Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Kits Automatik Door > Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë
Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë
Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë
Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë
Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë
 • Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë
 • Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë
 • Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë
 • Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë

Operator i hapjes automatike me dyer rrëshqitës me performancë të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA-16

Speed: High Speed

Number of Stator: Single-Phase

Function: Driving, Control

Casing Protection: Protection Type

Certification: ISO9001, CCC, CE, UL, SGS TUV ISO9001

Application: Universal

Name: Sliding Door Operator

Supply Voltage: Input AC110V/220V; 50-60Hz

Motor: DC 24V Brushless Motor

Advantage: Heavy Duty, Safety System

Rail Material: Aluminum

Additional Info

paketim: Kuti kartoni

prodhimtari: 1000 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 8501310000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Informacioni i hollësishëm i Operatorit të Hapësirës me Rrëshqitje të Lartë të Rrjedhës së Lartë është si vijon:

Modeli: DC-150
Fletë e dyerve: fletë e vetme, fletë e dyfishtë (d)
Pesha e fletës së derës: s≤1 * 160kg, d≤2 * 230kg
Pesha e fletës së derës (mm): s: 700-1300, d: 600-1200
Shpejtësia e hapjes (mm / s): 200-450 (rregullueshme)
Shpejtësia e mbylljes (mm / s): 200-450 (rregullueshme)
Koha e hapur e mbajtjes së dyerve: 0-9 (e rregullueshme)
Forca manuale e hapur / e ngushtë (N): s: <40 d: <50
Temperatura e punës: -20 deri 50 ℃
Tensioni i fuqisë: AC 110/220, 50 / 60HZ

Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, ju do të dini më shumë për Operatorin tonë Automatik të Rrëshqitjes së Hapësirës së Lartë të Performancës .


Automatic Sliding Door Opener

Sliding Door Operator

Automatic Sliding Door Operatorcompany introduce

FAQ i Operatorit Opener Hapës Automatik me RrëshqitjeLartë

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 1000set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. OEM / ODM janë në dispozicion?
A: Po
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
Përgjigje: Zakonisht është 3-5 ditë, në varësi të sasisë që ju porositni.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Kits Automatik Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim