Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini > 2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
 • 2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
 • 2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
 • 2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
 • 2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim
 • 2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim

2018 Dyer me spirale me shpejtësi të lartë Materiale për ndërtim

  Çmimi i njësisë: USD 500 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-HSSD100

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Beige

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Dera industriale sektoriale më e përdorur gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një udhë të kthyeshme të kthyeshme, këto dyer seksionet vertikalisht të hapura mund të instalohen në zonat me sallë të reduktuar. Ata sigurojnë izolim të nxehtësisë dhe zërit me konstruksionin e përbërë të panelit.

Panelet e jashtme standarde janë prodhuar nga veshja e zinkut me trashësi 0.5mm, me cilësi të lartë në BS EN 10147

Një sistem kundërpeshimi është përfshirë në derën e sipërme të seksionit për të siguruar operim efikas dhe pa punë.

Kontrabandimi përbëhet nga burime të montuara në një bosht çeliku që janë çeliku me spirale të lartë elastike. Është trajtuar me nxehtësi për një performancë më të mirë për rreth 50.000 cikle.

Kontrabanda dhe sistemi kabllor ofrojnë një operacion të qetë dhe të drejtë përpara për dyert manuale. Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit.

Për mbrojtje më të mirë të motit, paneli sektorial i pjesës së poshtme ka një bashkim të dyfishtë të varur duke integruar një vulë me cilësi të lartë gjatësinë e plotë të panelit.

Certificates

2018 Rapid Rolling Door me shpejtësi të lartë Roller Shutter Dyer Materiale Ndërtimi

Spiral Door Accessories10


1. Perde e derës: Alumini me shkumë PU

2. Trashësia e perdeve: 40 mm

3. Trashësia e aluminit: 0.5 mm

4. Ngjyra opsionale: Silver / Gold metalik / Green / Red

5. Shpejtësia e hapjes: 0.8 - 1.5 M / S

6. Shpejtësia e mbylljes: 0.6 - 1.0 M / S

7. Opsione anësore të hekurit: fletë çeliku me trashësi 2.0mm (Bao Steel) / çelik inox 2.0 mm trashë

8. Opsionet e kutisë së mbulimit: çeliku me trashësi 1.0mm të ftohtë të çelikut (Bao Steel) / çelik inox me trashësi 1.0mm

9. Markë motorike: SEW / SIEMENS

10. Fuqia motorike: 550W / 750W / 1500W / 2200W / 4000W

11. Kutia e kontrollit: SIEMENS / MITSUBISHI

12. Performanca e sigurisë: Qelizat Airbag / Photo

13. Modaliteti i kontrollit opsional: E drejta gjeomagnetike, radari, kaloni tela shtrirjes, ndërprerje e lidhjes, litar tërheqës, etj.

444Përparësitë
 • Dyert alumini kinezë me shpejtësi të lartë
 • Me më shumë se 8 vjet eksperiencë
 • Janë eksportuar në shumë vende të huaja
 • Bashkëpunoni me ne - zgjedhjen tuaj të mençur.
Aplikacion
 • Ruajtja duhet të mbahen të pastra
 • Magazina duhet të mbajë nga pluhuri
 • Fabrika për produktin mjekësor
 • Fabrika për Ushqim
 • Fabrika e pjesëve elektrike
 • Fabrika për kursimin e energjisë
1high Speed Spiral Door Sam Hongfadoor Com


Turbine Door Spcification2
High Speed Spiral Door Factory

5

Namecard2

FAQ
1.A jeni prodhues?
Po, kemi ekip profesional të punëtorëve, shërbimit dhe inspektimit,
dhe ne kemi fabrikën tonë.
2.Si për shembull?
Nëse e kemi mostrën në magazinë, ne do t'ju ofrojmë mostra falas, nëse nuk e kemi atë në magazinë, ne do ta bëjmë atë për ju,
Kampioni ynë për një panel të vogël është falas, sepse ju duhet të paguani mallin
3.Çka pika është pika juaj kryesore.
Prodhojmë dyert e rrokullisjes dhe dritaret, dyert e garazheve, awnings
4.Çfarë është Rendi juaj Mini?
mund të pranohen edhe një set për urdhër për gjykim

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim