Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Aksesorët e derës

Kategoritë e produkteve të Aksesorët e derës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Aksesorët e derës , furnizuesit Kits Automatik Door / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Aksesorë me shpejtësi të lartë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit

më shumë

Aksesorë me shpejtësi të lartë

më shumë

Pajisje të tjera për dyer

Aksesorët e derës përfshijnë kuti automatike të derës, motor me shpejtësi të lartë me dyer dhe kuti kontrolli, pajisje me dyer shpejtësi të lartë, pajisje të tjera për dyer. Ne mund të shesim çdo pjesë të këtyre aksesorëve.

Kits Automatik derës: Kits tona automatike të derës përfshijnë 1 reducer gear motor, 1 rrip, 7 metër, 1 rrotull boshe, mikroprocesor, 4 grupe të rrotave blu rrota, 2 grupe të udhëzon në dysheme, 2pcs telekomandë, , 1 mbërthyes i furnizimit me energji elektrike dhe lidhje kablli, 2 lokator, shteg alumini gjatësia e të cilit është 2.08 metra, 3 metra, ose 4 metra. Ne jemi një prodhues i hapësve automatik të derës që janë të dizajnuara për të siguruar njerëzit lehtësi. Dera e Sistemeve Automatike Door për të siguruar atë nivel shërbimi është vetëm një nga arsyet pse dyert automatike po bëhen gjithnjë e më popullore. Sistemet tona automatike me rrëshqitje janë moderne, hapësinore dhe elegante. Dyert automatike rrëshqitëse kanë shumë funksione themelore, disa prej të cilave përfshijnë: mënyrën automatike me gjerësi të plotë të hapjes dhe / ose gjerësi të reduktuar të hapjes, dhe dalje vetëm për kontrollin e trafikut. Hapja e dyerve automatike mund të jetë gjithashtu e rregullueshme për të bërë gjerësinë e hapjes më të vogël ose më të madhe. Funksione të rëndësishme të sigurisë të tilla si sensorë të sigurisë pengojnë mbylljen e derës nëse personat ose objektet janë në zonën e zbulimit. Nëse fletët e derës janë të frenuar kur mbyllen, ato menjëherë rihapen ose nëse gjethet e derës pengohen kur hapen, ato ndahen menjëherë nga një mekanizëm mbrapsht automatik i sigurisë.

shpejtësia me shpejtësi të lartë motorike dhe kutia e kontrollit: Kompania jonë ka gjerman SEW Motor, Japoni Mitsubishi Kontrollues. Markë ynë Hofic servo motor dhe kontrollues. Markë kineze e famshme SEJ motor dhe kontrollues Holip. Kontrolluesi gjerman SEW Motor dhe Japoni Mitsubishi: Është e lehtë të gjesh motorin ideal të energjisë për aplikimin tuaj në SEW. Sistemi ynë i kontrollit të servo sistemit është i përshtatshëm për shpejtësi të lartë dhe për përdorim të lartë të portës së butë dhe të vështirë. I gjithë sistemi është në një paketë të vogël dhe të lehta, ka çift rrotullues të lartë dhe shpejtësi të lartë operimi, zhurmë më të ulët, besueshmëri të lartë, kthesa të butë dhe të butë operativ, është e përshtatshme për shpejtësi të lartë dhe mjedis të përdorimit. SEJ motor dhe kontrollues Holip: Motor trefazor asinkron me frenë magnetike ka përdorime të gjera, Ai është i përshtatshëm për mjete të ndryshme mekanike kryesore dhe makinë ndihmëse, dhe gjithashtu përdoret për ndalime të ndryshme të kërkuara të shpejta dhe pozicionim korrekt.

aksesorë me shpejtësi të lartë: Sistemi i drejtimit: Motorë me shpejtësi të lartë Servo Motor dhe kontroll, motor SNMA / SEJ + reducer + flang + encoder + kuti kontrolli. Pajisje të tjera: Bar alumini i mesëm, bar alumini i poshtëm, pista vertikale prej alumini, pista vertikale prej çeliku inoks, brushat, rrumbullakët e rrumbullakët prej najloni, rrotull PVC, tub çeliku të përfunduar, daulle për tubin e rrotullimit, , tuba çeliku, sistemi i sensorit të qeses së ajrit, rrezja e dritës së sigurisë, sensori i mikrovalëve 24 Gigahertz, makina saldimi PVC, sensorë të tymit dhe zjarrit, dritare transparente PVC, lak magnetik, fotokllë, telekomandë, .

Pajisje të tjera të derës: Pajisje shtesë nga dera: motor 220V-380V, kutia e kontrollit, pajisja për prishjen e pranverës, pajisja për ndërprerjen e kabllove, rripi i varës së aliazh alumini, kllapa e përmirësuar e boshtit, sistemi i qeseve të ajrit,

Për detaje informacioni për pajisje, ju lutem kontrolloni me mirësi hollësitë tona të klasifikohen.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim