Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Dock Duke U Ngarkuar - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 6 Produkte për Dock Duke U Ngarkuar)

 • Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë

  Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë

  • paketim: pako druri rast

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-E1002

  • transport: Ocean,Air

  Dock Leveler / Dock Leveler / Dock Ngarkimi / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock Seal Përshkrim i produktit: 1. Prerja e ambientit të brendshëm nga jashtë, nuk është e dobishme vetëm për kushtet e punës. Shmangia e mbetjeve të padobishme nënkupton gjithashtu kursimin e energjisë, mbrojtjen ekologjike, mbrojtjen e...

  Kontaktoni Tani

 • Veprim i shpejtë, derë PVC stacking për zgjidhje dock

  Veprim i shpejtë, derë PVC stacking për zgjidhje dock

  • markë: HongFa

  • paketim: Kuti kompensatë ose Karton, i përshtatshëm për transport detar ose ajër

  • Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Përmbledhje e dyerve të mbledhura me shpejtësi të lartë Pse keni nevojë për një derë PVC me shpejtësi të lartë (pirg derë, rrëshqitje dera rrëshqitëse PVC, derë fleksibël stacking) për biznesin tuaj? Stacking derë me shpejtësi të lartë mund të hapë / mbyllë më shumë se 1m / s dhe plotësisht të ketë një funksion të...

  Kontaktoni Tani

 • 2019 Performanca e lartë duke vendosur derën me shpejtësi të lartë

  2019 Performanca e lartë duke vendosur derën me shpejtësi të lartë

  • markë: HongFa

  • paketim: Kuti kompensatë ose Karton, i përshtatshëm për transport detar ose ajër

  • Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Përmbledhje e dyerve të mbledhura me shpejtësi të lartë Portë PVC me shpejtësi të lartë që grumbullohet (derdhja e derës në stacking, dera rrëshqitëse e PVC-së, dera fleksibël e grumbullimit), është lloji i derës së bërë nga pëlhura e industrisë, aliazh alumini, çelik inox, kuti kontrolli dhe sistemi servo. Dera me...

  Kontaktoni Tani

 • Bimë duke përdorur dyert e rrotullës me shpejtësi të lartë

  Bimë duke përdorur dyert e rrotullës me shpejtësi të lartë

  • markë: HongFa

  • paketim: Kuti kompensatë ose Karton, i përshtatshëm për transport detar ose ajër

  • Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Përmbledhje e dyerve me shpejtësi të lartë PVC Do ditë kemi hyrë në dyer të panumërta, kafeneje, dyqane me liqura, restorant, kompani, fabrikë, supermarket. A jeni të vetëdijshëm për ekzistencën e derës me shpejtësi të lartë PVC? Kjo derë RAPID bëhet gjithnjë e më popullore sepse të gjithë me një ritëm të jenë të...

  Kontaktoni Tani

 • Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door

  Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dock Seksionet me Shkumë Paneli i heqjes së dyerve Detajet si më poshtë: Paneli i derës: çeliku e galvanizuar me shkumë brenda Materiali: stelel me shtresë të dyfishtë me PU brenda Hardware dhe udhë: çeliku e galvanizuar me trashësi 2.5 mm Pajisja e sigurisë: pajisjet mbrojtëse të ajrit Parandaloni pajisjen në rënie:...

  Kontaktoni Tani

 • Anti-Crush Adjustable Sponge Magazina Door Dock Seal

  Anti-Crush Adjustable Sponge Magazina Door Dock Seal

  • paketim: pako druri rast

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-E1003

  • transport: Ocean,Air

  Dock Leveler / Dock Leveler / Dock Ngarkimi / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock Seal Përshkrim i produktit: 1. Prerja e ambientit të brendshëm nga jashtë, nuk është e dobishme vetëm për kushtet e punës. Shmangia e mbetjeve të padobishme nënkupton gjithashtu kursimin e energjisë, mbrojtjen ekologjike, mbrojtjen e...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim