Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Derë Industriale E Largimit Të Telekomandës - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Derë Industriale E Largimit Të Telekomandës)

 • Dera e seksionit me telekomandë industriale

  Dera e seksionit me telekomandë industriale

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dera e seksionit me telekomandë industriale Dera e Garazhit me Sipërfaqe të Hapur me Dysheme të Hapur me dyer të dyfishtë dhe të jashtëm të formuar me poliester me temperaturë të lartë, e mesme e mbushur me izolim poliuretani, i cili është i disponueshëm për të kënaqur kërkesat ku qëndrueshmëria, besueshmëria dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Dyert prej alumini me shpejtësi të lartë

  Dyert prej alumini me shpejtësi të lartë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako prej kashte druri

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derë spirale Hongfa me shpejtësi të lartë me teknologji të përparuar Për përdorim industrial Dera spirale me shpejtësi të lartë është një derë e re e përparuar teknologjikisht me shpejtësi të lartë, e cila është projektuar dhe aplikuar në shumë zona të ndryshme pune dhe zona të tilla garazhe nëntokësore publike,...

  Kontaktoni Tani

 • Dera spirale me shpejtësi të lartë

  Dera spirale me shpejtësi të lartë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako prej kashte druri

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derë spirale Hongfa me shpejtësi të lartë me teknologji të përparuar Për përdorim industrial Dera spirale me shpejtësi të lartë është një derë e re e përparuar teknologjikisht me shpejtësi të lartë, e cila është projektuar dhe aplikuar në shumë zona të ndryshme pune dhe zona të tilla garazhe nëntokësore publike,...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e Sigurisë së Spiralës me Shpejtësi të Rulit të Aluminit

  Dera e Sigurisë së Spiralës me Shpejtësi të Rulit të Aluminit

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako prej kashte druri

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derë spirale Hongfa me shpejtësi të lartë me teknologji të përparuar Për përdorim industrial Dera me shpejtësi të lartë spirale është një derë e re e përparuar teknologjikisht me shpejtësi të lartë, e cila është projektuar dhe aplikuar në shumë zona të ndryshme pune dhe vende të tilla garazhe nëntokësore publike,...

  Kontaktoni Tani

 • Dera spirale me shpejtësi të lartë

  Dera spirale me shpejtësi të lartë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako prej kashte druri

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  HONGFA DYRE SPIRALE E SHPEJTSIS S LART ME SIGURI ABSOLUTE. Dyert me shpejtësi të lartë Hongfa ju garantojnë standardin më të lartë të sigurisë, si një nga prodhuesit kryesorë të Kinës të dyerve me shpejtësi të lartë, ne marrim përgjegjësinë për sigurinë e produkteve dhe përdoruesve! Shpresojmë që sistemet tona të...

  Kontaktoni Tani

 • Dera spiralike me shpejtësi të lartë dera e shpejtë e rrotullimit të aluminit

  Dera spiralike me shpejtësi të lartë dera e shpejtë e rrotullimit të aluminit

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako prej kashte druri

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derë e thjeshtë e shpejtë e shpejtë Dera e thjeshtë e shpejtë e shpejtë vendos mbrojtjen e mjedisit, kursimin e energjisë, mbylljen, efikasitetin e lartë, rezistencën e erës, qëndrueshmërinë, anti-vjedhjen në një. Lloji i ri metalik i dyerve industriale me ndarje me shpejtësi të lartë, dera miraton modelin unik të...

  Kontaktoni Tani

 • Derë e thjeshtë e shpejtë e e shpejtë

  Derë e thjeshtë e shpejtë e e shpejtë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako prej kashte druri

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derë e thjeshtë e shpejtë e shpejtë Dera e thjeshtë e shpejtë e shpejtë vendos mbrojtjen e mjedisit, kursimin e energjisë, mbylljen, efikasitetin e lartë, rezistencën e erës, qëndrueshmërinë, anti-vjedhjen në një. Lloji i ri metalik i dyerve industriale me ndarje me shpejtësi të lartë, dera miraton modelin unik të...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e Shpejtësisë së Rulit PVC me shpejtësi të lartë

  Dera e Shpejtësisë së Rulit PVC me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rasti prej druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derë PVC me Shpejtësi të Lartë për Industri High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Derë e Shpejtë e Portës me Shpejtësi të Lartë PVC

  Derë e Shpejtë e Portës me Shpejtësi të Lartë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rasti prej druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Fabrika Rrotullimi i Shpejtë Dera e Rrotullimit Automatik të Rolling High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika e rrotullimit të shpejtë Door automatik që rrokulliset dera

  Fabrika e rrotullimit të shpejtë Door automatik që rrokulliset dera

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Fabrika e rrotullimit të shpejtë Door automatik që rrokulliset dera High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Industria e fabrikës PVC derë automatike me shpejtësi të shpejtë

  Industria e fabrikës PVC derë automatike me shpejtësi të shpejtë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Industria e fabrikës PVC derë automatike me shpejtësi të shpejtë High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Industria e fabrikës Derë e shpejtë automatike që rrokulliset

  Industria e fabrikës Derë e shpejtë automatike që rrokulliset

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Industria e fabrikës Derë e shpejtë automatike që rrokulliset High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika e rrotullimit të shpejtë industriale të fabrikës

  Fabrika e rrotullimit të shpejtë industriale të fabrikës

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Industria e fabrikës Door Rolling Up Up High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Derë me shpejtësi të lartë industriale për perde PVC automatike

  Derë me shpejtësi të lartë industriale për perde PVC automatike

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Industria e fabrikës Door Rolling Fast High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Pëlhurë e brendshme industriale PVC pëlhurë me shpejtësi të lartë

  Pëlhurë e brendshme industriale PVC pëlhurë me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pëlhurë e brendshme industriale PVC pëlhurë me shpejtësi të lartë High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Fabrika e automatikës së industrisë automatike Drita e shpejtë e rrotullimit të PVC-së

  Fabrika e automatikës së industrisë automatike Drita e shpejtë e rrotullimit të PVC-së

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Fabrika e automatikës së industrisë automatike Drita e shpejtë e rrotullimit të PVC-së High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Prodhimi automatik i fabrikës automatike të derës së shpejtë PVC

  Prodhimi automatik i fabrikës automatike të derës së shpejtë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Prodhimi automatik i fabrikës automatike të derës së shpejtë PVC High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Porta automatike e brendshme industriale PVC me shpejtësi të lartë

  Porta automatike e brendshme industriale PVC me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Industria e fabrikës Door Rolling Fast High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Porta automatike PVC me shpejtësi të lartë PVC me industri automatike

  Porta automatike PVC me shpejtësi të lartë PVC me industri automatike

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Porta automatike PVC me shpejtësi të lartë PVC me industri automatike High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm

  Kontaktoni Tani

 • Porta automatike PVC me shpejtësi të lartë rrotulluese

  Porta automatike PVC me shpejtësi të lartë rrotulluese

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Porta automatike PVC me shpejtësi të lartë rrotulluese High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi PVC me kodrina të shpejtë PVC

  Dyer me shpejtësi PVC me kodrina të shpejtë PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer me shpejtësi PVC me kodrina të shpejtë PVC High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent

  Kontaktoni Tani

 • Dhoma e pastër pëlhurë PVC pëlhurë e industrisë së shpejtë

  Dhoma e pastër pëlhurë PVC pëlhurë e industrisë së shpejtë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dhoma e pastër pëlhurë PVC pëlhurë e industrisë së shpejtë High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Pëlhurë automatike e brendshme PVC pëlhurë e shpejtë e industrisë së rrotullimit

  Pëlhurë automatike e brendshme PVC pëlhurë e shpejtë e industrisë së rrotullimit

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pëlhurë automatike e brendshme PVC pëlhurë e shpejtë e industrisë së rrotullimit High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Dyer automatike e brendshme industriale PVC me shpejtësi të lartë

  Dyer automatike e brendshme industriale PVC me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rast druri

  • Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer automatike e brendshme industriale PVC me shpejtësi të lartë High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red Color curtain: 0.8 mm thickness. Transparent curtain: 1.2

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Dera spirale me shpejtësi të lartë
 • Dera spirale me shpejtësi të lartë
 • Derë e thjeshtë e shpejtë e e shpejtë
 • Derë e Shpejtë e Portës me Shpejtësi të Lartë PVC

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim