Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Derë Automatike Mjekësore - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Derë Automatike Mjekësore)

 • Vrima me shpejtësi të lartë PVC

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC Dera e Lartë Seed pvc është e lehtë dhe e bukur, e qëndrueshme, me çmim të ulët, performancë me kosto të lartë, mund të ndihmojë konsumatorët për të maksimizuar kursimet e kostos. Modeli i shërbimeve është i përshtatshëm gjerësisht për punëtori të ndryshme nën kushtet e presionit të...

  Kontaktoni Tani

 • Dhoma e Lartë e PVC me shpejtësi të lartë

  Dhoma e Lartë e PVC me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vrima me shpejtësi të lartë PVC 1. Dyert me shpejtësi të lartë Siguron një barrierë izoluese me kosto efektive që ruan temperaturën e preferuar, duke zvogëluar humbjen e nxehtësisë në mjedisin e punës dhe mbajtjen e ajrit të ftohtë është kushti i dyqanit të ftohtë. 2. Dyert me shpejtësi të lartë PVC sigurojnë kursime...

  Kontaktoni Tani

 • Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë

  Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë e Dritshme Automatike Mbërthen derën me shpejtësi të lartë Flijoni derën me shpejtësi të lartë vlen për derën e jashtme dhe të brendshme të vendit të punës, të tilla si ushqimi, mjekësia, elektronika, automjeti, logjistika dhe makineria. Ky lloj zotërimi i rezistencës së mirë të erës dhe izolimit të nxehtësisë....

  Kontaktoni Tani

 • Malajzi Tregtare Soft Door me shpejtësi të lartë PVC

  Malajzi Tregtare Soft Door me shpejtësi të lartë PVC

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Komercial PVC të butë PVC me shpejtësi të lartë për Malajzi Dyert me shpejtësi të lartë janë sistemet e derës , të përdorura kryesisht në aplikime industriale. Ato janë përmirësime teknike të dyerve sektoriale të njohura në përgjithësi, dyerve të pëlhurave PVC ose shutters rul . Dallimi kryesor është se ndërtimi i...

  Kontaktoni Tani

 • Pëlhurë automatike PVC me shpejtësi të lartë Roll up

  Pëlhurë automatike PVC me shpejtësi të lartë Roll up

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Pëlhurë automatike PVC me shpejtësi të lartë Roll up Dyert me shpejtësi të lartë zakonisht përdoren aty ku ndodh trafiku i mallrave dhe ku dyert duhet të përmbushin kërkesat e veçanta. Në industrinë ushqimore dhe pije, ose industrinë mjekësore, për shembull, duhet të mbizotërojnë kushtet e veçanta klimatike; kohët e...

  Kontaktoni Tani

 • Speed ​​automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë

  Speed ​​automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Speed automatike PVC Roll up derë me shpejtësi të lartë Speed ​​Roll up derë me shpejtësi të lartë është projektuar për funksionimin e shpejtë dhe izolimin e objekteve industriale të kërkuara. Ju mund të menaxhoni trafikun tuaj ekstrem për aplikacione të jashtme ose të brendshme. Ky model është një nga dyert më të...

  Kontaktoni Tani

 • PVC Industriale Roll up derë me shpejtësi të lartë

  PVC Industriale Roll up derë me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  PVC Industriale Automatike Roll up derë me shpejtësi të lartë Arritja e kontrollit dhe ndarjes maksimale mjedisore në hapjen e derës me dyert e shpejtësisë së lartë hongfa. Funksioni kryesor i një derë me shpejtësi të lartë është të veprojë si pengesë. Dyert me shpejtësi të lartë na mbrojnë nga dëmet, kursejnë energji...

