Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini > Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
 • Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
 • Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
 • Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
 • Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door
 • Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door

Paneli i thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door

  Çmimi i njësisë: USD 2200 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA-04

Name: Aluminum Spiral Fast Rolling Security Door

Door Panel Material: Aluminum With Foam

Security Device: Light Curtain, Photocell, Safety Air Bag

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: UL, TUV, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 100 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Alumini ynë alumini panel i thjeshtë Rapid Roll Up Door parametrat teknike

Emri i Produktit: Paneli I thjeshtë Alumini Rapid Rapid Roll Up Door
Materiali i derës: Stainless Steel
Ngjyra e panelit të derës: E zezë

Hapja e derës dhe shpejtësia e klodimit: Adjustable
Standardi: CE, ISO, SGS
Sistemi i komandës: Radar / Remote / Push button / sensor kati etj
Marka: HongFa
Pajisja e sigurisë: Sensor fotocel + Airbag
Përdoret: Fabrika, depo industriale, parking, dhoma e ftohtë

Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, ju do të dini më shumë për panelin tonë Alumini Simple Alumini Rapid Rapid Roll Up Door .


simple hard fast door
detail simple hard fast door

packing & logistics

company introduce

FAQ i panelit thjeshtë alumini Rapid Rapid Roll Up Door

1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.

2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 3 ditë.

3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.

4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.

5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.

6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim