Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë

Kategoritë e produkteve të Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë , furnizuesit Dhoma e ngrirësit e shpejtë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dhoma e ngrirësit e izoluar nga dyert e shpejta R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë furnizuesit

Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë përdoret për aplikimet industriale të magazinimit, dyert tona të ftohta të magazinimit kombinojnë teknologjinë më të fundit, materialet premium dhe veçoritë e projektimit për të përmbushur kërkesat e kërkuar të industrisë së magazinimit të ftohtë. Të gjitha dyert e Gardës së Ftohtë kanë një kornizë pultrusi të përforcuar me tekstil me fije qelqi të ashpër dhe termikisht neutrale, shtresat e jashtme të polimereve të plastikës dhe jo-CFC-të e shkumëzuar në bërthamën e poliuretanit. Ne kuptojmë kushtet që duhet të durojnë dyert e magazinimit të ftohtë. Metodat e shkëlqyera të projektimit dhe materialet jo korrozive sigurojnë që Fronti i Ftohtë do të performojë dhe të duket i mirë për vitet që vijnë!

Avantazhet e derës së dhomës së shpejtë të ruajtjes së ftohtë

Prona të shkëlqyera të izolimit

Kurseni para në kostot e temperaturës

Një shumëllojshmëri e opsioneve të dhomës së ftohtë

Kontrolli i Temperaturës dhe Efikasiteti

Një nga përfitimet më të rëndësishme të paneleve tona të ftohta të dhomave është kontrolli pasiv i temperaturës.

Siguria për ty gjithashtu

Jo vetëm që panelet tona të ftohta janë shumë higjienike, por gjithashtu sigurojnë siguri më të lartë. Cilësitë e tyre alergjike të ulëta dhe performanca e përmirësuar sizmike do t'ju mbrojnë gjatë kohës që jeni në punë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim