Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e Shutter Door Crystal > Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door

Alumini Alloy Crystal Roller Shutter Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 8 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q5417

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Fire Proofing

Color: White

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Commercial

Surface Finishing: Finished

Size: Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 8000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Alumini Alloy Crystal Roller Shutter DoorKarakteristika: (Dera e rrotullës së kristaltë dhe dera e rulut të dyqaneve)

- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur
--Sigure e larte - per te pershtatur çdo hapje perfekte
- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.
Perde specifike
ty - forca afër çelikut

--Virtually i pathyeshëm - Prodhuar nga alumini i nxjerrur, moti i fortë dhe prova e ndryshkut me lustrim polikarbonati duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.
- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë


Crystal Rolling Up Door6

021


--Custom bërë në:
- material importi i polikarbonatit me viskozitet të lartë
- Impac
Derë rripi kristali dhe dyert e rrotullimit të dyqaneve, Dritare e Rrumbullakët e Transparentëve, SHUOTIAN do të ofrojë derë të përparme të rulut për të gjithë konsumatorët.

- Fortësia e Rockwell (HRR): 60

020


Material
100% polycarbonate New Material
Shape Flat style side
Color Transparent / Ordering other color
Outside Size 250mm*107.5 mm
Thickness 1.8mm/2.2mm
Inner /Outer diameter of pipe Φ 12.8mm / Φ 18.4mm
Price Based on EXW price, FOB Price Or CIF Price
Packing 2pcs/ poly bag, 220pcs/ carton
Payment term T/T Payment ,30%Deposit Before Production, Balance 70% before shipment
Use for Best choice for Banks, Gold and Jewelry shops,museums,duty free shopHONGFA28_2

Të dhënat e motorit:
- Tensioni nominal 220VAC
- Fuqia: 180W
- Vlerësimi aktual: 1.5A
- Shpejtësia e rrotulluar4.8r / min

forca t: 1400J / m2
- zgjatje në pushim: 250%
- Transparenca: 88%
- Forca e përkuljes: 78 Mpa

- Lartësia maksimale e ngritjes: 6m

Motor

Certifikata jonë

Img1

FAQ

1. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.

2 .. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Gjithmonë ofrojnë shërbime pas shitjes.
3. A ofroni shërbimin OEM?
OEM & ODM Shërbimi janë të mirëseardhura.
4. Cila është MOQ?
1 pc është gjithashtu në dispozicion.
5. Sa për paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Dera e Shutter Door Crystal

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim