Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Dyer alumini me rul > Alumini Alloy Roller Shutter Door
Alumini Alloy Roller Shutter Door
Alumini Alloy Roller Shutter Door
Alumini Alloy Roller Shutter Door
Alumini Alloy Roller Shutter Door
Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Roller Shutter Door
 • Alumini Alloy Roller Shutter Door

Alumini Alloy Roller Shutter Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 8 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q7447

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Fire Proofing

Color: White

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Exterior

Surface Finishing: Finished

Size: Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 8000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Alumini Alloy Roller Shutter Door

Alumini Alloy Roller Shutter Door janë hapje dhe mbyllje të shpejtë, forcë të mirë, rezistente ndaj erës, mbrojtje kundër vjedhjes, e bukur dhe duke bërë pak zhurmë.Kjo kombinon automatike dhe me dorë.
Ajo mund të përdoret në derën e jashtme dhe të brendshme të të gjitha llojeve të fabrikave, garazhit dhe ndërtesave komerciale, bare klubi e kështu me radhë.

Aluminum roller shutter door

Aluminum shutter slat

Detajet e motorit

roller shutter door motor

high speed door motor

Aluminium Roller Shutter 15paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Futja e kompanisëFAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Dyer me rrokullisje > Dyer alumini me rul

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim