Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e Shutter Door Crystal > Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door
Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door
Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door
Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door
Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door
 • Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door
 • Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door
 • Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door
 • Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door

Komercial Shiko Përmes Shutter Crystal Rolling Up Door

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J 343

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Open Style: Automatic

Thickness of door leaf: 50mm

Infilling Material: Fire Proof Board, Foam

Color: Silver

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Shutter Komercial Crystal Rolling Up Door


Dera e mbyllëseve kristal elektrik përbëhet nga qindra pjesë prej derës PVC që kalojnë përmes tubit të çelikut. Ajo ka avantazhet e transparencës, anti-vjedhje, anti-shi, pluhur dhe i papërshkueshëm nga pluhuri. Dyert e hapjes së kristalit përdoren gjerësisht në supermarkete. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për dyer të hapura të brendshme që kërkojnë shikueshmëri të lartë. Kur dera është e mbyllur, zhurma mund të reduktohet në masë të madhe, duke siguruar një ambient të qetë pune. Transparenca e derës së xhamit të kristaltë siguron shikueshmëri të shkëlqyeshme.


Series Lexan Roller Shutter


Dera e qepjes kristal është ngritur ende në majë të pragut, dhe materiali transparent i saj fletë akrilik e bën atë të bukur dhe të klasës së lartë. Dhe përdoret gjerësisht në aplikime me nevoja të perspektivës, të tilla si qendrat tregtare, fasadat dhe kështu me radhë. Ambienti i punës është më i sigurt dhe më i besueshëm. Dyer xhama kristal janë ideale për vende të sigurta, elegante dhe me stil, si bankat, telekomunikacionet, stacionet e metrosë, dyqanet e modës dhe ballkonet e vilave.


Cilat janë detajet e derës sonë të kristaleve?


Item Unit Date
Transparent rooer door Material
/ Ploycarbonate
Impact Strength J/M2 1400
Elongation at Break % 250
Transparency  % 88
Bending Strength  Mpa 78
Rockwell Hardness(HRR) / 60


Crystal shutter door

Features:


- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur

- Siguri e lartë - afër fuqisë së çelikut

--Virtually i pathyeshëm - Prodhuar nga alumini i nxjerrur, moti i fortë dhe prova e ndryshkut me lustrim polikarbonati duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.

- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë

- Përgatitur - për të përshtatur çdo hapje të përkryer

- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.

crystal door


Materiali transparent i derës: polikarbonat (ngjitës me plumb kundër PC)
Specifikimet: 100 mm × 330 mm
Pjesa e derës:
Profili i aliazh alumini me dy shtresa është projektuar posaçërisht për t'u ngulitur në derë.
Rezistencë e thjeshtë dhe bujare, e fortë e presionit
Base:
Made nga aliazh alumini, dizajn i veçantë, rezistent ndaj korrozionit, pamjen e bukur
Pista e heshtur:
Aliazh alumini, dizajni i dyfishtë i zakonshëm, materiali i heshtur mund të ngulitet në brazdë për të arritur efektin memec
Sistemi i gatingut:
Me motor 24 V DC, është i qetë, i sigurt, i besueshëm dhe i qëndrueshëm.
Mund të realizohet: trupi i derës fillon / mbyllet automatikisht ndalon / ndryshon kur shfaqen pengesa; trupi i derës hapet dhe mbyllet, ndriçon automatikisht dhe vonon për tre minuta; dështimi i rrymës mund të ndizet në hapjen manuale.
Konfigurimi fakultativ: furnizimi i pandërprerë me energji elektrike.


material detail


Produktet tona theksojnë :

-1 Dizajn i perspektivë i plotë, për të arritur efektin e reklamimit të ekranit të dritareve, zgjedhja e preferuar për qendrën në qendër të qytetit
-2 Përdorimi i polikarbonatit, performanca e mirë anti-vjedhje
-3 Efekti i mbyllur mute, për të parandaluar erën dhe shiun
-4 Dizajni me forcë të lartë, profil i guximshëm prej alumini i ngulitur në derën e PC, forcë e fortë strukturore, i përshtatshëm për përdorim të fasadës së madhe 5, dizajn i thjeshtë dhe bujar, pamja elegante
-6 Mund të instalohet lart e poshtë / majtas dhe djathtas, i përshtatshëm për vende të veçanta të modelimit për të instaluar dyert e xhamave kristal


accessories of roller shutter

crystal door

Crystal Door

Crystal doorDrawing

crystal door

Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi të kontaktoni me mirësi.


Contact Information


Certifikatat tona

CE SGS ISO


Paketimi dhe logjistika

packing


Production

Photobank 14


FAQ


1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose kartoni, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.Kategoritë e Produktit : Dera e Shutter Door Crystal

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim