Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Derë Me Shpejtësi Të Lartë - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Derë Me Shpejtësi Të Lartë)

 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale PVC

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale PVC

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë automatike automatike me shpejtësi të lartë PVC Nëse po kërkoni një derë me shpejtësi të lartë, sigurohuni që të merrni atë nga ekspertët. Ne jo vetëm prodhojmë dhe instalojmë dyer dhe perde me shpejtësi të lartë, por ne e bëjmë të gjithëve në mënyrë të rregullt. Ekipi ynë i projektimit në shtëpi mund të marrë...

  Kontaktoni Tani

 • Speed ​​automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë

  Speed ​​automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Speed automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë Speed ​​Roll up derë me shpejtësi të lartë është projektuar për funksionimin e shpejtë dhe izolimin e objekteve industriale të kërkuara. Ju mund të menaxhoni trafikun tuaj ekstrem për aplikacione të jashtme ose të brendshme. Ky model është një nga dyert më të...

  Kontaktoni Tani

 • PVC Industriale Roll up derë me shpejtësi të lartë

  PVC Industriale Roll up derë me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  PVC Industriale Automatike Roll up derë me shpejtësi të lartë Arritja e kontrollit dhe ndarjes maksimale mjedisore në hapjen e derës me dyert e shpejtësisë së lartë hongfa. Funksioni kryesor i një derë me shpejtësi të lartë është të veprojë si pengesë. Dyert me shpejtësi të lartë na mbrojnë nga dëmet, kursejnë energji...

  Kontaktoni Tani

 • Elektrike Pëlhurë Plastike Rolling Hgih Speed ​​Door

  Elektrike Pëlhurë Plastike Rolling Hgih Speed ​​Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  PVC Industriale Automatike Roll up derë me shpejtësi të lartë Dyert me shpejtësi të lartë Hongfa i shërbejnë aftësisë së saj inxhinierike për të furnizuar produktin më të mirë për klientët e tyre, fleksibilitetin e përshtatur, cilësinë dhe nivelin e sigurisë dhe çmimin e krahasueshëm dhe njohin pronat për përdoruesit...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën

  Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-001

  Dyert me shpejtësi të lartë janë sistemet e derës, të përdorura kryesisht në aplikime industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një shpejtësi më të lartë operimi dhe ata...

  Kontaktoni Tani

 • pvc derë me shpejtësi të lartë kodrina

  pvc derë me shpejtësi të lartë kodrina

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  pvc derë me shpejtësi të lartë kodrina Pëlhurë e perdes është e importuar nga Frence, dhe disa lloje të rrobave ka efekt retardant. Ka shumë ngjyra të cilat mund të zgjidhen. Ngjyra kryesore janë dy, gri, të kuqe dhe të verdhë. Sigurisht që mund të na tregoni ngjyrën që ju pëlqen dhe ne do të konfirmojmë nëse mund të...

  Kontaktoni Tani

 • Kornizë Stainless Steel Porta e Performancës me shpejtësi të lartë

  Kornizë Stainless Steel Porta e Performancës me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kornizë çeliku me shpejtësi të lartë Shfaqja e dyerve teknike Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg sipas procesit të prodhimit specifik të...

  Kontaktoni Tani

 • Sensor Radar Automatik i Pastër nga Porta e Lartë e Lartë

  Sensor Radar Automatik i Pastër nga Porta e Lartë e Lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Këtu është informacioni ynë i teknologjisë së Door me shpejtësi të lartë të sensorëve të radarëve të pastër të dhomës së pastër Perde ngjyre: E kuqe, portokalli, jeshile, jeshile, blu, e zeze, gri, transparente. Materiali strukturor: çeliku i mbështjellë me trashësi 1.5 mm të trasha ose 1.5 mm çeliku pa stendë....

  Kontaktoni Tani

 • Siguri Siguria e ajrit Siguria e pëlhurës së shpejtë të pëlhurës me rul

  Siguri Siguria e ajrit Siguria e pëlhurës së shpejtë të pëlhurës me rul

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Siguria e Bagazhit të Sigurisë së Ajrit Fast Action Pëlhurë Industriale Roller Door Forca e erës: Rezistenca e erës deri në 1176pa. Hapja dhe shpejtësia e afërt: 0.5-1.5m / s Perde ngjyre: E kuqe, portokalli, jeshile, jeshile, blu, e zeze, gri, transparente. Materiali strukturor: çeliku i mbështjellë me trashësi 1.5...

  Kontaktoni Tani

 • Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Dera e Rrumbullakët e Rrumbullakët

  Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Dera e Rrumbullakët e Rrumbullakët

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pajisja e Sigurisë së Fotocelit Informacioni i detajuar i derës së shpejtë të derës PVC është si më poshtë: Teknologjia Kategoria: Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 *...

  Kontaktoni Tani

 • Derë të shpejtë industriale PVC

  Derë të shpejtë industriale PVC

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-009

  PVC derë me shpejtësi të lartë derë derë, kryesisht të përdorura në aplikimet industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një shpejtësi më të lartë operimi dhe ata janë në...

  Kontaktoni Tani

 • derë me shpejtësi të lartë për dhomë të ftohtë

  derë me shpejtësi të lartë për dhomë të ftohtë

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-003

  Kjo derë me shpejtësi të madhe është projektuar posaçërisht për dhomën e ftohtë! Kjo derë fleksibël e shpejtë siguron cilësi të shkëlqyeshme që u përgjigjet shkathtësive shkencore, sipas rregullave të kompanive që operojnë në nivelin më të lartë të higjienës. Nëpërmjet derës së shpejtë për këto zona të veçanta Ju mund...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të lartë të fabrikës

  Dyer me shpejtësi të lartë të fabrikës

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Numri i modelit.: HF-019

  Dera me shpejtësi të lartë PVC është zgjedhja e mirë për seminarin tuaj të fabrikës, që përdoret kryesisht në aplikimet industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul. Dallimi kryesor është se ndërtimi i qëndrueshëm siguron një...

  Kontaktoni Tani

 • derë me shpejtësi të lartë

  derë me shpejtësi të lartë

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  • Numri i modelit.: HF-020

  • transport: Ocean,Land

  Dera me shpejtësi të lartë / derë e mbërthyer është derë e madhe me shpejtësi të lartë PVC. Motor i përdorur posaçërisht për dyer të rrotullimit me shpejtësi të lartë: trefazor 380V; dhe një fazë me fuqi 220 V: 0.55-1.5KW, IP55 50 HZ. Llamarina e dyerve 1.0 mm fibra poliester me dendësi të lartë ose fletë e butë PVC...

  Kontaktoni Tani

 • Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë

  Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 sets per month

  • certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

  • Numri i modelit.: HF-JA-17

  Hofic elektronike 24GHz automatike Door / High Speed ​​Detector detektor detektor detaje është si vijon: Markë: Hofic Teknologjia: Procesor me mikrovalë Ruaj kohën: 0.5s Mbrojtja: IP54 Frekuenca transmetuese: 24.125GHz Lartësia maksimale e instalimit: <5meter Dendësia e transmetimit të energjisë: <5mw / cm2...

  Kontaktoni Tani

 • Pvc me shpejtësi të lartë Derën e perdes si modele ritehite

  Pvc me shpejtësi të lartë Derën e perdes si modele ritehite

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Hongfa derë me shpejtësi të lartë I aftë për të lëvizur në 100 inç për sekondë, koha e ciklit të dyerve të shpejtësisë së lartë të Hongfa maksimizon kursimet e energjisë duke minimizuar sasinë e shkëmbimit të ajrit që mund të shpëtojë sa herë që dyert të hapen dhe të mbyllen. Ndryshe nga dyert tradicionale të...

  Kontaktoni Tani

 • Dera me shpejtësi të lartë me pvc Curtain like Chasedoors

  Dera me shpejtësi të lartë me pvc Curtain like Chasedoors

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Hongfa derë me shpejtësi të lartë Me shpejtësi të shpejtë të hapjes dhe një sistem të avancuar të sigurisë, Controls by Hongfa dyert me shpejtësi të lartë janë të dizajnuara për performancë të lartë dhe siguri afatgjatë. Karakteristikat përfshijnë guidën tonë ekskluzive të patentuar të kornizës dhe sistemin e...

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika e ushqimit me cilësi të lartë

  Fabrika e ushqimit me cilësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Fabrika e Prodhimit të Lartë të Ushqimit Fast Rolling Door është si vijon: Teknologjia Kategoria: Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg sipas...

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika Kimike Porta automatike me shpejtësi të lartë PVC

  Fabrika Kimike Porta automatike me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Fabrika Kimike Door automatik me shpejtësi të lartë PVC është si më poshtë: Teknologjia Kategoria: Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg...

  Kontaktoni Tani

 • Dera me shpejtësi të lartë turbo

  Dera me shpejtësi të lartë turbo

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Vendi i origjinës: Kinë

  Të forta dhe të funksionojë normalisht derë me shpejtësi të lartë derë turbo. Ju lutem shihni më poshtë për më shumë informacion: Dyer me shpejtësi të lartë ofron operim me shpejtësi të lartë për situatat e trafikut të lartë dhe ndërtimin e ngurtë të pllakës së aluminit që eliminon nevojën për një derë të dytë të...

  Kontaktoni Tani

 • Shutter shpejtë industriale PVC rul

  Shutter shpejtë industriale PVC rul

  • paketim: rasti prej druri

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  • certifikatë: ISO9001, CE

  • Vendi i origjinës: Kinë

  Ndonjëherë koha është para, kështu që ju duhet derë me shpejtësi të lartë për të kursyer paratë tuaja! Choince e mirë për logjistikën dhe derën me shpejtësi të lartë depo, ju lutem shihni më poshtë për më shumë informacion: Dyert me shpejtësi të lartë për dhomën e ftohtë janë sistemet e derës, kryesisht të përdorura...

  Kontaktoni Tani

 • turbo me shpejtësi të madhe

  turbo me shpejtësi të madhe

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Bag/Bags

  turbo me shpejtësi të madhe Shpejtësi të shpejtë, siguri dhe amart mund të përshtaten nga requirments.Overload juaj është e fortë. në një vend të lartë shpesh kaloni mund të punojë mbi 1000 herë në

  Kontaktoni Tani

 • Magazina me shpejtësi automatike me shpejtësi

  Magazina me shpejtësi automatike me shpejtësi

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer me shpejtësi të lartë pëlhurë PVC me sensor radar Funksioni kryesor i një derë me shpejtësi të lartë është të veprojë si pengesë. Dyert me shpejtësi të lartë na mbrojnë nga dëmet, kursejnë energji dhe na ndihmojnë për të ndarë proceset për produktivitet optimal. Detyra më e rëndësishme e derës së shpejtë është...

  Kontaktoni Tani

 • Door i Brendshëm i Brendshëm Cleanroom

  Door i Brendshëm i Brendshëm Cleanroom

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Doorja e Brendshme Automatike e Brendshme e Dhomës së Pastër është si vijon Teknologjia Kategoria: Paramerers teknike Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera. Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Dyer industriale me shpejtësi të lartë për fabrikën
 • Siguri Siguria e ajrit Siguria e pëlhurës së shpejtë të pëlhurës me rul
 • Dera me shpejtësi të lartë turbo
 • Door i Brendshëm i Brendshëm Cleanroom

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim