Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
derë spirale me shpejtësi të lartë
derë spirale me shpejtësi të lartë
derë spirale me shpejtësi të lartë
derë spirale me shpejtësi të lartë
derë spirale me shpejtësi të lartë
 • derë spirale me shpejtësi të lartë
 • derë spirale me shpejtësi të lartë
 • derë spirale me shpejtësi të lartë
 • derë spirale me shpejtësi të lartë
 • derë spirale me shpejtësi të lartë

derë spirale me shpejtësi të lartë

  Çmimi i njësisë: USD 500 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-HSSD100

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Beige

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit


Trupi i derës së seksionit formohet me panele sanduiç prej 40 mm. Dysheme Industriale Industriale janë dyert më të qëndrueshme dhe më të gjata që sigurojnë qarkullimin në zonat e hyrjes dhe daljes në fabrikë të mallrave, zonave të ngarkimit dhe shkarkimit.

Këto panele sigurojnë izolim të shëndoshë dhe të nxehtësisë për shkak të izolimit intensiv të poliuretanit dopio është injektuar në mes të fletës së çelikut të galvanizuar. (50 kg / m3).

Sistemet industriale të dyerve sektoriale sigurojnë hapësirë ​​të kursyer me hapjen paralele të tavanit. Çdo hapje mund të përdoret qartë. dhe prodhon në përputhje me diapazonin e tranzicionit dhe lartësinë në ndërtesat ose depot e fabrikës.


Certificates

2018 Rapid Rolling Door me shpejtësi të lartë Roller Shutter Dyer Materiale Ndërtimi

High Speed Spiral Door34

Dera spirale është një provë kundër vjedhjeve dhe e motit, duke formuar një derë të jashtme me shpejtësi të lartë për të përmbushur kërkesat e sotme. Kur shtresat e derës janë mbështjellë, ata nuk e prekin pasi ato janë të ndara nga një spirale. Ky tipar i patentuar i projektimit kombinon shpejtësi të larta të vazhdueshme me besueshmëri mbi mesatare.

Dera e ulët e veshjes me shirita individualë mund të zëvendësohet shpejt dhe lehtë kur është e nevojshme. Edhe me më shumë se 150,000 cikle derë në vit, mirëmbajtja rutinore është paksa e ulët.


rul me shpejtësi të lartë, rul i shpejtë, rul i shpejtë

Konfigurimi standard

Shpejtësia e hapjes: 1.8m / s

Ngjyra: Gri RAL9006, e bardhë, e verdhë, e kuqe, e përshtatur

SEJ Motor italian, motor SEW, motor Nord, Siemens motor

Kontrollimi i remoteve

Sensor Radar

Sensori i Photoeye

Push Button

Buzë sigurie

Hekurudhor me spirale të rrumbullakët

Materiali: Paneli Foam i izoluar nga alumini


Përparësitë
Dyert alumini kinezë me shpejtësi të lartë
Me më shumë se 8 vjet eksperiencë
Janë eksportuar në shumë vende të huaja
Bashkëpunoni me ne - zgjedhjen tuaj të mençur.
Aplikacion
Ruajtja duhet të mbahen të pastra
Magazina duhet të mbajë nga pluhuri
Fabrika për produktin mjekësor
Fabrika për Ushqim
Fabrika e pjesëve elektrike
Fabrika për kursimin e energjisë


444Përparësitë
 • Dyert alumini kinezë me shpejtësi të lartë
 • Me më shumë se 8 vjet eksperiencë
 • Janë eksportuar në shumë vende të huaja
 • Bashkëpunoni me ne - zgjedhjen tuaj të mençur.
Aplikacion
 • Ruajtja duhet të mbahen të pastra
 • Magazina duhet të mbajë nga pluhuri
 • Fabrika për produktin mjekësor
 • Fabrika për Ushqim
 • Fabrika e pjesëve elektrike
 • Fabrika për kursimin e energjisë
1high Speed Spiral Door Sam Hongfadoor Com


Turbine Door Spcification2

high speed spiral metal door
High Speed Spiral Door Factory

5

Namecard2
FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim