Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com

Aksesorët E Derës - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Aksesorët E Derës)

 • Derë garash automatike lart

  Derë garash automatike lart

  • markë: HONGFA

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derë garash automatike lart Dopt çeliku të galvanizuar me cilësi të lartë, pamja e trajtuar me poliester ka kapacitet të fortë anti-erode, shkumë poliuretani me dendësi të lartë rrit intensitetin e panelit dhe shkallën e sheshtë . Aksesorët e

  Kontaktoni Tani

 • Derën e Hapur Akrilik Garazhi Hapësinor

  Derën e Hapur Akrilik Garazhi Hapësinor

  • markë: HONGFA

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Derën e Hapur Akrilik Garazhi Hapësinor Është e aplikueshme për stile të ndryshme moderne, të thjeshta dhe në modë arkitekturore, siç janë dyqanet komerciale, zinxhirët etj. Shumë stile janë të disponueshme, pranojnë përshtatjen. një efekt i ndriçimit të ditës, i fortë dhe i butë dhe mund të përdoret për një kohë të...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me ajër të lirë me dyer të garazheve

  Dyer me ajër të lirë me dyer të garazheve

  • markë: HONGFA

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer me ajër të lirë me dyer të garazheve Dritarja transparente e vizionit : polikarbonat me cilësi të lartë dhe panele qelqi mbani transparencën e mirë dhe eftects ndriçimit , brenda dhe jashtë saj është qartë e dukshme zbulojnë pamjen e klasës . E bukur dhe e qëndrueshme: Jini të materialit me cilësi të lartë dhe të...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e Garazhit me Pjesë të Sipërme të Banimit

  Dera e Garazhit me Pjesë të Sipërme të Banimit

  • markë: HONGFA

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer me ajër të lirë me dyer të garazheve sipas kërkesave të klientëve. Paneli izolues fort e bën panelin të duket i bukur dhe të ketë krejtësisht funksion anti-nipping . ngjyra normale është e bardhë dhe mund të pikturohet çdo ngjyrë sipas kërkesave të

  Kontaktoni Tani

 • Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm

  Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm

  • markë: HONGFA

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm Të përshtatshme për shtëpi banimi, garazhe, punëtori, depo dhe dyqane komerciale . Paneli izolues fort e bën panelin të duket i bukur dhe të ketë krejtësisht funksion anti-nipping. Aksesorët e

  Kontaktoni Tani

 • Shkumë poliuretani të shihni përmes derës së dritares

  Shkumë poliuretani të shihni përmes derës së dritares

  • markë: HONGFA

  • paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

  • Aftësia e Furnizimit: 300 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Shkumë poliuretani të shihni përmes derës së dritares E bukur dhe e qëndrueshme: Të jetë me materiale të cilësisë së lartë dhe të jetë i përpunuar; I sigurt: hartimi i mbrojtjes së dorës dhe parandalimi i frakturës; Automatik: telekomandë pa

  Kontaktoni Tani

 • Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector

  Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector

  • markë: Hongfa

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 sets per month

  • certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

  • Numri i modelit.: HF-JA-20

  Aksesorët e derës Informacioni detal i detektorëve të automjetit të automjetit të automjeteve është si vijon: Tensioni: 12V AC / DC + -10% 24V 115V AC + -10% 230V Fuqia: <2VA Prodhimi i vazhduar elektrik: 7A / 250V AC Gama e frekuencës: 20 deri 200K Hz Koha e përgjigjes: pafundësia (vendosja e fabrikës) ose...

  Kontaktoni Tani

 • Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike

  Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike

  • markë: Hofic

  • paketim: Kutia e ngjyrave

  • Aftësia e Furnizimit: 6000 per month

  • Min. urdhër: 1 Piece/Pieces

  Aksesore Aksesore Manual Elektrike Push Botton Switch Detaje rreth butonit të shtytjes Ky buton i kalimit të daljes është bërë nga ABS dhe ka dritën e ndriçuar të ndërtuar që të duket më elegant dhe elegant. Mund të përdoret gjerësisht në dyert e hyrjes publike, derën publike, shtëpinë, zyrën, hotelin etj. Butoni i...

  Kontaktoni Tani

 • Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell

  Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell

  • markë: Hongfa

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 sets per month

  • certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

  • Numri i modelit.: HF-JA-28

  Aksesorët e Aksesorëve Autorit Seria Sensor Fiber Optic Informacioni detaj i fotokelës është si më poshtë: 1. Lloji i vlerësimit: Retroreflektiv (Lloji standard) 2.Sensimi i distancës: 0.1 deri në 5m 3. Objektivi i vlerësimit: Materialet e errët të Min. ø60mm 4. Koha e kthimit: Maks. 20ms Konsumi i energjisë: Max. 4VA...

  Kontaktoni Tani

 • Dyert automatike industriale përmirësuese

  Dyert automatike industriale përmirësuese

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyert automatike industriale përmirësuese Paneli i derës i derës së ngritjes është bërë nga pllaka metalike si pllaka çeliku me ngjyra dhe pllaka alumini, dhe disa prej tyre janë të shtruara me materiale poliuretani izolues ose materiale të tjera, të cilat kryesisht përdoren për dyer depo. Makina industriale e derës...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer me garazh inteligjente në seksion

  Dyer me garazh inteligjente në seksion

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyert automatike industriale përmirësuese Paneli i derës i derës së ngritjes është bërë nga pllaka metalike si pllaka çeliku me ngjyra dhe pllaka alumini, dhe disa prej tyre janë të shtruara me materiale poliuretani izolues ose materiale të tjera, të cilat kryesisht përdoren për dyer depo. Makina industriale e derës...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e sipërme me telekomandë

  Dera e sipërme me telekomandë

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyert automatike industriale përmirësuese Paneli i derës i derës së ngritjes është bërë nga pllaka metalike si pllaka çeliku me ngjyra dhe pllaka alumini, dhe disa prej tyre janë të shtruara me materiale poliuretani izolues ose materiale të tjera, të cilat kryesisht përdoren për dyer depo. Makina industriale e derës...

  Kontaktoni Tani

 • derën e garazhit të aliazhit të aluminit

  derën e garazhit të aliazhit të aluminit

  • markë: HONGFA

  • paketim: pako druri rast

  • Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyert automatike industriale përmirësuese Paneli i derës i derës së ngritjes është bërë nga pllaka metalike si pllaka çeliku me ngjyra dhe pllaka alumini, dhe disa prej tyre janë të shtruara me materiale poliuretani izolues ose materiale të tjera, të cilat kryesisht përdoren për dyer depo. Makina industriale e derës...

  Kontaktoni Tani

 • Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Door i Ulët Mirëmbajtje

  Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Door i Ulët Mirëmbajtje

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Riparimi me shpejtësi automatike me shpejtësi të lartë PVC Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të...

  Kontaktoni Tani

 • Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave

  Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i...

  Kontaktoni Tani

 • Ruajtja e Energjisë Riparimi Automatik Door i Ulët i Mirëmbajtjes

  Ruajtja e Energjisë Riparimi Automatik Door i Ulët i Mirëmbajtjes

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e vetëshërbimit të rrotullës PVC fleksibile të zinxhirit

  Dera e vetëshërbimit të rrotullës PVC fleksibile të zinxhirit

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dera e vetëshërbimit të rrotullës PVC fleksibile të zinxhirit Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të...

  Kontaktoni Tani

 • Dera e vetëshërbimit PVC

  Dera e vetëshërbimit PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Dera e vetëshërbimit PVC Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i kontrollit miraton...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë Riparimi Lloji Zinxhir Porta me shpejtësi të lartë

  Vetë Riparimi Lloji Zinxhir Porta me shpejtësi të lartë

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Vetë Riparimi Lloji Zinxhir Porta me shpejtësi të lartë Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar....

  Kontaktoni Tani

 • Fast zinxhir fleksibël PVC vidhos Door Self Repair

  Fast zinxhir fleksibël PVC vidhos Door Self Repair

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Fast zinxhir fleksibël PVC vidhos Door Self Repair Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar....

  Kontaktoni Tani

 • Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Akses

  Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Akses

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Akses Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i...

  Kontaktoni Tani

 • Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Derë e Mirëmbajtjes me izolim të ulët

  Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Derë e Mirëmbajtjes me izolim të ulët

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Derë e Mirëmbajtjes me izolim të ulët Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku...

  Kontaktoni Tani

 • Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC

  Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC

  • markë: Hongfa

  • paketim: Paketimi i kutive kompakte

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të...

  Kontaktoni Tani

 • Vetë-riparim Auto-Recovery PVC shpejtë me shpejtësi të lartë Shutter Door

  Vetë-riparim Auto-Recovery PVC shpejtë me shpejtësi të lartë Shutter Door

  • markë: Hongfa

  • paketim: Rasti prej druri

  • Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

  • Min. urdhër: 1 Set/Sets

  Vetë-riparim Auto-Recovery PVC shpejtë me shpejtësi të lartë Shutter Door Vetë-riparimi Auto-Recovery PVC Fast Fast Shutter Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese...

  Kontaktoni Tani

 • video
 • Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Door i Ulët Mirëmbajtje
 • Dyer xhunto fleksibël e mbylljes së veturave
 • Ruajtja e Energjisë Riparimi Automatik Door i Ulët i Mirëmbajtjes
 • Dera e vetëshërbimit të rrotullës PVC fleksibile të zinxhirit
 • Dera e vetëshërbimit PVC
 • Vetë Riparimi Lloji Zinxhir Porta me shpejtësi të lartë
 • Fast zinxhir fleksibël PVC vidhos Door Self Repair
 • Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Akses
 • Ruajtja e Energjisë Vetë Riparimi Derë e Mirëmbajtjes me izolim të ulët

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim