Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini > Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
 • Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
 • Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
 • Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
 • Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door
 • Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door

Industriale me shpejtësi të lartë spirale shpejtë shpejtë Door

  Çmimi i njësisë: USD 500 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-HSSD100

Additional Info

paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Kontrabanda dhe sistemi kabllor ofrojnë një operacion të qetë dhe të drejtë përpara për dyert manuale. Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit.

Dera më seksion që përdoret gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një udhë të kthyeshme të lakuar, këto dyer seksionesh vertikalisht të hapura mund të instalohen në zonat me sallë të reduktuar. Ata sigurojnë izolim të nxehtësisë dhe zërit me konstruksionin e përbërë të panelit.

Panelet e jashtme standarde janë prodhuar nga veshja e zinkut me trashësi 0.5mm, me cilësi të lartë në BS EN 10147

Për mbrojtje më të mirë të motit, paneli sektorial i pjesës së poshtme ka një bashkim të dyfishtë të varur duke integruar një vulë me cilësi të lartë gjatësinë e plotë të panelit.

Një sistem kundërpeshimi është përfshirë në derën e sipërme të seksionit për të siguruar operim efikas dhe pa punë.

Kontrabandimi përbëhet nga burime të montuara në një bosht çeliku që janë çeliku me spirale të lartë elastike. Është trajtuar me nxehtësi për një performancë më të mirë për rreth 50.000 cikle.

Certificates

Dyer Industriale me shpejtësi të lartë


High Speed Doors


Industrial-High-Speed-Door:

1.-Roller-derë-janë-të dizajnuara-me-individuale të stilit, -beautiful-pamja-dhe-elegante-model.

2.-sipërfaqësore-trajtimin-is-pluhur-veshja,, mund te ujit-provë, -Anti-diellit, -Anti-ndryshket, -Anti-shqyera.

3.-Me-ngurtë-strukturë, -theft-korrigjim bocash, -noise-korrigjim bocash, -warm-mbajtja

4.-gjitha-llojet-e-stil-dhe-ngjyra-janë-rregullueshme-to-të shfrytëzuesve-kërkesë.

-

Specification

Product-name

industrial-high-speed-door

Area-of-use

Indoor-/-outdoor

Speed

Opening-speed:-1m-1.5m/s(adjustable),1000-1500-times/day

Security

1.------Infrared-ray-induction-system-installed-under-the-door-frame

2.------Pressure-sensor-installed-under-the-curtain,-and-the-falling-door-can-ascend-automatically-with-2kgs-pressure.

3.-----Can-Install-automatic-derail-system-according-to-window-pressure

4.-Control-system-uses-low-voltage-power

Seal-function

Curtain-bottom-can-be-connected-with-different-unevenness-ground-surface.-Pipe-slide-of-door-frame-are-equipped-with-sealed-strip.

Door-structure

Door-frame:-2.5mm-galvanized-steel-sheet-(cold-roll-steel-sheets)and-baking-varnish-/-2.0mm-stainless-steel-/-3.5mm-industrial-aluminum-alloy

Color

Yellow-/-white-/-red-/-blue-etc

Perspective-model

Transverse-transparent-vision-panels

Driving-system

SEW-motor(Germany-brand),380V,50HZ,-IP55-Power:0.75KW-----1.50KW

Control-box

Frequency-changer(Japan-brand),PLC-Programming-controlling,circuit-breaker,fuse-gear-and-relay-can-be-compatible-with-common-protector.

444Përparësitë
 • Dyert alumini kinezë me shpejtësi të lartë
 • Me më shumë se 8 vjet eksperiencë
 • Janë eksportuar në shumë vende të huaja
 • Bashkëpunoni me ne - zgjedhjen tuaj të mençur.
Aplikacion
 • Ruajtja duhet të mbahen të pastra
 • Magazina duhet të mbajë nga pluhuri
 • Fabrika për produktin mjekësor
 • Fabrika për Ushqim
 • Fabrika e pjesëve elektrike
 • Fabrika për kursimin e energjisë
1high Speed Spiral Door Sam Hongfadoor Com


Turbine Door Spcification2
High Speed Spiral Door Factory

5

FAQ
FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim