Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Kits Automatik Door
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Kits Automatik Door

Kategoritë e produkteve të Kits Automatik Door , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kits Automatik Door , furnizuesit Hapës automatik i dyerve të rrëshqitjes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Operator automatik me dyer rrëshqitës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Kits Automatik Door furnizuesit

Kuti tona automatike të derës përfshijnë 1 reducer gear motor, 1 rrip, 7 metër, 1 rrotull boshe, mikroprocesor, 4 grupe të rrotave blu rrota, 2 grupe të udhëzon në dysheme, 2pcs telekomandë, 2 vendos rripin clamp kllapa, 1 furnizimit me energji elektrike parzmore dhe lidhje kabllore, 2 locator, shteg alumini, gjatësia e të cilit është 2.08 metra, 3 metra, ose 4 metra.

Ne jemi një prodhues i hapësve automatik të derës që janë të dizajnuara për të siguruar njerëzit lehtësi. Dera e Sistemeve Automatike Door për të siguruar atë nivel shërbimi është vetëm një nga arsyet pse dyert automatike po bëhen gjithnjë e më popullore. Sistemet tona automatike me rrëshqitje janë moderne, hapësinore dhe elegante.

Dyert automatike rrëshqitëse kanë shumë funksione themelore, disa prej të cilave përfshijnë: mënyrën automatike me gjerësi të plotë të hapjes dhe / ose gjerësi të reduktuar të hapjes, dhe dalje vetëm për kontrollin e trafikut. Hapja e dyerve automatike mund të jetë gjithashtu e rregullueshme për të bërë gjerësinë e hapjes më të vogël ose më të madhe. Funksione të rëndësishme të sigurisë të tilla si sensorë të sigurisë pengojnë mbylljen e derës nëse personat ose objektet janë në zonën e zbulimit. Nëse fletët e derës janë të frenuar kur mbyllen, ato menjëherë rihapen ose nëse gjethet e derës pengohen kur hapen, ato ndahen menjëherë nga një mekanizëm mbrapsht automatik i sigurisë.

Dera jonë më popullore rrëshqitje automatike. Mendoni për këtë si derë më derë për nevojat e përditshme të automatizimit. Të gjithë komponentët e testuar plotësisht dhe para-montuar në fabrikë për instalim të shpejtë dhe pa probleme.

Aplikime: Shitje me pakicë, kujdes shëndetësor, aeroporte, mikpritje, dhoma të pastra. Shenzhen Hongfa Automatik Door Co, Ltd dera vlerësuarat është projektuar, provë dhe certifikuar për të përmbushur nevojat tuaja mjedisore. dyert automatike rrëshqitje për përdorim industrial, komercial, shëndetësor dhe pakicë. Ju do të gjeni dyert tona automatike rrëshqitëse në të gjithë vendin në një shumëllojshmëri vendesh, duke përfshirë: Spitalet, aeroportet, qendrat e shitjes me pakicë, farmacitë, hotelet, dyqanet ushqimore, dyqanet e harduerit, dyqanet sportive dhe shumë më tepër.

Dyer automatike rrëshqitëse mund të jetë ose një derë e vetme e rrëshqitshme në një drejtim ose dy dy-ndarje ku çdo fletë dere rrëshqet në drejtim të kundërt. Ato përdoren shpesh në dyqanet ushqimore, hyrjet në qendrat tregtare, spitalet dhe aplikacionet e tjera ku dëshiron t'u sigurosh klientëve tuaj një qasje të lirë, të sigurt dhe të lehtë në ndërtesën tënde. Përveç kësaj, një nga përfitimet më të mëdha të dyerve automatike është kursimi i energjisë . Meqenëse këto dyer hapen vetëm kur dikush vjen brenda ose jashtë ndërtesës suaj, ai parandalon humbjen e energjisë kur një derë përndryshe mund të lihet e hapur për një kohë të gjatë.

Pajisja e kontrollit të derës automatike rrëshqitëse përmban funksionin themelor dhe funksionin zgjerues, funksionimin automatik / mbajë-hapur / mbyllur / gjysmë të hapur për të plotësuar nevojat e konsumatorit. Kontrolluesi elektrik me rrëshqitje elektrike ka ndërfaqe të shumëfishta për sisteme të plotë të kontrollit të qasjes për të mbajtur jetën dhe pasurinë më shumë siguri. Të tilla si: fotokllë e rrezeve të sigurisë, brava elektrike, sensori etj. Pajisjet e saj të përzgjedhjes përdorin teknologjinë evropiane për të integruar motorin me kuti të shpejtësisë, e cila ofron ngarje të fortë dhe funksionim të besueshëm dhe rritje të fuqisë, mund të përshtatet në një derë të madhe.

Duke ofruar forcë, bukuri dhe teknologji të gjitha në një paketë, linja e dyerve të rrëshqitjes automatike të Hongfa ofron zgjidhje hyrjeje praktikisht për çdo aplikim. Një veçori ekskluzive është zhurma e zvogëlimit të zhurmës së Hongfa që redukton zhurmën operacionale në një pëshpëritje të thjeshtë dhe ndalon rezonancën e dridhjeve që mund të transferohet në strukturat e ndërtimit.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim