Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Ftohja e derës së rulit
Ftohja e derës së rulit
Ftohja e derës së rulit
Ftohja e derës së rulit
Ftohja e derës së rulit
 • Ftohja e derës së rulit
 • Ftohja e derës së rulit
 • Ftohja e derës së rulit
 • Ftohja e derës së rulit
 • Ftohja e derës së rulit

Ftohja e derës së rulit

  Çmimi i njësisë: USD 1200 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J015

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Color: Silver

Certification: ISO9001, CE

Position: Exterior

Surface Finishing: Finished

Curtain Thickness: 0.8/1.2/1.5mm

Material:: PVC Fiber+Stainless Steel

Opening Frequency:: 1000-1500times/Day

Diver System:: German Sew, China Sej Or Snma

Control System:: Holip/ Japan Mitsbushi

Special Function:: Sound+Temperature+Fir Proofing

Color:: Red/Blue/Yellow/Green/Gray/Ornage/Transparent

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 300 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ftohja e derës së rulitDera e shpejtë e magazinimit të ftohtë të perdes së butë ka një dizajn të thjeshtë dhe është projektuar me një pajisje antifriz të ngrohjes për të siguruar funksionimin e qetë dhe efikas të produktit në një mjedis pune me temperaturë të ulët. Struktura përfshin funksionin e funksionimit të shërimit të shmangies së përplasjes.

Kur trupi i derës ndikohet aksidentalisht, ai devijon nga pista dhe automatikisht riparon pozicionin e kthimit gjatë procesit të ngjitjes. Kjo strukturë jo vetëm që lehtëson funksionimin e sigurt dhe të qetë të trupit të derës, por gjithashtu vepron më shumë se 150.000 herë në vit pa dështim. Shtrihet jeta e produktit duke ulur kostot e zëvendësimit dhe mirëmbajtjes së komponentëve.csd3

Përdorimi i produktit:

Dera e jashtme e jashtme e brendshme / e jashtme, e përdorur në kanalin e logjistikës me frekuencë të lartë. Shufra rezistente ndaj erës nga perde ishte formuar nga tubi çeliku rezistues ndaj erës (pole rezistente ndaj erës: është në kërkesën për shtypjen e presionit të erës së hapjes së derës për t'u vendosur), me erë të fortë rezistente, i përshtatshëm për dyer të jashtme në shkallë të gjerë dhe në kërkesë dyert e brendshme, nënshkrimin, prova të dëmtuara dhe pluhur, duke mbrojtur mjedisin e punës.

Aplikimet:

* Indoor, në natyrë e cila kërkon rezistencë të erës / temperaturës.

* Industria e rëndë, Industria e lehtë, industria ushqimore, elektronika, farmaceutike, magazinimi, paketimi, printimi, industria kimike, automobil, prodhim.

* Industritë Në kërkesë të lartë në shëndetin e mjedisit.

csd1

Technical classification

Technical Parameters

Heating antifreeze               device

The design and application of the heating mechanism avoids the freezing of the guide rail caused by the heat exchange caused by the frequent operation of the door body, further ensuring stable operation and working efficiency of the door body in a low temperature environment. At the same time, it is possible to install and remove the box equipment according to the needs, and doublely guarantee the working performance of the product in a low temperature environment.

Collision recovery structure

In the event of an accidental impact, the curtain can be derailed and automatically reset during the ascent, without manual repair and control unit resetting.

Opening speed

Opening speed 0.6-2.5M/S, and can be set

Closing speed

Closing speed 0.6-1.2m/S, and can be set

Curtain

High-strength environmentally-friendly polyester fiber material is added with tear-resistant fabric in the middle. The overall thickness of blue and full-soft curtain is not less than 1mm. The tensile strength is high and the wear resistance is good. There is no friction between the curtains to generate static electricity to attract dust. Fill the insulation material. Applicable temperature: -30~+70°C.

track

The track is made of stainless steel and galvanized paint, and the surface is spray-coated to prevent rust.

Door component insulation protection

The control box and other components must meet IP54 and above, and meet the national electrical safety standards, even in harsh environments can be waterproof and dustproof.

Drive System

The professional industrial door HOFIC motor system consists of: high-speed motor for fast door, power supply 220V, power 0.75kw/750 rev / S, carrying large load S4 type. Loss of electric brake system; reducer; manual release mechanism; fault manual device, etc., motor constant torque output:

1, the overload capacity is strong, in some high-frequency occasions, the switch can work more than 2000 times a day.
2.The high resolution resolution of the 2,2000 lines and the fast response of the motor effectively avoid the problem of cumulative errors.
3. The manual release mechanism can be released during a fault or power failure, and the door is manually opened or closed to have an ideal position.

Control system

Using a dedicated (HOFIC) servo system, the core is a DSP chip, and the system receives incremental encoder signals and machinery at the rear of the motor.

The home position switch signal is used to set the door opening height:
1. The system displays the fault code function through the LED tube;
2, steering protection: when the motor drive line is connected incorrectly, the controller reports an error directly, and the door does not move;
3, the torsion ring, the position ring, the speed ring and the three rings are fully closed;
4, capable of braking function, without the electromagnetic brake pad, the motor can be stopped at the expected position, so that the door body stops at the limit position
When it is not bad;

HTB18ENoQVXXXXbSaXXXq6xXFXXXZ.jpg_

Dera e shpejtë e anti-përplasjes së perdes së jashtme ka dizajn të thjeshtë të strukturës, e cila është e dobishme për funksionimin e qëndrueshëm, zvogëlon frekuencën e riparimit dhe zëvendësimit të pjesëve të përdorura, përmirëson në mënyrë efektive jetëgjatësinë dhe jetëgjatësinë e pajisjeve dhe perdja mund të shmanget në rast e një aksidenti aksidental, dhe gjatë ngritjes Rivendosja automatike, nuk ka nevojë për riparimin manual dhe rivendosjen e tërë procesit.
Pajisjet e ngrohjes janë të përfshira në të dy anët e kolonës.
Dizajni strukturor i këtij produkti karakterizohet nga një operacion pa probleme deri në 150.000 herë në vit. Ajo ka praktikën më të lartë dhe koston më të ulët të mirëmbajtjes.Certifikimi ynë s

HTB1KvmPPVXXXXbBXVXXq6xXFXXXy.jpg_


HTB1sB5bSFXXXXbhaXXXq6xXFXXXH.jpg_

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim