Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Dera spirale me shpejtësi të lartë
Dera spirale me shpejtësi të lartë
Dera spirale me shpejtësi të lartë
Dera spirale me shpejtësi të lartë
 • Dera spirale me shpejtësi të lartë
 • Dera spirale me shpejtësi të lartë
 • Dera spirale me shpejtësi të lartë
 • Dera spirale me shpejtësi të lartë

Dera spirale me shpejtësi të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-018

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: rasti prej druri

prodhimtari: 1-100sets

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: ISO9001, CE

Kodi HS: 73083000

port: ShenZhen,GuangZhou,HongKong

përshkrim i produktit

Dyert spirale me shpejtësi të lartë mundësojnë operim me shpejtësi të lartë për situatat e trafikut të lartë dhe ndërtimin e ngurtë të pllakës së aluminit që eliminon nevojën për një derë të dytë sigurie. Ndër dyert me shpejtësi të lartë, dyert e forta me shpejtësi të lartë janë revolucionare: Dy sisteme derë janë kombinuar në një dizajn të vetëm. Kjo është një derë e jashtme e sigurisë së vjedhjeve, me shpejtësi të madhe dhe për të përmbushur kërkesat e ndryshme. Dyert e forta me shpejtësi të lartë janë dyert jashtëzakonisht të shpejta, të sigurta dhe të besueshme. Paneli i derës përbëhet nga fletë alumini me mur të dyfishtë, profilet e ndara me termik sigurojnë më të mirën në izolimin e nxehtësisë. Çdo nevojë për hyrje të lehta do të ndërtohet sipas nevojës nga llammat me shumë shikime të Acryglas. Gama më e gjerë e pajisjeve dhe aksesorëve të gjerë dallojnë dyert e sprialit me shpejtësi të lartë si modeli për teknologjinë e derës së sotme.


spiral door


Specifikimet teknike

NO. Item Index
1 Size ranges  Width 2000mm~6000mm; Height 2000mm~6000mm
2 Open control ways controled by control box--Control Options: radar, geomagnetic sensor, Bluetooth RF sensor, remote sensing, pull rope switches and other control methods
3 Drive system German SEW motor, Holip Inverter, Kewei plc (Mitsubishi technology)
4 Heat preservation performance at least be K ≤ 1.7W/ (m2K)
5 Air tightness 8.68m3 / (m2 h), reached the national standard grade 3
6 Water tightness ≤700Pa, which reached the national standard grade 6
7 Color optional grey, aluminum primary color, white, red, beige, etc.
8 Opening and closing speed Opening speed:0.8 ~ 1.5 m/s (adjustable);
Closing speed: ≥ 0.6m/s, (adjustable)
9 Wind resistance 3.5 k Pa, reached grade 6 of the GB; Wind resistance grade 12 (120km/h)spiral door

spiral doorPërfitimet e portave me shpejtësi të lartë

1) Kurseni energji dhe kohë duke hapur dhe mbyllur hapjen e derës deri në 12 herë më shpejt se një derë tradicionale sekondare.

2) Lejon që dera e njëjtë e jashtme të përdoret në të dy situatat e ngrohta dhe të ftohta. Lejo që ajri të rrjedhë gjatë verës dhe të mbajë nxehtësinë gjatë muajve të freskët.

3) Zvogëlon ndjeshëm humbjen e nxehtësisë duke lejuar dritën në zonat e punës.

4) Mban jashtë dëmtuesve të padëshiruar, zogj dhe ndërhyrës.

5) Kontrollon ndotesve ajrorë.

6) Përmirëson pamjen e ndërtesës.


Tipar i HongFa Door me shpejtësi të lartë përfshijnë:
Dyer me shpejtësi të lartë kërkojnë pak mirëmbajtje dhe rikthehen automatikisht pas goditjes ose shpërthimit. Porta me shpejtësi të madhe gjithashtu ka panele të PVC të mbyllura lehtë të shkëmbyeshme dhe të shkëmbyeshme

Shpejtësi e lartë - Deri në 60 inç "për sekondë (rregullueshme)
Mirëmbajtje e ulët - Aliazh alumini përforconi Shiritin është i ngarkuar në mes të 2 copave Perde, mund të zëvendësohet lehtësisht në qoftë se çdo perde thyer, përveç kostos tuaj.
Prova e erës - Përforcimi i aliazhit të aluminit nuk do të përkulet ose nuk do të prishet. Rivendos automatikisht pas goditjes ose goditjes, Vlerësimet e ngarkesës së erës sipas madhësisë së derës
Qëndrueshmëria - Rezistenca ndaj të gjitha rezistencave të kalbave, lotëve dhe mykut,
Instalim i shpejtë dhe i lehtë - Instalimi i videos dhe udhëzimeve për ju
Shumë forta në Korea Photocell Sensor, emergjente ndaluar reagimin kur ndjerë pengesa.
Funksioni i zëvendësimit të perdeve - Panele të PVC të mbyllura lehtë të shkëmbyeshme dhe të shkëmbyeshme.
Garanci- 12 muaj garanci për të gjitha dera dhe accessaries

Aplikacionet përfshijnë:

1) Ngarkimi i Dockeve

2) Zonat e trafikut të kamionëve të pirunëve

3) Garazhe

4) Hapje të brendshme dhe të jashtme të dyerve

5) Objektet e përpunimit të ushqimit

6) Zonat e Procesit

7) Zonat e Mbeturinave

8) Dyert e Mbitullimit të Bimëve


spiral door

spiral door


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim