojshme të pistave. I aftë për të lëvizur në 100 inç për sekondë, kohët e ciklit të...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door

  Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door Avantazhet e Dera Automatike e Vetë-rikuperimit me shpejtësi të lartë Avantazhi i Vetë Reparimi Dyer me shpejtësi të lartë janë vetë-reparing, lehtë për të pastruar, të plotë të sigurt, kursimit të energjisë dhe kështu me radhë. Nëse perdja e derës del nga...

  Kontaktoni Tani

 • Çelës automatik i rrotullës PVC me shpejtësi të lartë Door

  Çelës automatik i rrotullës PVC me shpejtësi të lartë Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Çelës automatik i rrotullës PVC me shpejtësi të lartë Door Dyer me shpejtësi të lartë me dyer të çelikut në çelik përdoret në derën e jashtme dhe të brendshme të vendit të punës, siç janë ushqimi, mjekësia, elektronika, automjeti, logjistika dhe makineria. Ky lloj zotërimi i rezistencës së mirë të erës dhe izolimit të...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes Dera me shpejtësi të lartë mund të jetë shumë e plotësojnë kërkesën e performancës së lartë Logistic dhe vendin e pastër të lartë, mund të kursyer energji, shpejtësi të lartë auto mbyllë, të përmirësuar efikasitetin e operacionit. Specifikimi kryesor (1) Njësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer të shpejta dhe të shpejta që hapen me shpejtësi të lartë

  Dyer të shpejta dhe të shpejta që hapen me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer të shpejta dhe të shpejta që hapen me shpejtësi të lartë Dyer me shpejtësi të shpejtë të shpejtë dhe të shpejtë është e qëndrueshme, me shpejtësi të lartë, kursim të energjisë, ekologji, rezistencë ndaj rërës, rezistencë ndaj insekteve, ndryshim i lehtë dhe i pastër; Ky derë zbatohet në derën e jashtme dhe të...

  Kontaktoni Tani

 • Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë

  Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë Dyer me shpejtësi të lartë janë të dizajnuara për të hapur dhe mbyllur shpejtë, duke lejuar njerëzit dhe / ose pajisjet të lëvizin shpejt përmes hapjes. Dyert tona automatike me shpejtësi të lartë e mbajnë trafikun në mënyrë të përsosur dhe madje edhe dyert tona me...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën

  Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-001

  Dyert me shpejtësi të lartë janë sistemet e derës, të përdorura kryesisht në aplikime industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një shpejtësi më të lartë operimi dhe ata...

  Kontaktoni Tani

 • Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit

  Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-002

  Kjo derë fleksibël e shpejtë siguron cilësi të shkëlqyeshme që u përgjigjet shkathtësive shkencore, sipas rregullave të kompanive që operojnë në nivelin më të lartë të higjienës. Nëpërmjet derës së shpejtë për këto zona të veçanta Ju mund të merrni një produkt të bukur në mjediset industriale ku ju duhet të merrni...

  Kontaktoni Tani

 • Elektrike PVC Fast Action Roll Up Door

  Elektrike PVC Fast Action Roll Up Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Elektrike PVC Fast Action Roll Up Door Electric Fast Action PVC Roll Up Door hapjen e shpejtë dhe mbylljen e shpejtë. Ajo kursen energji dhe krijon një mjedis të mirë, të gjallë për njerëzit. Dera automatike e Honfa në ekipin e dizajnit të shtëpisë mund të marrë specifikimet, vizatimet ose idetë tuaja dhe t'i...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale me shpejtësi të lartë

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale me shpejtësi të lartë Industriale shpejtësi të lartë Rolling Doorcan ues për ushqim kimi elektronikë tekstile supemarket logjistikës ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Dyert e kodit të shpejtë me shpejtësi të lartë na mbrojnë nga dëmtimi, kursejnë energji dhe na ndihmojnë të...

  Kontaktoni Tani

 • Dera spirale me shpejtësi të lartë

  Dera spirale me shpejtësi të lartë

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-018

  Dyert spirale me shpejtësi të lartë mundësojnë operim me shpejtësi të lartë për situatat e trafikut të lartë dhe ndërtimin e ngurtë të pllakës së aluminit që eliminon nevojën për një derë të dytë sigurie. Ndër dyert me shpejtësi të lartë, dyert e forta me shpejtësi të lartë janë revolucionare: Dy sisteme derë janë...

  Kontaktoni Tani

 • Dera me shpejtësi të lartë për dhomë të pastër

  Dera me shpejtësi të lartë për dhomë të pastër

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-007

  Dyert me shpejtësi të lartë për dhomën e ftohtë janë sistemet e derës, kryesisht të përdorura në aplikime industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një shpejtësi më të lartë...

  Kontaktoni Tani

 • Dera me shpejtësi të lartë PVC për bankën e të akuzuarve

  Dera me shpejtësi të lartë PVC për bankën e të akuzuarve

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-008

  Dock me shpejtësi të lartë, kryesisht për përdorim industrial. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një shpejtësi më të lartë operimi dhe ata janë në gjendje të mbajnë një numër më...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer Industriale Industriale Dysheme Dysheme të Shpejta

  Dyer Industriale Industriale Dysheme Dysheme të Shpejta

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Një sistem kundërpeshimi është përfshirë në derën e sipërme të seksionit për të siguruar operim efikas dhe pa punë. Kontrabandimi përbëhet nga burime të montuara në një bosht çeliku që janë çeliku me spirale të lartë elastike. Është trajtuar me nxehtësi për një performancë më të mirë për rreth 50.000 cikle. Dera më...

  Kontaktoni Tani

 • Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door

  Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Kontrabanda dhe sistemi kabllor ofrojnë një operacion të qetë dhe të drejtë përpara për dyert manuale. Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit. Dera më seksion që përdoret...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer alumini me shpejtësi të lartë

  Dyer alumini me shpejtësi të lartë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Dyer alumini me shpejtësi të lartë Dera e shpejtë me shpejtësi të madhe turbo përfaqëson nivelin më të lartë të dyerve industriale në botë, kjo derë me të besueshmërinë e lartë dhe disponueshmërinë. Funksionimi i tij i larte mund te kundershtoje me presionin e forte konviktor te eres dhe efikasiteti i pashembullt...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me turbinë me shpejtësi të lartë alumini

  Dyer me turbinë me shpejtësi të lartë alumini

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Dyer me turbinë me shpejtësi të lartë alumini dizajni i strukturës së shtresës së dyfishtë jo vetëm që siguron efektin e brendshëm dhe të jashtëm të ruajtjes së nxehtësisë dhe efektin e jashtëm të ruajtjes së nxehtësisë dhe për të mbajtur transparencën e mirë dhe efektet e ndriçimit, brenda dhe jashtë është qartë e...

  Kontaktoni Tani

 • PVC i tejdukshëm me performancë të lartë PVC

  PVC i tejdukshëm me performancë të lartë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Paraqitje e hollësishme rreth PVC Transparent Door të Madh me Performace të Madhe me Performace të Madhe Materiali strukturor: çeliku i mbështjellë me trashësi 1.5 mm të trasha ose 1.5 mm çeliku pa stendë. Sistemi i drejtimit: 220V / 380V 50Hz IP55 fuqia 0.55KW-6.5KW Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
 • Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën
 • Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
 • Dera spirale me shpejtësi të lartë

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim