Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Derë automatike rrëshqitëse

Kategoritë e produkteve të Derë automatike rrëshqitëse , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Derë automatike rrëshqitëse , furnizuesit Derë e Rrjetit Automatik Rrëshqitës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Porta me rrëshqitje me sistemin automatik R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel

Dyer automatike rrëshqitëse mund të jetë ose një derë e vetme e rrëshqitshme në një drejtim ose dy dy-ndarje ku çdo fletë dere rrëshqet në drejtim të kundërt. Ato përdoren shpesh në dyqanet ushqimore, hyrjet në qendrat tregtare, spitalet dhe aplikacionet e tjera ku dëshiron t'u sigurosh klientëve tuaj një qasje të lirë, të sigurt dhe të lehtë në ndërtesën tënde.

spitale

Aeroportet

Qendrat me pakicë

farmaci

Hotels

Dyqane ushqimore

Dyqane rrobash

Dyqane sportive

Dhe me shume


Përveç kësaj, një nga përfitimet më të mëdha të dyerve automatike është kursimi i energjisë. Meqenëse këto dyer hapen vetëm kur dikush vjen brenda ose jashtë ndërtesës suaj, ai parandalon humbjen e energjisë kur një derë përndryshe mund të lihet e hapur për një kohë të gjatë.

Hongfa do të dërgojë inspektorë / teknikë të certifikuar CE të certifikuar për inspektimin, riparimin, shërbimin ose zëvendësimin e dyerve automatike. Kjo siguron që ne ofrojmë riparimin më efikas dhe më të sigurt të derës për biznesin tuaj.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim