Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
wu Ms. wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:2850586320@qq.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Dyer alumini me rul > Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini
Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini
Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini
Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini
Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini
 • Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini
 • Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini
 • Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini
 • Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini

Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: AR-08

Material: Stainless Steel, PVC And Steel Frame

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Mbyllja Industriale Automatike e Shutter Door me Alumini Alumini

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit
material
alumini (mund të jetë përshtatur çeliku ose PC)
madhësi
Klienti i personalizuar, i përshtatur (madhësia)
Lloji i motorrit
1, motor me zinxhirë, për derën e rëndë.
2, motor tuba, për dyer alumini ose dyer të lehtë peshë më pak se 100 kg.
Ngjyrë
ngjyra e derës së aluminit: argjendi, ari, u rrit ari, jeshile, blu, ngjyrë kafe, ngjyra druri, etj.
avantazhe materiale
derë alumini: çelik, mirë në kërkim, siguri.

aluminum roller shutter doors

Aluminum shutter slat

Detajet e motorit

aluminum door motor

roller shutter door motors

punishte


Photobank

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatike Co.Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, dyert e akumulimit industriale, dyer industriale kodrina, dyer kodrina PVC, dyer të shpejtë kodrina, dera kundërvihet zjarrdurues, dyer industriale heqjen, derë automatike induksion, derën automatike vertikale varet , derë mjekësore automatike, çelik inox automatike dera, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, rulja elektrike e materialeve të ndryshme dhe parkimi.

Futja e kompanisë


Hongfa roller shutter door

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.Kategoritë e Produktit : Dyer me rrokullisje > Dyer alumini me rul

Email tek ky furnizues
 • Ms. wu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products list

shtëpi

Phone

skype

hetim