  Kontaktoni Tani

 • Elektrike Pëlhurë Plastike Rolling Hgih Speed ​​Door

  Elektrike Pëlhurë Plastike Rolling Hgih Speed ​​Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  PVC Industriale Automatike Roll up derë me shpejtësi të lartë Dyert me shpejtësi të lartë Hongfa i shërbejnë aftësisë së saj inxhinierike për të furnizuar produktin më të mirë për klientët e tyre, fleksibilitetin e përshtatur, cilësinë dhe nivelin e sigurisë dhe çmimin e krahasueshëm dhe njohin pronat për përdoruesit...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door

  Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vetë riparimi me shpejtësi të lartë PVC Rolling Repaid Door Avantazhet e Dera Automatike e Vetë-rikuperimit me shpejtësi të lartë Avantazhi i Vetë Reparimi Dyer me shpejtësi të lartë janë vetë-reparing, lehtë për të pastruar, të plotë të sigurt, kursimit të energjisë dhe kështu me radhë. Nëse perdja e derës del nga...

  Kontaktoni Tani

 • Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër

  Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Riparimi automatik me shpejtësi të lartë Roll-up Doorja e pastër e dhomave të rimëkëmbjes industriale janë të vetë-reparing, të lehtë për të pastruar, të plotë të sigurt, të kursimit të energjisë dhe mund të përdorni çdo vend. Cila është më e rëndësishmja është se nëse perdja e derës del nga udhëzuesit e saj (për...

  Kontaktoni Tani

 • Vrima me shpejtësi të lartë

  Vrima me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Vrima me shpejtësi të lartë Vrima me shpejtësi të lartë PVC janë të dizajnuara për hapje të shpejtë dhe të afërt, duke lejuar njerëzit dhe / ose pajisjet të lëvizin shpejt përmes hapjes. Dyerja jonë automatike e rimëkëmbjes me shpejtësi të lartë mban trafikun që rrjedh në mënyrë të përsosur dhe madje edhe dyert tona...

  Kontaktoni Tani

 • Çelës automatik i rrotullës PVC me shpejtësi të lartë Door

  Çelës automatik i rrotullës PVC me shpejtësi të lartë Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Çelës automatik i rrotullës PVC me shpejtësi të lartë Door Dyer me shpejtësi të lartë me dyer të çelikut në çelik përdoret në derën e jashtme dhe të brendshme të vendit të punës, siç janë ushqimi, mjekësia, elektronika, automjeti, logjistika dhe makineria. Ky lloj zotërimi i rezistencës së mirë të erës dhe izolimit të...

  Kontaktoni Tani

 • Brendshme Auto PVC Rolling me shpejtësi të lartë Door

  Brendshme Auto PVC Rolling me shpejtësi të lartë Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Brendshme Auto PVC Rolling me shpejtësi të lartë Door Hongfa specializuar në dyer të ndryshme me shpejtësi të lartë të cilat janë përdorur gjerësisht në shumë derë shpejtësi places.High mund të jetë shumë i plotësuar kërkesat e Logistic të lartë të performancës dhe vendin e lartë të pastërtisë, ajo kërkon mirëmbajtje...

  Kontaktoni Tani

 • Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC

  Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC E nergy për të shpëtuar: Dera kursen energjinë përmes dy aspekteve, fillimisht, dizajni i hapur / i mbyllur unik dhe funksioni i ngjitjes me ngjyra në masë të madhe e shkurton ciklin e hapjes dhe mbylljes, për derën e ndërmarrjeve të përpunimit të ushqimit,...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes Dera me shpejtësi të lartë mund të jetë shumë e plotësojnë kërkesën e performancës së lartë Logistic dhe vendin e pastër të lartë, mund të kursyer energji, shpejtësi të lartë auto mbyllë, të përmirësuar efikasitetin e operacionit. Specifikimi kryesor (1) Njësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë-riparueshëm Auto Recovery Door me shpejtësi të lartë Door

  Vetë-riparueshëm Auto Recovery Door me shpejtësi të lartë Door

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Perde e vetë-riparimit të dyerve: E bërë nga PVC të përforcuar, me buzë të buta të butë të ponderuar fleksibël. Buzë e perdes ka dhëmbë të vazhdueshëm të injektuar me injeksion që pastaj lëvizin lart e poshtë në një vetë-lubricating shtegu i polietilenit i bashkangjitur me kornizat anësore të galvanizuara. punishte...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer të shpejta dhe të shpejta që hapen me shpejtësi të lartë

  Dyer të shpejta dhe të shpejta që hapen me shpejtësi të lartë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer të shpejta dhe të shpejta që hapen me shpejtësi të lartë Dyer me shpejtësi të shpejtë të shpejtë dhe të shpejtë është e qëndrueshme, me shpejtësi të lartë, kursim të energjisë, ekologji, rezistencë ndaj rërës, rezistencë ndaj insekteve, ndryshim i lehtë dhe i pastër; Ky derë zbatohet në derën e jashtme dhe të...

  Kontaktoni Tani

 • PVC Exterior Remote Control Door Standard i BE-së

  PVC Exterior Remote Control Door Standard i BE-së

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Dyer me Industriale të Jashtme Industriale të PVC me Standardin e BE-së Dera e kontrollit të largët me shpejtësi të lartë janë shumë të sigurta. Së pari, dera me shpejtësi të madhe përdorin pajisjet automatike të fryrjes, kur njerëzit ose makinat prekin derën e rënies, ajo lidhet automatikisht. Së dyti, në pjesën e...

  Kontaktoni Tani

 • Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë

  Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Siguria Roll Up Door me shpejtësi të lartë të shpejtë Dyer me shpejtësi të lartë janë të dizajnuara për të hapur dhe mbyllur shpejtë, duke lejuar njerëzit dhe / ose pajisjet të lëvizin shpejt përmes hapjes. Dyert tona automatike me shpejtësi të lartë e mbajnë trafikun në mënyrë të përsosur dhe madje edhe dyert tona me...

  Kontaktoni Tani

 • Derë Garazhi Pjesë Automatike Metalike

  Derë Garazhi Pjesë Automatike Metalike

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Derë Garazhi Pjesë Automatike Metalike Një derë garazhi sektorial është dera më e popullarizuar dhe praktike e garazhit në ditët e sotme, nga të cilat paneli ndahet në seksione horizontalisht. Dyert e garazhit nga Hongfa janë kryesisht të energjisë nga hapësira elektrike, të cilat mund të përdoren në largësi dhe në...

  Kontaktoni Tani

 • Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows

  Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows 1. Linja e Prodhimit Automatik mund të sigurojë kohën dhe cilësinë kryesore dhe ka arritur standardin zyrtar të Bashkimit Evropian. 2 .. Secili seksion i panelit të përbashkët të miratojë "Finger-protection" (Pinch-resistant) Siguria Dizajnimi në mënyrë që të...

  Kontaktoni Tani

 • Industriale alumini Dysheme seksionare Garage

  Industriale alumini Dysheme seksionare Garage

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Industriale alumini Dysheme seksionare Garage 1. Rezistenca e shkëlqyer e erës: Paneli prej çeliku me sanduiç me forcë të mirë. 2. Izolimi i shkëlqyeshëm termik: Trashësia totale e panelit të derës arrin 40mm 3. Operacioni me frekuencë të lartë: Sistemi i bilancit të pranverës së kundërt kundërson forcën më të madhe...

  Kontaktoni Tani

 • Çeliku i galvanizuar i tejdukshëm

  Çeliku i galvanizuar i tejdukshëm

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Çeliku i galvanizuar Industriale Industriale Garazh Door lartësi / derë automatike garazh Paneli: Sipërfaqja sektoriale l 40mm Panelet mbrojtëse të gishtit 40mm Panele mbrojtese jo-gisht 50mm Panelet e mbrojtjes jo-gisht për përdorim industrial 1) Materiali: çeliku e galvanizuar me PU shkumës brenda 2) Trashësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Magazina PU Garage Industriale Brendshme Door Pjesa

  Magazina PU Garage Industriale Brendshme Door Pjesa

  • markë: HOFIC

  • paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  • certifikatë: IS9001

  Magazina PU Garage Industriale Brendshme Door Pjesa Gardhi alumini Garage Door është zëvendësuesi për dyert tradicionale të rulit. Shiritat e tij janë bërë nga aliazh alumini me dy shtresa dhe çeliku i veçantë me sipërfaqe të trajtuar me teknikë të përpunimit të avancuar. 1.CE miratuar modës lehtë ashensor projektuar...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
 • Derë Garazhi Pjesë Automatike Metalike

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim