Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini > Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
 • Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
 • Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
 • Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
 • Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme
 • Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme

Aksesorët e rrotullës alumini Mlango Derë elektrike e jashtme

  Çmimi i njësisë: USD 500 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-HSSD100

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Beige

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Panelet e jashtme standarde janë prodhuar nga veshja e zinkut me trashësi 0.5mm, me cilësi të lartë në BS EN 10147

Dera më seksion që përdoret gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një udhë të kthyeshme të kthyeshme, këto dyer seksionesh vertikalisht të hapura mund të instalohen në zonat me sallë të reduktuar. Ata sigurojnë izolim të nxehtësisë dhe zërit me konstruksionin e përbërë të panelit.

Kontrabanda dhe sistemi kabllor ofrojnë një operacion të qetë dhe të drejtë përpara për dyert manuale. Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit.

Për mbrojtjen më të mirë të motit, paneli sektorial i pjesës së poshtme ka një bashkim të dyfishtë të bashkuar duke integruar një vulë me cilësi të lartë gjatësinë e plotë të panelit.

Një sistem kundërpeshimi është përfshirë në derën e sipërme të seksionit për të siguruar operim efikas dhe pa punë.

Kontrabandimi përbëhet nga burime të montuara në një bosht çeliku që janë çeliku me spirale të lartë elastike. Është trajtuar me nxehtësi për një performancë më të mirë për rreth 50.000 cikle.


Certificates

2018 Rapid Rolling Door me shpejtësi të lartë Roller Shutter Dyer Materiale Ndërtimi

Spiral Door Accessories10Pika: Porta me spirale me shpejtësi të lartë

1. Perde e derës: Alumini me shkumë PU
2. Trashësia e perdeve: 40 mm
3. Trashësia e aluminit: 0.5 mm
4. Ngjyra opsionale: Silver / Gold metalik / Green / Red
5. Shpejtësia e hapjes: 0.8 - 1.5 M / S
6. Shpejtësia e mbylljes: 0.6 - 1.0 M / S
7. Opsione anësore të hekurit: fletë çeliku me trashësi 2.0mm (Bao Steel) / çelik inox 2.0 mm trashë
8. Opsionet e kutisë së mbulimit: çeliku me trashësi 1.0mm të ftohtë të çelikut (Bao Steel) / çelik inox me trashësi 1.0mm
9. Markë motorike: SEW / SIEMENS
10. Fuqia motorike: 550W / 750W / 1500W / 2200W / 4000W
11. Kutia e kontrollit: SIEMENS / MITSUBISHI
12. Performanca e sigurisë: Qelizat Airbag / Photo
13. Modaliteti i kontrollit opsional: E drejta gjeomagnetike, radari, kaloni tela shtrirjes, ndërprerje e lidhjes, litar tërheqës, etj.

Përparësitë
Dyert alumini kinezë me shpejtësi të lartë alumini
Me më shumë se 8 vjet eksperiencë
Janë eksportuar në shumë vende të huaja
Bashkëpunoni me ne - Zgjedhja juaj e mençur.
Aplikacion
Ruajtja duhet të mbahen të pastra
Magazina duhet të mbajë nga pluhuri
Fabrika për produktin mjekësor
Fabrika për Ushqim
Fabrika e pjesëve elektrike
Fabrika për kursimin e energjisë

444Përparësitë
 • Dyert alumini kinezë me shpejtësi të lartë alumini
 • Me më shumë se 8 vjet eksperiencë
 • Janë eksportuar në shumë vende të huaja
 • Bashkëpunoni me ne - Zgjedhja juaj e mençur.
Aplikacion
 • Ruajtja duhet të mbahen të pastra
 • Magazina duhet të mbajë nga pluhuri
 • Fabrika për produktin mjekësor
 • Fabrika për Ushqim
 • Fabrika e pjesëve elektrike
 • Fabrika për kursimin e energjisë
1high Speed Spiral Door Sam Hongfadoor Com


Turbine Door Spcification2
High Speed Spiral Door Factory

5

FAQ
FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim