Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Dyer alumini me rul > Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door

Custom Made Alumini Alloy Roller Shutter Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 8 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q6558

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Fire Proofing

Color: White

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Exterior

Surface Finishing: Finished

Size: Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 8000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Alumini Alloy Roller Shutter Door

Alumini Alloy Roller Shutter Door janë hapje dhe mbyllje të shpejtë, forcë të mirë, rezistente ndaj erës, mbrojtje kundër vjedhjes, e bukur dhe duke bërë pak zhurmë.Kjo kombinon automatike dhe me dorë.
Ajo mund të përdoret në derën e jashtme dhe të brendshme të të gjitha llojeve të fabrikave, garazhit dhe ndërtesave komerciale, bare klubi e kështu me radhë.

Aluminum roller shutter door

Aluminum shutter slat

Detajet e motorit

roller shutter door motor

high speed door motor

Aluminium Roller Shutter 15paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates


FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Dyer me rrokullisje > Dyer alumini me rul

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim