Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e Shutter Door Crystal > Transparent Komercial Roll up Shop Door
Transparent Komercial Roll up Shop Door
Transparent Komercial Roll up Shop Door
Transparent Komercial Roll up Shop Door
Transparent Komercial Roll up Shop Door
Transparent Komercial Roll up Shop Door
 • Transparent Komercial Roll up Shop Door
 • Transparent Komercial Roll up Shop Door
 • Transparent Komercial Roll up Shop Door
 • Transparent Komercial Roll up Shop Door
 • Transparent Komercial Roll up Shop Door

Transparent Komercial Roll up Shop Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J188

Type:: Entry Doors

Door Material:: Polycarbonate

Color:: Transparent

Size:: As Your Requirement

Cross Bar:: Aluminum & Stainless Steel

Opening Pattern:: Vertical

Motor:: External Or Tubular Internal

Certification:: CE/ISO/SGS

Application:: Shop/store

OEM/ODM:: Available

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 300 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Transparent Komercial Roll up Shop Door
Dera e Rolling Up me shpejtësi të lartë me kristale - Përdorimi i profileve të aluminit për copë lidhëse dere, strukturë me dy shtresa, dizajn të veçantë, të ngulitur në fletën e derës.

E thjeshtë dhe elegante, rezistencë e fortë ndaj stresit.

Baza është bërë nga aliazh alumini dizajn të veçantë, korrozioni-rezistente thjeshtë dhe estetike.

Pika e zhurmës është bërë nga aliazh alumini, dizenjimi i dyfishtë, materiali i heshtur mund të futet në çarë dhe të krijojë një mjedis të qetë.

Materiali: polikarbonat (plastike PC plumbash)

Sistemi i kontrollit: 24V DC, operimi memec, i sigurt dhe i besueshëm, i qëndrueshëm dhe jeta e gjatë. Në rastin e pengesave, dyert tërhiqen ose ndalen automatikisht gjatë procesit të hapjes dhe mbylljes.

Procesi i hapjes dhe mbylljes së dyerve, ndriçimi dhe vonimi i tre minutave automatikisht; përdoruesit mund të kalojnë në opsion manual kur dështimi i rrymës, furnizimi me energji të pandërprerë. Ju lutemi të kontaktoni me departamentin tonë teknik për kërkesa të veçanta.Llojet e Produktit

018


021

020


përshkrim i produktit

Features:

- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur

- Siguri e lartë - afër fuqisë së çelikut

--Virtualisht i pashkatërrueshëm - Prodhuar nga alumini i stampuar, moti i fortë dhe prova kundër ndryshkut

me lustrim polikarbonat duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.

- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë

- Përgatitur - për të përshtatur çdo hapje të përkryer

- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.


44613131

Plastike Rrokullisni fletët e dërrasës

Item

Unit

Date

Transparent rooer door Material

/

Polycarbonate

Impact Strength

J/M2

1400

Elongation at Break

%

250

Transparency

%

88

Bending Strength

Mpa

78

Rockwell Hardness(HRR)

/

6


HONGFA28_2

motor

Motor

Certifikata jonë

certificate_


FAQ

1. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.

2 .. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Gjithmonë ofrojnë shërbime pas shitjes.
3. A ofroni shërbimin OEM?
OEM & ODM Shërbimi janë të mirëseardhura.
4. Cila është MOQ?
1 pc është gjithashtu në dispozicion.
5. Sa për paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Dera e Shutter Door Crystal

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim