Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Door me spirale me shpejtësi alumini

Kategoritë e produkteve të Door me spirale me shpejtësi alumini , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Door me spirale me shpejtësi alumini , furnizuesit Dera e thjeshtë e shpejtë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Porta me spirale me shpejtësi të lartë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Door me spirale me shpejtësi alumini furnizuesit

Dera Spirale ofron operacione me shpejtësi të lartë për situatat e trafikut të lartë dhe ndërtimin e ngurtë të pllakës së aluminit që eliminon nevojën për një derë të dytë të sigurisë. Linjat e freskëta i japin derës Spiral një look elegant që është i madh për shumë lloje të aplikacioneve tregtare, automobilistike, qeveritare, institucionale dhe industriale. Spirali është ideal për shitësit automotive, qeverisje, parkim dhe siguri. Përfitimet Asnjë kontakt metalik me metal nuk ul veshin në panelin e derës dhe ofron një operacion të shpejtë dhe të qetë.

Dyer me shpejtësi të lartë me spirale alumini zakonisht përdoret kudo që ndodh trafiku i mallrave dhe ku dyert duhet të plotësojnë kërkesat e veçanta. Në industrinë ushqimore dhe pije, ose industrinë mjekësore, për shembull, duhet të mbizotërojnë kushtet e veçanta klimatike; kohët e shkurtra të hapjes dhe mbylljes zvogëlojnë humbjen e ftohjes, shmangin rrjedhën e ajrit dhe mundësojnë një procedurë të qetë operative Ato gjithashtu mund të dizajnohen në përmasa më të mëdha për industritë e minierave dhe avionëve.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim