Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë > Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
 • Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
 • Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
 • Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
 • Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes
 • Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes

Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JC17

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Silver

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Chemical Plant Automatic PVC Door

Door Frame: Stainless Steel, Aluminum, Galvanize Steel

Curtain Color: Red , Orange , Yellow , Green , Blue , Black , Gray ,transparent

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 500 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Salla e Brendshme e Ftohtë përdorte derën e shpejtë të qepjes


Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë të perdes së butë ka një dizajn të thjeshtë dhe është projektuar me një pajisje antifriz të ngrohjes për të siguruar funksionimin e qetë dhe efikas të produktit në një mjedis pune me temperaturë të ulët. Struktura përfshin funksionin e funksionimit të shërimit të shmangies së përplasjes. Kur trupi i derës ndikohet aksidentalisht, ai devijon nga pista dhe automatikisht riparon pozicionin e kthimit gjatë procesit të ngjitjes. Kjo strukturë jo vetëm që lehtëson funksionimin e sigurt dhe të qetë të trupit të derës, por gjithashtu vepron më shumë se 150.000 herë në vit pa dështim. Shtrihet jeta e produktit duke ulur kostot e zëvendësimit dhe mirëmbajtjes së komponentëve.


125f9f4d9cc23e9cb1288d973bfe61a_1


Detajet e produktit:


125f9f4d9cc23e9cb1288d973bfe61a_
Cold Starage Door1

Dera e shpejtë e anti-përplasjes së perdes së jashtme ka dizajn të thjeshtë të strukturës, e cila është e dobishme për funksionimin e qëndrueshëm, zvogëlon frekuencën e riparimit dhe zëvendësimit të pjesëve të përdorura, përmirëson në mënyrë efektive jetëgjatësinë dhe jetëgjatësinë e pajisjeve dhe perdja mund të shmanget në rast e një aksidenti aksidental, dhe gjatë ngritjes Rivendosja automatike, nuk ka nevojë për riparimin manual dhe rivendosjen e tërë procesit.


Pajisjet e ngrohjes janë të përfshira në të dy anët e kolonës. Dizajni strukturor i këtij produkti karakterizohet nga një operacion pa probleme deri në 150.000 herë në vit. Ajo ka praktikën më të lartë dhe koston më të ulët të mirëmbajtjes.

125f9f4d9cc23e9cb1288d973bfe61a_2


Rreth sistemit të kontrollit:

Duke përdorur një servo të dedikuar (HOFIC), bërthama është një çip DSP dhe sistemi merr sinjale dhe makineritë shtesë të enkoduesve në pjesën e pasme të motorit.
Sinjali i kalimit të pozicionit në shtëpi përdoret për të vendosur lartësinë e hapjes së derës:
--1 Sistemi tregon funksionin e kodit të defektit përmes tubit LED;
--2 Mbrojtja e drejtuesit: kur linja e motorrit është e lidhur gabimisht, kontrolluesi raporton një gabim direkt dhe derën nuk lëviz;
- Unaza e rrotullimit, unaza e pozicionit, unaza e shpejtësisë dhe tre unazat janë plotësisht të mbyllura;
--4 I aftë për funksionin e frenimit, pa kutinë e frenave elektromagnetike, motori mund të ndalet në pozicionin e pritur, në mënyrë që trupi i derës të ndalojë në pozicionin kufi
Kur nuk është e keqe;


11


Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi të kontaktoni me mirësi.


certificates

packing and logistics


FAQ

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?

A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të japim mostër.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht është 7 ditë, varësisht nga sa urdhra para jush.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Afati ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?

A: Prodhimet tona janë të garantuara për një vit dhe çdo çështje cilësore gjatë kësaj periudhe është pa pagesë. Natyrisht, norma e mirëmbajtjes është më pak se 1%.Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim