Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë > Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
 • Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
 • Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
 • Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
 • Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC
 • Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC

Dritat e dhomës së ngrirësit me shpejtësi të lartë PVC

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: CO002

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit


Dyer të hapura me frekuencë të lartë

Mund të përdoret në -35 ℃ dhe të ndihmojë në kursimin e energjisë, zvogëlon konvekcionet e ajrit dhe zvogëlon zhurmën. Mund ta ruajë ushqimin të freskët.

Dera e shpejtë e anti-përplasjes së perdes së jashtme ka dizajn të thjeshtë të strukturës, e cila është e dobishme për funksionimin e qëndrueshëm, zvogëlon frekuencën e riparimit dhe zëvendësimit të pjesëve të përdorura, përmirëson në mënyrë efektive jetëgjatësinë dhe jetëgjatësinë e pajisjeve dhe perdja mund të shmanget në rast e një aksidenti aksidental, dhe gjatë ngritjes Rivendosja automatike, nuk ka nevojë për riparimin manual dhe rivendosjen e tërë procesit.

Pajisjet e ngrohjes janë të përfshira në të dy anët e kolonës.

Dizajni strukturor i këtij produkti karakterizohet nga një operacion pa probleme deri në 150.000 herë në vit. Ajo ka praktikën më të lartë dhe koston më të ulët të mirëmbajtjes.

Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë të perdes së butë ka një dizajn të thjeshtë dhe është projektuar me një pajisje antifriz të ngrohjes për të siguruar funksionimin e qetë dhe efikas të produktit në një mjedis pune me temperaturë të ulët. Struktura përfshin funksionin e rikuperimit anti-përplasje. Kur trupi i derës ndikohet aksidentalisht, ai devijon nga pista dhe riparon automatikisht vendndodhjen gjatë ngritjes. Kjo strukturë jo vetëm që ndihmon trupin e derës të veprojë në mënyrë të sigurt dhe pa probleme, por gjithashtu vepron më shumë se 150.000 herë në vit pa dështim. Shtrihet jeta e produktit duke ulur kostot e zëvendësimit dhe mirëmbajtjes së komponentëve.

Klasifikimi teknik

Parametrat teknik

Pajisja e ngrohjes antifriz

Cold storage door

Dizajni dhe aplikimi i mekanizmit të ngrohjes shmang ngrirjen e hekurit udhëzues të shkaktuar nga shkëmbimi i nxehtësisë i shkaktuar nga operimi i shpeshtë i trupit të derës, duke siguruar më tej operimin e qëndrueshëm dhe efikasitetin e punës së trupit të derës në një mjedis me temperaturë të ulët. Në të njëjtën kohë, është e mundur të instaloni dhe të hiqni pajisjet e kutisë sipas nevojave dhe të garantoni në mënyrë të dyfishtë performancën e punës së produktit në një mjedis me temperaturë të ulët.

Struktura e rikuperimit të goditjeveNë rast të një goditjeje aksidentale, perdja mund të çregjistrohet dhe të rikthehet automatikisht gjatë ngritjes, pa riparimin manual dhe rivendosjen e njësisë së kontrollit.

Shpejtësia e hapjes

Shpejtësia e hapjes 0.6-2.5M / S, dhe mund të vendoset

Shpejtësia e mbylljes

Shpejtësia e mbylljes 0.6-1.2m / S, dhe mund të vendoset

perdeMateriali i fibrave poliester me mbrojtje të lartë të mjedisit është shtuar me pëlhurë të qëndrueshme ndaj lotëve në mes. Trashësia e përgjithshme e perdes blu dhe të plotë të butë nuk është më pak se 1mm. Forca elastike është e lartë dhe qëndrueshmëria është e mirë. Perde nuk do të fshij së bashku për të gjeneruar elektricitet statik për të tërhequr pluhurin. Plotësoni materialin izolues. Temperatura e aplikueshme: -30 ~ + 70 ° C.

udhë

Pista është bërë prej çeliku inoks dhe bojë të galvanizuar, dhe sipërfaqja është llak-veshura për të parandaluar ndryshk.

Mbrojtja e izolimit të komponentit të derës

Kuti i kontrollit dhe komponentët e tjerë duhet të plotësojnë IP54 dhe më lart, dhe të përmbushin standardet kombëtare të sigurisë elektrike, edhe në mjedise të ashpra mund të jenë të papërshkueshëm nga uji dhe të papërshkueshëm nga pluhuri.

Drive SystemSistemi profesional i derës industriale HOFIC përbëhet nga: motor me shpejtësi të lartë për derë të shpejtë, furnizim me energji 220V, fuqi 0.75kw / 750 rev / S, që mbante ngarkesë të madhe S4. Humbja e sistemit të frenimit elektrik; ngushtimit; mekanizmi i çlirimit manual; pajisja manuale e defektit, etj, dalja e çiftit motorik konstant:

1, kapaciteti i mbingarkesës është i fortë, në disa raste me frekuencë të lartë, kaloni mund të punojë më shumë se 2000 herë në ditë.

Zgjidhja me rezolucion të lartë prej 2,2000 linjave dhe karakteristikat e reagimit të shpejtë të motorit në mënyrë efektive shmangin problemin e gabimeve kumulative.

3. Mekanizmi i çlirimit manual mund të lirohet gjatë një defekti ose ndërprerjeje të energjisë dhe dera hapet ose mbyllet manualisht për të pasur një pozicion ideal.

Sistemi I kontrollit

Duke përdorur një servo të dedikuar (HOFIC), bërthama është një çip DSP dhe sistemi merr sinjale dhe makineritë shtesë të encodereve në pjesën e prapme të motorit.

Sinjali i kalimit të pozicionit të shtëpisë përdoret për të vendosur lartësinë e hapjes së derës:

1. Sistemi tregon funksionin e kodit të defektit përmes tubit LED;

2, mbrojtja drejtuese: kur linja e motorrit është e lidhur gabimisht, kontrolluesi raporton një gabim direkt dhe derën nuk lëviz;

3, unaza e rrotullimit, unaza e pozicionit, unaza e shpejtësisë dhe tre unazat janë plotësisht të mbyllura;

4, i aftë për funksionim të frenimit, pa fletën elektromagnetike të frenave, motori mund të ndalet në pozicionin e pritur, në mënyrë që trupi i derës të ndalojë në pozicionin e kufirit

Kur nuk është e keqe;

Qasje me shpejtësi të lartë. Ne ofrojmë një gamë të plotë të rulëve me shpejtësi të lartë dhe dyerve të izoluara me shpejtësi të lartë për instalime të brendshme dhe të jashtme. Dyert me shpejtësi të lartë janë ideale për zonat e trafikut të lartë ku kërkohet hyrja e kontrolluar.

Kurseni energji dhe pakësoni ndotjen. Rrjedhja e ajrit në ambiente industriale është një shpenzim i kushtueshëm dhe sigurimi që keni dyert e sakta në veprim është kritike për të ulur kostot e energjisë. Hapja automatike dhe mbyllja automatike e këtyre dyerve të shpejtë të rrotullimit do të sigurojë kursim të vlefshëm të energjisë duke ruajtur temperaturën e brendshme të dhomës dhe gjithashtu të zvogëlojë ndotjen nga ndotja ajrore dhe hyrja e insekteve dhe parazitëve, thelbësore në depot dhe ndërtesat e kontrolluara. Me një shpejtësi udhëtimi deri në 3 metra një sekondë me disa dyer, cikli i operimit mund të përfundojë në një kohë shumë të shkurtër, duke mbajtur atmosferën brenda stafit sa më të qëndrueshëm që është e mundur gjatë gjithë vitit.

Kontrollin e Qasjes . Kontrolli i qasjes mund të jetë me telekomandë, sensorë radar, sythe terreni, buton pushimi, kartela kryesore, pads dixhitale, lexuesit e gishtërinjve dhe pajisje të tjera që i përshtaten nevojave tuaja individuale në depo ose në fabrikë.

High Speed Roller Shutter main accessories

Struktura e dyerve

High spped PVC door sturcture

punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatike Co.Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer automatik derë, dyer automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, dyer të rrotullueshme kristal, kornizë elektrike me rul
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

customers show


FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim