Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e Shutter Door Crystal > Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
 • Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
 • Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
 • Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
 • Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal
 • Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal

Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q9527

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Fire Proofing

Color: White

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Commercial

Surface Finishing: Finished

Size: Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 8000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Dera e Transmetimit të Rrumbullakët me Rrjetin Kristal


Karakteristika: (Dera e rrotullës së kristaltë dhe dera e rulut të dyqaneve)

- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur
--Sigure e larte - per te pershtatur çdo hapje perfekte
- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.
Perde specifike
ty - forca afër çelikut

--Virtually i pathyeshëm - Prodhuar nga alumini i nxjerrur, moti i fortë dhe prova e ndryshkut me lustrim polikarbonati duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.
- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë


Crystal Rolling Up Door6

021


--Custom bërë në:
- material importi i polikarbonatit me viskozitet të lartë
- Impac
Derë rripi kristali dhe dyert e rrotullimit të dyqaneve, Dritare e Rrumbullakët e Transparentëve, SHUOTIAN do të ofrojë derë të përparme të rulut për të gjithë konsumatorët.

- Fortësia e Rockwell (HRR): 60

020


Material
100% polycarbonate New Material
Shape Flat style side
Color Transparent / Ordering other color
Outside Size 250mm*107.5 mm
Thickness 1.8mm/2.2mm
Inner /Outer diameter of pipe Φ 12.8mm / Φ 18.4mm
Price Based on EXW price, FOB Price Or CIF Price
Packing 2pcs/ poly bag, 220pcs/ carton
Payment term T/T Payment ,30%Deposit Before Production, Balance 70% before shipment
Use for Best choice for Banks, Gold and Jewelry shops,museums,duty free shop


HONGFA28_2

Të dhënat e motorit:
- Tensioni nominal 220VAC
- Fuqia: 180W
- Vlerësimi aktual: 1.5A
- Shpejtësia e rrotulluar4.8r / min

forca t: 1400J / m2
- zgjatje në pushim: 250%
- Transparenca: 88%
- Forca e përkuljes: 78 Mpa

- Lartësia maksimale e ngritjes: 6m


Motor

Certifikata jonë

Img1

FAQ

1. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.

2 .. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Gjithmonë ofrojnë shërbime pas shitjes.
3. A ofroni shërbimin OEM?
OEM & ODM Shërbimi janë të mirëseardhura.
4. Cila është MOQ?
1 pc është gjithashtu në dispozicion.
5. Sa për paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Dera e Shutter Door Crystal

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim