Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Dera E Shpejtë - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Dera E Shpejtë)

 • Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar

  Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar Kompania Hongfa e specializuar në derën e shpejtë të rulit, dyert e shpejtësisë së lartë, dyert industriale, derën e shpejtë dhe dyert tjera të rrotullimit. Dera me shpejtësi të lartë, dera e shpejtë e rul mund të punojë me sensor Radar & Loop dhe sistem...

  Kontaktoni Tani

 • Speed ​​automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë

  Speed ​​automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Speed automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë Speed ​​Roll up derë me shpejtësi të lartë është projektuar për funksionimin e shpejtë dhe izolimin e objekteve industriale të kërkuara. Ju mund të menaxhoni trafikun tuaj ekstrem për aplikacione të jashtme ose të brendshme. Ky model është një nga dyert më të...

  Kontaktoni Tani

 • Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë

  Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë Dyer me shpejtësi të lartë janë të dizajnuara për të hapur dhe mbyllur shpejtë, duke lejuar njerëzit dhe / ose pajisjet të lëvizin shpejt përmes hapjes. Dyert tona automatike me shpejtësi të lartë e mbajnë trafikun në mënyrë të përsosur dhe madje edhe dyert tona me...

  Kontaktoni Tani

 • dera e shpejtë e shkelës së rulit

  dera e shpejtë e shkelës së rulit

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  dera e shpejtë e shkelës së rulit Sistemi i pavarur i kontrollit të frekuencave të derës, me stabilitet të lartë dhe besueshmëri. Përdorur gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistikës ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Saldim me cilësi të lartë pjatë çeliku, sipërfaqe anti-korrozioni...

  Kontaktoni Tani

 • Elektrike PVC Fast Action Roll Up Door

  Elektrike PVC Fast Action Roll Up Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Elektrike PVC Fast Action Roll Up Door Electric Fast Action PVC Roll Up Door hapjen e shpejtë dhe mbylljen e shpejtë. Ajo kursen energji dhe krijon një mjedis të mirë, të gjallë për njerëzit. Dera automatike e Honfa në ekipin e dizajnit të shtëpisë mund të marrë specifikimet, vizatimet ose idetë tuaja dhe t'i...

  Kontaktoni Tani

 • Dera metalike me shpejtësi të lartë

  Dera metalike me shpejtësi të lartë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Dera metalike me shpejtësi të lartë dera e re metalike industriale, e cila përdoret për të mbajtur të ngrohtë, energji-efikas, vulë, efikas, anti-era, dhe produktet e gjelbër perde janë bërë nga i nsulated panel alumini panel multideck, zhurmë të ulët zinxhir, rrip PU udhëzues. Windproof: 32m / s ( klasa ndërkombëtare...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer alumini me shpejtësi të lartë

  Dyer alumini me shpejtësi të lartë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Dyer alumini me shpejtësi të lartë Dera e shpejtë me shpejtësi të madhe turbo përfaqëson nivelin më të lartë të dyerve industriale në botë, kjo derë me të besueshmërinë e lartë dhe disponueshmërinë. Funksionimi i tij i larte mund te kundershtoje me presionin e forte konviktor te eres dhe efikasiteti i pashembullt...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me turbinë me shpejtësi të lartë alumini

  Dyer me turbinë me shpejtësi të lartë alumini

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Dyer me turbinë me shpejtësi të lartë alumini dizajni i strukturës së shtresës së dyfishtë jo vetëm që siguron efektin e brendshëm dhe të jashtëm të ruajtjes së nxehtësisë dhe efektin e jashtëm të ruajtjes së nxehtësisë dhe për të mbajtur transparencën e mirë dhe efektet e ndriçimit, brenda dhe jashtë është qartë e...

  Kontaktoni Tani

 • Derën spirale me shpejtësi të lartë prej alumini

  Derën spirale me shpejtësi të lartë prej alumini

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  Derën spirale me shpejtësi të lartë prej alumini Mbingarkesa është e fortë. në një vend të lartë shpesh kaloni mund të punojë mbi 1000 herë në një ditë.shpejtësia maksimale e hapur mund të arrijë deri në 2.5m / s, aplikohet në kanalin e frekuentimit të

  Kontaktoni Tani

 • dyer të rënda alumini me rul

  dyer të rënda alumini me rul

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  dyer të rënda alumini me rul Shpejtësi të shpejtë, siguri dhe amart mund të përshtaten nga requirments.Overload juaj është e fortë. në një vend të lartë shpesh kaloni mund të punojë mbi 1000 herë në

  Kontaktoni Tani

 • dera e thjeshtë e vështirë spirale

  dera e thjeshtë e vështirë spirale

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  dera e thjeshtë e vështirë spirale Shpejtësia e lartë me derën motorike të turbinës është një derë e re metalike industriale, e cila përdoret për të mbajtur produkte të ngrohta, efikase në energji, vulë, efiçente, anti-era dhe produkte të gjelbër shpejtësia më e lartë e hapur mund të arrijë deri në 2.5m / s, aplikohet...

  Kontaktoni Tani

 • Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Dera e Rrumbullakët e Rrumbullakët

  Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Dera e Rrumbullakët e Rrumbullakët

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Informacioni i detajuar i derës së shpejtë të derës PVC është si më poshtë: Teknologjia Kategoria: Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 *...

  Kontaktoni Tani

 • Siguria e Lartë e Lartë e Lartë dhe Dritaren e Arkitekturës

  Siguria e Lartë e Lartë e Lartë dhe Dritaren e Arkitekturës

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Dera e shpejtë metalike me shpejtësi më e përdorur gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha llojet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një udhë të kthyeshme të kthyeshme, këto dyer seksionet vertikalisht të hapura mund të instalohen në zonat me sallë të reduktuar. Ata sigurojnë izolim të nxehtësisë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Porta me shpejtësi të lartë Rolling me Metal Hard

  Porta me shpejtësi të lartë Rolling me Metal Hard

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit. Dera më seksion që përdoret gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një...

  Kontaktoni Tani

 • Derën e dyerve metalike të derës me spirale me shpejtësi të lartë

  Derën e dyerve metalike të derës me spirale me shpejtësi të lartë

  • paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • Numri i modelit.: HF-HSSD100

  • transport: Ocean,Land,Air

  Shpërngulja industriale me shpejtësi të shpejtë përbëhet nga burime të montuara në një bosht çeliku që janë çeliku me spirale të lartë elastike. Është trajtuar me nxehtësi për një performancë më të mirë për rreth 50.000 cikle. Dera më seksion që përdoret gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve...

  Kontaktoni Tani

 • metalike dera e vështirë e shpejtë

  metalike dera e vështirë e shpejtë

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-013

  Dyer me shpejtësi të lartë ofron operim me shpejtësi të lartë për situatat e trafikut të lartë dhe ndërtimin e ngurtë të pllakës së aluminit që eliminon nevojën për një derë të dytë të sigurisë. Ndër dyert me shpejtësi të lartë, dyert e forta me shpejtësi të lartë janë revolucionare: Dy sisteme derë janë kombinuar në...

  Kontaktoni Tani

 • Turbinë me shpejtësi të lartë Roller Shutter Alumini Door

  Turbinë me shpejtësi të lartë Roller Shutter Alumini Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer alumini me shpejtësi të lartë turbinë me shpejtësi të lartë Dyer me alumini me shpejtësi të lartë Turbinë kombinojnë avantazhet e dyerve të aluminit dhe dyerve me shpejtësi të lartë. Jo vetëm që mund t'i rezistojë erës së fortë, përveç energjitikës, mbani dhomën tuaj të pastër dhe të sigurt, por edhe...

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika e ushqimit me cilësi të lartë

  Fabrika e ushqimit me cilësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Fabrika e Prodhimit të Lartë të Ushqimit Fast Rolling Door është si vijon: Teknologjia Kategoria: Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg sipas...

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika Kimike Porta automatike me shpejtësi të lartë PVC

  Fabrika Kimike Porta automatike me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Fabrika Kimike Door automatik me shpejtësi të lartë PVC është si më poshtë: Teknologjia Kategoria: Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg...

  Kontaktoni Tani

 • PVC Rapid Roll up Door

  PVC Rapid Roll up Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC Dyer të izoluara me shpejtësi të lartë ofrojnë një shkallë më të lartë sigurie kur instalohen në një hapje perimetrike. Dera jonë e panelit të izoluar me shpejtësi të lartë operon me shpejtësi 800mm / s deri në 1.000mm / s. Dera hapet pothuajse menjëherë, dhe mbyllet automatikisht sapo...

  Kontaktoni Tani

 • Door me shpejtësi të lartë industriale

  Door me shpejtësi të lartë industriale

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  Door me shpejtësi të lartë industriale Dyer të izoluara me shpejtësi të lartë ofrojnë një shkallë më të lartë sigurie kur instalohen në një hapje perimetrike. Dera jonë e rrokullisjes së izoluar me shpejtësi të lartë vepron me shpejtësi 800 mm / s deri në 1.000 mm / s. Dera hapet pothuajse menjëherë, dhe mbyllet...

  Kontaktoni Tani

 • Profile Alumini i Shpejtë alumini Foaming Door

  Profile Alumini i Shpejtë alumini Foaming Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Profile Alumini i Shpejtë alumini Foaming Door Dera e shpejtë e turbinëve të dendur është një lloj i ri i derës metalike industriale që integron ruajtjen e ngrohjes, kursimin e energjisë, nënshkrimin, efikasitetin e lartë, rezistencën e erës dhe mbrojtjen e mjedisit. Shpejtësia e hapjes mund të arrijë deri në 1.5...

  Kontaktoni Tani

 • Alumini me shpejtësi të lartë të shpejtë Shutter Rapid Shutter Door

  Alumini me shpejtësi të lartë të shpejtë Shutter Rapid Shutter Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dera e shpejtë e rrotullimit të shpejtë është një lloj i ri i derës metalike industriale që integron ruajtjen e ngrohjes, kursimin e energjisë, nënshkrimin, efikasitetin e lartë, rezistencën ndaj erës dhe mbrojtjen e mjedisit. Ky lloj derës është i përshtatshëm për logjistikë të brendshëm dhe të jashtëm dhe qasje të...

  Kontaktoni Tani

 • Karakteristikat e derës alumini të vështirë të shpejtë

  Karakteristikat e derës alumini të vështirë të shpejtë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Standardet e produktit të kompanisë munden plotësojnë ose tejkalojnë kërkesat e konsumatorit për derën e shpejtë të aliazhit të aluminit : ※ Shpejtësia e hapjes: Hekuri udhëzues i derës së shpejtë të shpejtë është i favorshëm për përshpejtimin e trupit të derës, duke e bërë trupin e derës më pak të zhurmshëm dhe më të...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • metalike dera e vështirë e shpejtë

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim